Новини

 

Відсортувати новини по тегам: новини робота виплати вакансії автомобиль гарантия страхування страхова payments Zahyst jobs майно Україна вантажі имущество грузы КАСКО компания Захыст страхова выплаты Украина рейтинг работа персонал вакансии новини добробут захист страхування

 

 

 

Страхування комерційних ризиків

Страхування комерційних ризиків дійсно призначене для того, щоб покрити збитки бізнесу в разі настання різних ризиків – пожежі, повені, грабежу. Є страхування вантажоперевезень, майна, будівельно-монтажних і технічних ризиків, страхування від втрати прибутку (перерва у виробництві) і страхування товарних запасів. Всі ці програми в тій чи іншій комбінації використовуються для зниження ризиків бізнесу. Для комплексного захисту  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як страхові компанії розкривають шахрайські схеми?

Етапи розслідування та їх послідовність залежать від виду страхового договору і характеру страхового випадку. Скажімо, крадіжка вантажу в іншій країні розслідується інакше, ніж пошкодження майна в результаті пожежі. Але якщо говорити уніфіковано, то основні етапи: 1. Збір всієї інформації про особу страхувальника, про застраховане майно або особі, про співробітника, який оформляв договір страхування. 2. Отримання  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

“Згорів склад”, “згорів цех”, “затопило виробниче приміщення”. Краще оформити страховку на всякий випадок

Потоп, пожежа, крадіжка – наслідки подібних неприємностей компанія може мінімізувати, якщо придбає страховий поліс із захисту належного їй майна, бізнесу. А малому і середньому бізнесу що є з таких полісів? “Згорів склад”, “згорів цех”, “затопило виробниче приміщення” – такі повідомлення нерідкі, на жаль. І перше питання: хто і за рахунок чого буде компенсувати збиток? Найчастіше  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чоловіки докладають більше зусиль для захисту своїх автомобілів, ніж жінки

Для чоловіків автомобілі становлять більшу цінність, ніж для жінок. Чоловіки намагаються захистити свої вкладення, зокрема, страхуючи транспортні засоби за каско. Жінки роблять це рідше і воліють не страхувати машини від викрадення й ушкодження. В 64% випадків договори автокаско з компанією укладають представники сильної статі. При цьому 70% клієнтів, які купують поліс автокаско з ризиками про  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке електронний страховий поліс ОСЦПВ?

Це традиційний «паперовий» поліс, тільки в електронному вигляді. Електронний поліс автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і «паперовий» поліс. Також е-поліс ОСЦПВ має ряд переваг: Оформлюється протягом 5 хвилин з будь-якого пристрою з доступом в мережі Інтернет. Поліс моментально реєструється в базі МТСБУ Виключено шахрайство і підробка поліса. Документи необхідні для оформлення поліса: Паспорт або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Допоможи собі сам. Чи готові українські аграрії страхувати ризики?

В Україні ще кілька років тому мало хто наважувався мінімізувати виробничі ризики шляхом страхування. На досить низькому рівні залишалася сама культура страхування. Але тенденції міняються, хоч і не так багато аграріїв дивляться в цей бік. Українці не поспішають звертатися в страхові компанії, оскільки історично накопичувався негативний досвід, пов’язаний зі страхуванням: компанії з недоброю репутацією нав’язують  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як вибрати і використовувати туристичну страховку

У різних страхових полісів і різних страхових компаній різні ціни. Деякі туристи вважають за краще вибирати страховку дешевше, для проформи, не вдаючись у подробиці умов поліса. Можливо, такий підхід і має сенс, однак все ж варто дізнатися, що саме страхує конкретний договір. Ціна поліса для мандрівника може базуватися на кількох факторах: – Час, проведений в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування договорів злиття та поглинання

Намагання зменшити рівень власного ризику привело в ЄС до розвитку досить специфічного спектру послуг, а саме — страхування договорів злиття та поглинання. Незважаючи на те, що практика страхування ризиків під час укладання угод M&A не досягла України, вона є досить поширеною у світі. Наразі третина всіх угод в Євросоюзі у сфері корпоративного права є застрахованими.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Державна прикордонна служба України нагадує про обов’язкове оформлення «Зеленої картки» під час подорожі за кордон

