Новини

 

Відсортувати новини по тегам: новини робота виплати вакансії автомобиль гарантия страхування страхова payments Zahyst jobs майно Україна вантажі имущество грузы КАСКО компания Захыст страхова выплаты Украина рейтинг работа персонал вакансии новини добробут захист страхування

 

 

 

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 3)

У першому півріччі 2020 року страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” отримала наступні результати: Фінансовий результат від операційної діяльності – 18 млн.грн .; Фонд оплати праці збільшений на 15%; Страхові відшкодування зросли на 17%; Сплачено податок на прибуток в розмірі 1 млн.грн .; Фактичний запас платоспроможності – 82,3 млн.грн .; Активи – 85,4 млн.грн. Фінансовий результат

Детальніше...
Всі новини цього дня

Авіакомпанія Emirates, оголосила, що запропонує пасажирам безкоштовне “страхування від коронавируса”

Emirates, що базується в Дубаї, найбільша в світі авіакомпанія, яка спеціалізується на далеких перельотах, оголосила, що запропонує пасажирам безкоштовне “страхування від коронавируса” з метою заохочення людей до подорожей. Страхування покриватиме витрати на лікування, карантин і похорони пасажирів, заражених коронавірусів під час польоту. Відповідно, витрати на лікування до 150 тисяч євро і витрати на карантин до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 2)

У першому півріччі 2020 року страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” уклала договори страхування на суму 33,1 млн.грн., що на 36% більше ніж за аналогічний період 2019 року. Фінансові результати

Детальніше...
Всі новини цього дня

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з 24 липня 2020 року ввело нові тарифи на поліси “Зелена картка” для осіб, які виїжджають за кордон на автотранспорті

За даними МТСБУ, вартість “Зеленої картки” в Україні на 15 днів для поїздок Європою для легкових автомобілів підвищується до 765 грн (раніше 737 грн), для автобусів – до 2,876 тис. грн (2,768 тис. грн), для вантажних автомобілів – до 1,805 тис. грн (1,738 тис. грн). Вартість “Зеленої карти” на один місяць для легкових автомобілів становитиме  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 1)

У першому півріччі 2020 року страхова компанія збільшила кількість об’єктів нерухомості в місті Києві на суму 35,1 млн.грн. Статутний капітал страхової компанії склав 80,9 млн.грн. Резервний капітал 11,9 млн.грн. Фінансові показники

Детальніше...
Всі новини цього дня

Скільки коштує туристична страховка

Планування подорожей – приємна і клопітка справа. Вибір маршрутів, пошук квитків, бронювання житла … Все це забирає час на підготовку і часто туристи згадують про те, що потрібна страховка тільки по дорозі в аеропорт. Багато хто так і не оформлює поліс, сподіваючись, що з ними нічого не станеться в подорожі або на кордоні не попросять  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування житла: порядок оформлення та отримання виплат

Житло є однією з головних матеріальних цінностей, тому важливо забезпечити йому повноцінний захист. Для цього варто звернути увагу на страхування житла. Поліс покриває непередбачені грошові витрати при пошкодженнях і руйнування конструкцій, що дозволяє вберегти власний бюджет. Вам не потрібно буде турбуватися про відшкодування збитків сусідам, а також не доведеться витрачати круглу суму з запасів на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Ллойд створив страховий продукт для страхування перевезень майбутньої вакцини від COVID-19

  Ллойд, спеціалізований ринок страхування і перестрахування, оголосив про створення і принципового схвалення свого новітнього «коробкового синдикату», Syndicate тисячі сімсот дев’яносто шість, створеного для забезпечення зберігання і транспортування вакцини від COVID-19, як тільки розвинені країни будуть готові постачати її країнам, що розвиваються.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Онлайн страхування житла

Кожна людина, що має у власності майно, прагнути запобігти його псуванню і руйнування, які, як правило, тягнуть за собою серйозні втрати. В даний час, існує величезна кількість способів захисту майна, наприклад, відео спостереження, пожежна сигналізація та інші. Однак, жоден з них не здатний захистити майно від усіляких надзвичайних подій, урагану, повені та ін. Прекрасним виходом  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Карантин. Кордон. Страхування.