Страховий сертифікат міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» є обов’язковим для перетину кордону. Їх наявність прикордонники перевіряють безпосередньо в пунктах пропуску. Від початку запровадження на державному кордоні Міжнародної системи (з 11 лютого 2019 року), прикордонники виявили 100 підроблених та майже 90 недійсних сертифікатів. Крім того, через відсутність страхових сертифікатів через кордон не пропущено понад 11  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування автомобіля – це обов’язково чи можна обійтися без нього?

“А чи є обов’язковою страхування автомобіля в Україні?” Відповідь на це питання проста – так, страховка автомобіля – обов’язковий атрибут власника авто. Закон України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” чітко визначає, хто, як і коли зобов’язаний застрахувати автомобіль. Мета цього закону – врегулювати механізми, які допоможуть компенсувати збитки. Такий шкоди водій  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Алгоритм отримання виплати по КАСКО

Детальніше...
Всі новини цього дня

Винятки в договорі КАСКО

У договорі КАСКО обов’язково є перелік винятків – ситуації, коли страхова відмовить у виплаті відшкодування. Наприклад, відмова буде, якщо страховий випадок стався внаслідок навмисних дій водія застрахованого авто, або якщо буде доведено, що страховий випадок настав через злочини, яке умисно вчинив водій. Також не буде виплати, якщо страхова дізнається, що постраждала сторона вже отримала виплату  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи вигідна економія при страхуванні КАСКО?

Крім повного КАСКО, компанії масово пропонують урізані варіанти КАСКО. У таких програмах страхове покриття зменшено – або йде мова про зниження кількості включених ризиків, або і зовсім встановлюється обмежена страхова сума. Такі поліси коштують в рази дешевше стандартного КАСКО. Тариф може бути на рівні 1,5-3,2% вартості автомобіля. Наприклад, програма КАСКО “50/50″. Згідно з умовами, при  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що впливає на вартість КАСКО

Тарифи КАСКО – в межах 3,6-6,8% оціночної вартості автомобіля. Але отримати таку “базу” можуть не всі. Для початку, на тариф впливає вік автомобіля – чим авто молодше, тим нижче тариф. Також на тариф впливає стаж водіння – краще від п’яти років, крім того, важлива для розрахунку тарифу модель, марка автомобіля, а ще – умови його  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування автомобіля (КАСКО)

Зазвичай страхова компанія пропонує програму повного КАСКО з можливістю вибору розміру франшизи. У цьому випадку програма забезпечена максимальною кількістю ризиків. Це – ДТП, протиправні дії третіх осіб, тотальна / конструктивна загибель автомобіля, викрадення, стихійні лиха, пожежа, затоплення, пошкодження скла, попадання на авто предметів, зрідка – подряпини кузова. У повноцінному полісі обов’язково йдеться про відшкодування збитків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як отримати виплату по ОСЦПВ

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як змінюється в 2019 році страхування ОСАЦВ

Розпорядження Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України про підвищення лімітів по ОСАГО на 30% вступило в силу 21 вересня. Тепер за шкоду, заподіяну майну потерпілих, максимальні виплати по ОСАГО підвищуються зі 100 тис.грн. до 130 тис.грн., а за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю потерпілих у ДТП, – з 200 тис. грн. до 260  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

СТРАХУВАННЯ ВСЬОГО

Страхування нерухомого майна в багатьох європейських країнах обов’язкове: від пожежі, потопу, крадіжки. При покупці майна його треба одразу застрахувати в обов’язковому порядку. Страхування бувають різних видів, наприклад, страхування юридичних ризиків, страхування похорону, страхування життя, страхування подорожей тощо.

Детальніше...
Всі новини цього дня

За програмою страхування «МетеоЗахист» аграрії отримали 44 млн.грн.

Індексне страхування є найпростішим і найпрозорішим видом страхування посівів сільгоспкультур. Відшкодування тут нараховується автоматично у випадку, якщо в критичний для розвитку конкретної культури період складаються несприятливі погодні умови. Останні вважаються несприятливими, якщо метеорологічні показники протягом обумовленого періоду більші або менші за заздалегідь визначені величини. При цьому виїзд на місце і оцінка збитків не потрібна.+ Цього  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Обов’язкова Автоцивілка без Добровільної Автоцивілки: ціна економії

Найчастіше водії з метою заощадити купують поліс автоцивілки з базовими послугами. Такий бюджетний варіант дозволить уникнути штрафу за відсутність страховки, але в разі ДТП фінансово допоможе не завжди. Якщо сума збитку перевищує обмежені автоцивілкою ліміти, різницю доведеться відшкодовувати з власної кишені. Саме тому страхові компанії рекомендують оформляти ДЦВ — опцію, яка дозволить збільшити ліміт виплат  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка з добровільною цивільною відповідальністю: чому це потрібно?

В Україні автоцивілка відноситься до категорії обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Але можливості автоцивілки не безмежні. Навіть з урахуванням підвищення лімітів, яке відбулося у вересні 2019 року, не завжди сума виплати погашає витрати, пов’язані з відшкодуванням шкоди. А це не більше 10% страхових випадків. Нагадаємо, що сьогодні сума виплат по збитку майна  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи обов’язково клеїти спеціальний знак до полісу ОСЦПВ на лобове скло авто?

Згідно закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страхова компанія про оформленні поліса “автоцивілки” повинна видати страхувальнику стікер, є підтвердженням наявності поліса для дорожньої поліції. Однак перевірка наявності “автоцивілки” в даний час здійснюється в режимі онлайн за держномер авто. Тому клеїти спеціальний знак до страхового полісу ОСАЦВ на лобове скло авто  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Впровадження «електронного полісу» не скасовує можливості укладати договори страхування в паперовій формі

Право вибору форми договору обов’язкового страхування залишається за клієнтом. КМУ закріпив в правилах дорожнього руху право підтверджувати наявність страхового поліса ОСАЦВ на авто з екрану гаджета. Постанова КМУ прийнято 27 березня 2019 року. У зв’язку з цим пункт 2.1 ПДР доповнений тим, що при наявності електронного поліса ОСАЦВ водій може підтвердити його на електронному або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Ціна страхування від нещасного випадку

Ціна страховки від нещасного випадку визначається індивідуально. При розрахунку тарифу страховик може використовувати понижуючі або підвищувальні коефіцієнти, розмір яких буде залежати від віку, сфери діяльності, захоплень, регіону проживання і ряду інших чинників. Поліс обійдеться дорожче, якщо страхувальник працює на небезпечному підприємстві, управляє автотранспортом або займається екстремальними видами спорту. Для зниження вартості можна виключити частину ризиків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховий захист від нещасного випадку не вбереже життя і здоров’я, але врятує сімейний бюджет

Страховка покриває фізичний збиток різного ступеня тяжкості, отриманий в результаті дорожньої аварії, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, ураження електричним струмом або іншого раптового події. Під збитком маються на увазі травми, каліцтва, опіки, обмороження, отруєння, рани та інше. Страхування від нещасного випадку спрацює, якщо потерпілий втратить працездатність або помре.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Причепи повинні бути застраховані

Автострахування цивільної відповідальності (ОСАЦВ) є обов’язковим для причепів і напівпричепів (як і для інших транспортних засобів). Але згідно з діючими правилами для причепів і напівпричепів страхування автомобіля надається тільки в тому випадку, якщо причепи не прикріплений до буксируються їх транспортним засобам. У більшості випадків власник транспортного засобу збігається з власником причепа, тому та сама людина  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як застрахувати школяра

Батьки рідко використовують цей продукт. І дарма. Вартість річного поліса на порядок нижче, ніж витрати на усунення проблем. Бажання убезпечити своїх дітей – одне з найбільш пріоритетних для кожного з батьків. Статистика ДТП, дитячого травматизму або результатів несприятливого збігу обставин лякають. Заощадити сімейний бюджет і захистити дитину допоможе страховка від нещасного випадку. Страхування дітей від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які ризики покриває КАСКО?