Згідно з новою постановою Кабінету Міністрів України про карантин до 31.08 було введено такі заборони: – перетинати державний кордон іноземцям та особам без громадянства без наявності поліса страхування, повинна покривати витрати на лікування COVID-19, обсервацію; – перетинати контрольні пункти в’їзду-виїзду в / з тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіки Крим і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Безпечні подорожі

З липня 2020 у туристичних полісах страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” передбачені витрати на лікування COVID-19. Поліс передбачає надання швидкої невідкладної допомоги, невідкладної амбулаторної і стаціонарної допомоги в медичних установах (оплачується вартість послуг і медикаментів) в зв’язку із захворюваннями, які пов’язані з особливо небезпечними інфекціями (в тому числі СOVID-19). Даний ризик покриває оплату діагностичних тестів  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування при управлінні корпоративним автопарком

Фліт менеджмент (Fleet management) або управління корпоративним автопарком – відносно нова для України послуга. Вона створена для полегшення робочих буднів компаній з великим транспортним відділом. Якщо у фірми не вистачає менеджерів або ресурсів для управління корпоративним транспортом, то фліт-менеджмент допоможе налагодити ефективну роботу автопарку: професіонали забезпечать безперебійну роботу транспортних засобів, оптимізують витрати на обслуговування автомобілів,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи потрібне страхування від COVID-19 для іноземців, які хочуть відвідати Україну

Іноземним громадянам для в’їзду в Україну необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію. Зокрема, ця процедура відрізняються для іноземців з країн “зеленої” та “червоної” зони. В обох випадках важливою є наявність страхового полісу, який відповідає певним критеріям. Страховий поліс має видавати компанія, яка зареєстрована в Україні, або іноземна страхова компанія, яка має  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи потрібне страхування від COVID-19, якщо плануєш відпочинок чи мандрівку?

Під час подорожей в умовах пандемії мандрівникам потрібне страхування, яке може покрити витрати на лікування COVID-19. В деяких з них діють карантинні або візові обмеження, тому перш за все потрібно перевірити епідеміологічну ситуацію та умови в’їзду. Ретельно вивчіть умови вашого страхового полісу. Переконайтесь, що він покриває втрати, що можуть виникнути у випадку надзвичайної ситуації, в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Збитки від стихійного лиха включаються в стандартне покриття договорів страхування

Збитки від стихійного лиха, в тому числі від паводків, включаються в стандартне покриття більшості договорів страхування в Україні. Сьогодні, коли ми говоримо про затоплення, то найчастіше маємо на увазі випадки у багатоквартирних будинках та шкоду, яка йде від сусідів і несправних комунікацій. Проте збитки від стихійного лиха також включаються в стандартне покриття більшості договорів страхування.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

СТРАХУВАННЯ МАЙНА В УКРАЇНІ (вибух газу)

Страхування майна в Україні залишається одним з найбільш недооцінених, незважаючи на всі його переваги. У світлі недавніх сумних подій з вибухом газу в житловому будинку в Києві очевидно, що питання страхування як майна, так і життя, і здоров’я завжди є актуальним. Вибух газу є одним із стандартних покриттів страхового поліса. Процедура відшкодування при настанні випадку  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Два види автостраховки: Каско та ОСЦПВ

Будь-який автовласник розуміє, що в цей непростий час краще застрахувати свій транспорт. Але як зрозуміти, яку форму страховки краще вибрати, у чому їх відмінності і чи є страховка обов’язковою? У цьому варто розібратися, адже так ви зрозумієте в яких випадках вам належить виплата компенсації за збитки, завдані транспортному засобу. Один з широко відомих видів страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхуємо житло добровільно

Далеко не кожен українець про нього задумується. Ще менше мають на руках реальні договори зі страхувальниками. Утім, трагедія на Крушельницької, де більшість зруйнованих квартир, за неофіційними даними, не були застраховані, таки змушують замислитися. Зазвичай, страховий поліс покриває збитки від пожежі, затоплення (проникнення води), стихійних лих, протиправних дій третіх осіб (крадіжка зі зломом, хуліганство). Набір ризиків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування кредиту

Згадаємо, хто позичає нам гроші? Це можуть бути банки, мікрокредитні організації, фізичні особи. Кредитор завжди ризикує, що клієнт не поверне борг, тому він страхується від ризику непогашення кредиту. Отримувач кредиту теж ризикує, тому що не може впевнено передбачити власні доходи в майбутньому. Він страхує свою відповідальність перед кредитором. У першому випадку страхову виплату отримує кредитор.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховій компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виповнилося 19 років

Ми домоглися відмінних результатів і не збираємося зупинятися на досягнутому!

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні змінено правила самоізоляції та обсервації

Про це інформує МВС України. Змінено: – Припинено самоізоляцію та обсервацію особи, яка прибула з держави або є громадянином держави із значним поширенням COVID-19, або пунктів в’їзду на ТОТУ у Донецькій та Луганській областях, АР Крим та м. Севастополя та виїзду з них, у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19. – Не підлягають самоізоляції  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ПОВІНЬ, ПОЖЕЖА, ВИБУХ ГАЗУ: ХТО ПЛАТИТЬ КОМПЕНСАЦІЮ В ЄС

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування квартири – необхідність чи непотрібні витрати?