КАСКО передбачає повне і часткове включення можливих ризиків. Основні з них – це розкрадання і матеріального збитку. Останній включає досить великий список причин, які можуть спричинити за собою пошкодження автомобіля. Це і стихійні лиха, і протиправні дії третіх осіб. Дуже важливо перед підписанням договору чітко позначити перелік цих ризиків, щоб розуміти, за якими з них  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У скільки обходиться купівля КАСКО?

Щоб говорити про вартість добровільної автостраховки, важливо враховувати велику кількість критеріїв. В першу чергу, ціна залежить від вибору програми. Також важлива характеристика автомобіля і водійський стаж його власника. А, крім того, є критерій, який може дозволити заощадити на придбанні поліса. Це франшиза. Залежно від її розміру, змінюється вартість КАСКО. Найбільш оптимальною вважає франшиза в розмірі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які види страхування передбачені для підприємств

Наразі страхові компанії пропонують підприємствам застрахувати своє майно за такими умовами: ● добровільне страхування — стосується всього майна, яким користується підприємство під час діяльності; ● комплексне — яке разом з майном передбачає страхування відповідальності перед іншими (третіми особами); ● вимушена тимчасова перерва на виробництві. В цілому, наразі практика страхування юридичних осіб показує, що українські підприємства  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Яке майно можна застрахувати підприємствам

До полісу страхування майна підприємства страхувальник може включити будь-яке майно, що перебуває у його власності, оренді. А також те, що було взято в лізинг, під заставу, для зберігання, продажу тощо. Таким чином, можна застрахувати: ● будівлю, приміщення разом з інженерними комунікаціями та оздобленням; ● обладнання, техніку та інвентар виробництва; ● засоби для транспортування (контейнери); ●  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З 03 жовтня 2019 року зменшується вартість “Зеленої карти”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Від чого можна застрахувати майно

Страхові компанії пропонують підприємцям багато вигідних програм та привабливих умов. Як правило, звичайний пакет включає в себе перелік стандартних страхових ризиків: ● стихійне лихо; ● пожежа, вибух; ● повінь, наводнення; ● падіння сторонніх предметів та літаючої техніки; ● вплив електричного струму; ● зіткнення транспортних засобів; ● протиправні дії третіх осіб тощо. В індивідуальному порядку кожен  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З сьогоднішнього дня водії повинні включати ближнє світло фар за містом

З сьогоднішнього дня, 1 жовтня, в Україні водії повинні включати ближнє світло фар під час руху поза населеними пунктами.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Яке майно може застрахувати підприємство

Будь-яке підприємство має у власності майно, яке коштує чималі гроші. Тому й збитки компанії у разі нещасного випадку будуть значними. Для захисту власних активів від непередбачуваних ситуацій, котрі взагалі не залежать від людини й можуть статися з ким завгодно, підприємці вважають за краще оформити страховку.  Майно підприємства можуть застрахувати юридичні та фізичні особи, які за  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” актуалізувала інформацію про структуру власників компанії

Власники компанії

Детальніше...
Всі новини цього дня

Посольство Республіки Польща в Україні, підтвердило акредитацію страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт страхової компанії про результати своєї діяльності в другому кварталі

Звіт страховика за 2 квартал 2019 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи компанії за 6 місяців 2019 року

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала результати роботи за 6 місяців 2019 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила статутний капітал

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила статутний капітал до 80,9 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Обов’язкове страхування нотаріуса всього за 999 гривень

Страхування відповідальності приватного нотаріуса від страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за 999 гривень. _ Заповніть заяву, напишіть або зателефонуйте. _ Ми підготуємо договір страхування і рахунок який ви отримаєте на електронну пошту, який ви оплачуєте (безготівковий розрахунок або готівковий). Договір страхування може бути, як в електронному вигляді так і в паперовому. Швидко, просто, надійно і вигідно.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Податківці інформують про податкову знижку за договорами страхування

Нагадуємо, що платники податку на доходи фізичних осіб можуть скористатися правом на податкову знижку шляхом зменшення оподатковуваного доходу за наслідками 2018 року на суму фактично здійснених ним витрат у вигляді суми коштів, сплачених при страхуванні. Так, відповідно до положень статті 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) сума витрат платника податку на сплату страхових платежів (страхових внесків,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала фінансову звітність за 1 квартал 2019 року

1 квартал 2019 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опубліковала ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА ЩОДО РІЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СТАНОМ НА 31.12.2018 р.

ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА ЩОДО РІЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СТАНОМ НА 31.12.2018 р.

Детальніше...
Всі новини цього дня
attention_PNG65

Спеціальна пропозиція для клієнтів страхової компанії “ЕТАЛОН-ПОЛІС”

Спеціальна пропозиція для клієнтів страхової компанії “ЕТАЛОН-ПОЛІС” Умови акції: 1. Пред’являєте копію чинного договору, зі страховою компанією “ЕТАЛОН-Поліс”. 2. Оформіть новий договір страхування з нашою компанією. 3. Отримайте знижку на страхування до 25%. 4. Отримайте безкоштовну юридичну підтримку при виникненні проблем зі страховою компанією “ЕТАЛОН-Поліс”. Наші контакти: +38 044 581-5-581 dtz@dtz.in.ua

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт про свою діяльність за 2018 рік

Звіт за 2018 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня
52416dd6d2cd9

Запрошуємо в нашу команду фахівця із супроводу клієнтів

  Обов’язки: Супровід договорів страхування; Підготовка типових форм договорів і додаткових угод до них; Контроль взаєморозрахунків; Удосконалення та впровадження нових програм страхування; Консультування клієнтів. Вимоги до кандидата: Вища освіта; Досвід роботи в страхуванні НЕОБХІДНИЙ від 3-х років; Знання основ страхування; Ми зі свого боку гарантуємо перед вами, виконання взятих на себе зобов’язань. При зацікавленості, надсилайте  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності, Які можуть бути призначені для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес

Замовник – ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (скорочено ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”, код ЄДРПОУ 31571133) оголошує про конкурс з відбору аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту. Цілі та обсяг аудиту: Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах суб’єкту аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності ТДВ “СК “ДОБРОБУТ  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
snowflakes-on-green-background

З Новим Роком!

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Як введення воєнного стану в Україні позначиться на клієнтах страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”?

Указом Президента військовий стан вводиться на 30 діб з 9 годин 28 листопада 2018 року по 9 години 27 грудня 2018 року в 10 областях України: Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Одеській, Харківській, Чернігівській та Херсонською областями, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії. Укази “Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
small_business_investment

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала результати своєї діяльності за 9 місяців 2018 року

Фінансовий звіт за 9 місяців 2018 року

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала основні показники своєї діяльності за 9 місяців 2018 року

Основні показники

Детальніше...
Всі новини цього дня
0258

Начальник відділу супроводу клієнтів (вакансія)

Заробітна плата за результатами співбесіди Місто Київ Місце роботи: вулиця Михайлівська, 24 Вид зайнятості: повна зайнятість вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта Опис вакансії вимоги: закінчена вища освіта; досвід роботи в страхових компаніях обов’язковий; знання основ страхування, видів страхування; навички ведення переговорів, проведення презентацій; навички аналізу ситуації; ПК досвідчений користувач. Умови роботи: офіційне  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
42302512_2251013215168679_6993411427495051264_n

Поліси ТДВ “Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повністю відповідають вимогам національних та міжнародних законодавств, та рекомендовані для прийому у якості забезпечення для туристів що направляються у страни Шенгенської угоди та країн ЄС