Сьогодні багато людей вважають, що страхування квартири – зайва стаття витрат сімейного бюджету. Особливо так вважають власники нерухомості, які не стикалися зі зломом, пожежею або затопленням. До таких неприємностей складно підготуватися, тому краще подумати про рятувальному колі, яким може виступити укладений договір страхування. Такий документ з мінімальною оплатою стане порятунком від фінансових втрат, які супроводжують  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Что такое страхование репутационных рисков?

Репутаційні ризики організації – це можливі втрати з-за негативного ставлення клієнтів, партнерів та інвесторів до компанії. До цього призводять хамство співробітників і керівництва на роботі або в публічному полі, недотримання термінів, витік даних про клієнтів і партнерів з-за збою в технічному забезпеченні організації. Репутаційні загрози можна розділити на 3 категорії: Технічні ризики – збій програм  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка і її особливості

В останні місяці українці не подорожували. Але повернення до звичного життя відбудеться з дня на день, а значить, пора подумати, куди ви підете у відпустку. А заодно про те, як застрахувати себе від ризиків в подорож. Стандартна туристична страховка включає в себе ризики нещасного випадку і покриття витрат на медицину. Однак є програми страхування, які  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування авто

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності сприймається багатьма власниками автомобілів як надокучлива необхідність і неприємні витрати. Однак це реальний спосіб отримати відшкодування збитку в разі ДТП. Стан українських доріг і, чого гріха таїти, стиль водіння багатьох українців змушують всерйоз задуматися не тільки про ОСАГО, але і про КАСКО. Дорогий автомобіль зажадає великих витрат в разі пошкодження. І  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування будинку або квартири

Це не найпопулярніший вид страхування в Україні. А ось в Європі застраховано половина будинків і квартир. І не дарма: витративши великі гроші на облаштування свого житла, потрібно убезпечити себе від ризиків по-максимуму. Так, класичне страхування житла включає в себе виїзд експертної комісії і оцінку майна. Зате в цьому випадку ви зможете убезпечити себе від ризиків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Вартість страхування “Зелена картка”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” інформує про заборону перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявності поліса страхування

Кабінет міністрів України змінив вимоги для в’їзду в Україну іноземних громадян і осіб без громадянства. Для в’їзду в Україну іноземцям необхідний відповідний страховий поліс, а для осіб, що прибувають з країн з широким розповсюдженням захворювання коронавірусної інфекції, — перебування в обсервації. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. На період дії карантину забороняється перетин державного  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В яких випадках МТСБУ має право подати регресний позов до винуватця ДТП?

Дуже часто подача регресного позову від МТСБУ до винуватця ДТП стає несподіванкою. Регрес — це право зворотної вимоги до особи, яка є винною у спричиненні шкоди. МТСБУ після сплати страхового відшкодування має право подати регресний позов: ✅ до власника, водія транспортного засобу, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду, що не застрахував свою цивільно-правову відповідальність, крім осіб, зазначених  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Добровільне медичне страхування для співробітників

Юридичні особи та керівники підприємств можуть організувати страхування своїх співробітників, гарантуючи кілька переваг: • підвищення лояльності персоналу; • економія робочого часу за рахунок медичного обслуговування; • поліпшення іміджу і репутації компанії; • немає необхідності витрачати гроші на виплату матеріальної допомоги. Пропонується офісна аптечка, ліки, профілактичні огляди, стоматологія, стаціонарне лікування та безліч інших пакетів послуг. Співробітники  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування онлайн

ТИПИ СТРАХОВИХ ПОЛІСІВ І Легкий спосіб ОФОРМЛЕННЯ ОНЛАЙН Для оформлення досить перейти на сайт компанії і мати при собі платіжну карту. Оформлення займе не більше 5 хвилин. Для того, щоб підібрати варіанти, потрібно вибрати необхідний вид страхування, вказати період дії поліса і додаткові функції продукту. Коли вид страхування і програма обрана, досить даних паспорта, адреси  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Добровільне медичне страхування

Як працює страхування? Замовляючи медичне страхування, кожен клієнт отримує комфортне та безпечне обслуговування, забезпечуючи додаткові переважні особливості: • лікування та діагностика в кращих клініках; • включення страховки в соціальний пакет; • пільгове страхування інших членів сім’ї; • організація лікування та пошук медикаментів; • наявність власного асистента. Співпраця з безліччю клінік дозволить знайти для клієнта найбільш  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні триває будівництво п’ятої за потужністю в Європі вітроелектростанції із страховою сумою $320 млн.

Транснаціональна європейська компанія з відновлюваної енергетики EuroCape New Energy Limited будує в Запорізькій області п’яту за потужністю в Європі вітроелектростанцію. 500-мегаватна «Запорізька ВЕС» стане найпотужнішою вітроелектростанцією країни. Тільки в грудні 2017 року фінансова установа уряду США OPIC схвалила надання кредиту у розмірі 150 мільйонів доларів та страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що робити, якщо вкрали авто?