Посольство Німеччини, як координатор з питань щодо туристичного медичного страхування між консульськими установами Шенгенських країн та представниками страхового ринку України, в рамках консульського співробітництва та обміну інформацією про страхові компанії, що надають адекватне туристичне страхування, включаючи типи покриття та франшизи відповідно до Ст. 48 пункт 3d Візового кодексу, підтверджує, що поліси ТДВ “Страхова компанія “ДОБРОБУТ  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала фінансову звітність за результатами роботи за 6 місяців 2018

Фінансова звітність за результатами роботи за 6 місяців 2018

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала перші результати роботи у першому півріччі 2018 року

http://dtz.in.ua/ua/about/finansovye-pokazateli/

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” підтвердила реєстрацію торгової марки

Торгова_Марка_виписка

Детальніше...
Всі новини цього дня

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомляє про зміну структури власності

АКЦІОНЕРИ

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила розмір статутного капіталу

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила розмір статутного капіталу на 7 млн. 250 тис.грн. Після соотвествующего збільшення статутного капіталу страхової компанії становить 72,8 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХІСТ” опублікувала фінансову звітність по результатам роботи у першому кварталі 2018 року

Фінансова звітність по результатам роботи у першому кварталі 2018 року

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомила перші результати роботи у 1 кварталі 2018 року

Фінансові показники

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Відкрита вакансія головного бухгалтера

Головний бухгалтер За результатами співбесіди компанія: Добробут та Захист, CК Місто: Київ Вид зайнятості: повна зайнятість вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта ОПИС ВАКАНСІЇ ТДВ «Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “запрошує взяти участь у відборі кандидатів на посаду головного бухгалтера. вимоги: • Вища освіта. • Обов’язковий досвід роботи головним бухгалтером в ризикових страхових  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт про свою діяльність у 2017 році

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ЗА 2017 РІК

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

8 БЕРЕЗНЯ

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Нова лінійка тарифів по КАСКО

Нова лінійка тарифів по КАСКО Страхова компанія “ДОБРРОБУТ ТА ЗАХИСТ” з 01 березня 2018 року ввела нову лінійку тарифів по КАСКО. Базові тарифи: легкові автомобілі – 4,1%; позашляховики – 4,3%; мікроавтобуси – 2,7%; вантажні – 1,9%. http://dtz.in.ua/uslugi-dlya-yuridicheskix-lic/straxovanie-avtotransporta/straxovanie-avtomobilya-ot-ugona-i-povrezhdenij-kasko/ http://dtz.in.ua/uslugi-dlya-fizicheskix-lic/straxovanie-avtotransporta/straxovanie-avtomobilya-ot-ugona-i-povrezhdenij-kasko/

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Спеціаліст з перестрахування (вакансія)

6000 грн. на випробувальний термін. місто: Київ Вид зайнятості: повна зайнятість. Вимоги: досвід роботи від 2 років (обов’язково), вища освіта, вік до 35 років. Умови роботи: У відповідності до чинного законодавства. Обов’язки: Факультативне і облігаторне (вихідне) перестрахування. Організація роботи документального оформлення врегулювання збитків; Ведення в базу «1С» вхідні та вихідні договори перестрахування; Аналіз і звітність вхідного і вихідного  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

41,2 млн. Страхових платежів отримано в 2017 році

У 2017 році страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” заробила 41,2 млн.грн. страхових платежів за надані страхові послуги своїм клієнтам.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

6,4 млн.грн. найбільше страхове відшкодування виплченное в 2017 році

Найбільше страхове відшкодування виплачене страховою компанією “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в 2017 році, склало 6,4 млн.грн. В результаті пожежі у клієнта згорів цех швейного виробництва.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

12,6 млн.грн. cплачено страхових відшкодувань у 2017 році

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виплатила в 2017 році, своїм клієнтам, страхових відшкодувань на суму 12,6 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Акційні умови обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса

Пропозиція

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Фінансові показники страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за 9 місяців 2017 року

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала основні показники своєї діяльності в першому півріччі 2017 року: http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Коротко про роботу страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Фінансові показники страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в 1 півріччі 2017 року

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала основні показники своєї діяльності в першому півріччі 2017 року: http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/  

Детальніше...
Всі новини цього дня
19260411_1963335303936473_1497976269721404505_n

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”. 16 РОКІВ.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

На сайті компанії оновлена інформація про акціонерів компанії

http://dtz.in.ua/akcionery/

Детальніше...
Всі новини цього дня
insurance

Найкраща страхова компанія

Детальніше...
Всі новини цього дня
Сотрудники

Вакансія: Адміністратор, офіс-менеджер

Вид зайнятості: повна зайнятість Вимоги: Досвід роботи від 1 року, вищу освіту Ви: Має вищу освіту; Володіє грамотною мовою, комунікабельні; Знає діловий етикет; Має досвід роботи на позиції адміністратора, офіс-менеджера не менш 1 року; Знає первинний документообіг; Досвідчений користувач ПК. Основні завдання: Прийом телефонних дзвінків, з’ясування потреб клієнта, розподіл дзвінків між менеджерами; Зустріч відвідувачів; Життєзабезпечення  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

В Україні фермерам дозволили страхувати рибу

Верховна Рада України минулого тижня схвалила зміни до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» і тепер підприємці рибної галузі зможуть отримати підтримку держави при страхуванні своєї продукції. Як повідомили в Держрибагентстві, це спростить умови роботи і зменшить ризики в рибництві, а також допоможе фермерам планувати свою діяльність в довгостроковій перспективі. Закон  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Результати роботи компанії в першому кварталі 2017

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала результати роботи в першому кварталі 2017 року http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/

Детальніше...
Всі новини цього дня
1020972663

Страхова компанія “Добробут та Захист” забезпечувала страховий захист учасникам і глядачам пісенного конкурсу ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Страхова компанія “Добробут та Захист” забезпечувала страховий захист за ризиками життя, здоров’я та майнових інтересів учасників та глядачів пісенного конкурсу ЄВРОБАЧЕННЯ 2017 року, під час їх перебування на території концертного залу.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Чи варто страхуватися? Вирішувати Вам!

Страхова компанія “Добробут та Захист” виплатила 110 000 грн. за розбитий автомобіль КІА

Детальніше...
Всі новини цього дня
online-vacansy

Ми шукаємо члена команди (вакансія)

Страхова компанія «Добробут та Захист» (www.dtz.in.ua) запрошує в свою команду СПІВРОБІТНИК У ВІДДІЛ СТРАХУВАННЯ. Провідний спеціаліст зі страхування 5000 Грн. На випробувальному терміні + премії компанія: Добробут та Захист, КІ місто: Київ Вид зайнятості: повна зайнятість вимоги: Досвід роботи від 2 років, вища освіта Обов’язки: Обслуговування клієнтів, пошук клієнтів, проведення переговорів, укладання договорів; вимоги: ОБОВ’ЯЗКОВИЙ досвід роботи в страховій  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Без названия (1)

Страхова компанія “Добробут та Захист” застрахувала головну сцену ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Страхова компанія “Добробут та Захист” застрахувала концертний зал, де проходить конкурс ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова виплата 100 000 грн.

Страхова компанія “Добробут та Захист” виплатила за розбитий автомобіль Фольксваген 100 000 грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “Добробут та Захист” оновила свої показники

Страхова компанія “Добробут та Захист” на своїй сторінці http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/ опублікувала основні показники своєї діяльності в 1 кварталі 2017 року.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Фактичний запас платоспроможності страхової компанії “Добробут та Захист” збільшується

Величина перевищення фактичного запасу платоспроможності страховика над розрахунковим нормативним запасом = фактичний запас платоспроможності – відповідна величина нормативного запасу платоспроможності, та складає 97942

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Все більше клієнтів довіряють страхової компанії “Добробут та Захист”

У першому кварталі 2017 року страхова компанія «Добробут та Захист” отримала 11,5 млн.грн. страхових платежів. Що більш ніж в три рази, перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Хто буде платити, якщо сталося ДТП з автомобілем на іноземній реєстрації?

Що робити, якщо винуватець ДТП – водій авто з іноземною реєстрацією? Якщо у нього немає поліса ОСЦПВ, то МТСБУ здійснює виплату страхового відшкодування потерпілому в ДТП (якщо останній мав поліс страхування на момент ДТП) на загальних підставах, відповідно до п. 41.1 ст. 41 Закону № 1961. Потерпілий в ДТП – водій авто з іноземною реєстрацією.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виплатила за згорілий будинок

  У Київській області згорів застрахований в страховій компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” будинок. Вогонь перекинувся з сусіднього будинку, де він виник в результаті короткого замикання. Ось і виходить, що можна самому дотримуватися всіх правил безпеки, але хто відповість в такій ситуації за сусідів.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” увійшла до складу акціонерів страхової компанії “ЕВРОІНС УКРАЇНА”

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” увійшла до складу акціонерів страхової компанії “ЕВРОІНС УКРАЇНА”. Таким чином компанія зробив черговий крок по реалізації своєї інвестиційної стратегії і підтвердила свою впевненість в надійності і перспективі своїх вкладень. ЄВРОІНС ІНШУРИНС ГРУП АД (EUROINS INSURANCE GROUP AD) є дочірньою компанією ЄВРОХОЛД БОЛГАРІЯ АД(EUROHOLD BULGARIA AD) — провідної болгарської компанії, що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
0907

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” відкрила доступ до своїх правил страхування

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” надала можливість ознайомитися клієнтам і партнерам з правилами страхування в режимі онлайн. Таким чином компанія реалізовує свою політику відкритості і чесності. Ознайомитися з правилами можете за посиланням: http://dtz.in.ua/pravila-straxovaniya/

Детальніше...
Всі новини цього дня
0258

ВАКАНСІЯ. Провідний спеціаліст з розвитку онлайн продажів

Обов’язки: Нарощування аудиторії і підвищення залученості в вітринах з продажу страхових продуктів, сервісів і послуг компанії. Повний аналіз трафіку всіх вітрин (сайт, моб / десктоп версії, мобільні додатки, Лендінзі, інтернет магазини, меркет-плейс), відстеження показників ефективності (CTR, CR, ROI). Створення, настройка, оптимізація рекламних кампаній в різних рекламних мережах; Управління вартістю кліка, відстеження конверсій, підготовка звітів по  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “Добробут та Захист” не має порушень на ринку страхування

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг підтвердила, що у страхової компанії “Добробут та Захист” відсутні порушення.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові безстрокові ліцензії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності. https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2017/2017-03-30/%D0%A0%D0%9A-804.pdf

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Офіційне повідомлення про припинення співпраці з Ковтуном Володимиром Ігоровичем (експерт)

Товариство з додатковою відповідальністю “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “повідомляє про припинення співпраці з фізичною особою – підприємцем, експертом з оцінки транспортних засобів, Ковтуном Володимиром Ігоровичем (свідоцтво ФДМУ, ТОВ  АНЕ  Егіда № 5570 від 15.12.07, реєстр ФДМУ 6186 від 24.01 .08). Дане рішення продиктоване неодноразовим порушенням паном Ковтуном фінансових умов співробітництва, спотворенням експертних висновків.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові безстрокові ліцензії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності. https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2017/2017-03-16/%D0%A0%D0%9A-564.pdf

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові безстрокові ліцензії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності. https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2016/R_12_22_2016/%D0%A0%D0%9A-3262.pdf

Детальніше...
Всі новини цього дня

(Русский) rth

Sorry, this entry is only available in Русский

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхові виплати в 2016 році

3.3. Млн.грн виплатила страхова компанія “Добробут та Захист” своїм клієнтам в 2016 році.

Детальніше...
Всі новини цього дня