Коли варто звертатися до страхової компанії Під “викраденням” слід розуміти незаконне заволодіння автомобілем третіми особами проти волі автовласника або допущеного до керування водія. Машина може бути викрадена як за відсутності користувача (крадіжка), так і при ньому (грабіж, розбій). Добровільна автостраховка спрацює за певних умов: водій не передавав автомобіль добровільно приватним особам для проведення обслуговування або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як працює ОСАЦВ

Автоцивілка спрацює тільки у разі ДТП, в якому було як мінімум два учасника. Страхова компанія винуватця виплатить компенсацію постраждалій стороні за шкоду майну, здоров’ю або життю. Якщо обидва водії оформили ОСАЦВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий зможе отримати виплати у своїй СК. З вересня 2019 року ліміти виплат по «залізу» і життю/здоров’ю було збільшено на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як працює страхування автомобіля КАСКО

Якщо автомобіль отримає пошкодження чи буде викрадений, спрацює страховка КАСКО. Всі причини збитку (ризики) перераховані в договорі добровільного автострахування. У стандартний перелік включаються ДТП (у тому числі без інших учасників), стихійні лиха, протиправні дії третіх осіб, падіння дерев, пожежі і вибухи. Як правило, список містить набагато більше страхових випадків — як поширених, так і малоймовірних.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО

Що таке КАСКО? КАСКО походить від слова casco, яке перекладається як «шолом» і «корпус» (з іспанської та нідерландського мов). Це особливий вид страхового поліса, який захищає автомобілі від всіляких пошкоджень, крадіжки, викрадення. В Україні автомобілістами може бути оформлена страховка КАСКО наступних видів: Полное. Дана програма дозволяє застрахувати машину від десяти найбільш поширених ризиків: ДТП (для  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала результати роботи в 1 кварталі 2020 року

Звіт страховика 1 квартал 2020 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Хто оплачує збитки в ДТП, якщо немає поліса обов’язкового страхування

У випадку, якщо винний не має поліса ОСЦПВ, компенсація постраждалому буде виплачена МТСБУ зі своїх гарантійних фондів. Потім Бюро пред’являє винуватцю регресну вимогу, і змушує компенсувати всю суму шкоди заподіяної потерпілому та додатково витрати на експертизу, судові витрати тощо. Якщо ви потерпілий у ДТП, і поліса не маєте, то все залежить від того, чи має  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала Аудиторський звіт за 2019 рік

Аудиторський звіт за 2019 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня

Онлайн страхування нерухомості

У деяких країнах страхування нерухомості є обов’язковим. Купуючи житло, його повинні застрахувати громадяни Японії, Румунії, Голландії, Данії, Бельгії, Норвегії, Франції, Іспанії та Швейцарії. Примусове страхування згодом стає корисним: при часткової або повної втрати майна є можливість отримати гідну компенсацію. Незважаючи на стрімкий розвиток страхового ринку і широкий вибір страхових компаній і продуктів, в Україні страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування нерухомості

У країнах Європи і в США практично кожен будинок і кожна квартира застраховані. Можливо, умови і рівень життя у них дещо інший, але така тенденція набуває поширення і в Україні. Страхування квартири може не тільки компенсувати непередбачені витрати, а й надати приємні бонуси, а страхова компанія готова застрахувати також приватний будинок і відповідальність власника перед  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування від неврожаю убезпечить від великив збитків

Погодні катаклізми, а іноді через чиюсь недбалість у цей період можуть звести нанівець зусилля господаря. Більшою мірою убезпечити себе від великих збитків можна за допомогою страхування від неврожаю. Чи то дощ, чи то посуха Цей вид страхування дозволяє фермеру отримати компенсацію виручки у випадку недоотримання очікуваних доходів через зниження урожайності внаслідок одного із застрахованих ризиків.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Когда стоит менять страховую компанию КАСКО?

Більшості автовласників зручно щороку просто пролонгувати страховий поліс КАСКО в одного страховика. Однак існують причини, за якими перехід в іншу страхову компанію буде більш правильним рішенням. Нижче розглянуті ситуації, при яких автовласникові варто задумати про те, щоб страховка КАСКО оформлялася в іншого страховика. вік авто З кожним роком будь-який автомобіль старіє. І чим більше старим  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт страховика за 2019 рік

Звіт страховика за 2019 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня

Пряме врегулювання за ОСЦПВ сьогодні

Принцип дії механізму прямого врегулювання простий. У разі ДТП «своя» страхова компанія платить за полісом ОСЦПВ: клієнту, якщо винен інший учасник, іншому учаснику, якщо винен клієнт. У разі невинності можна розраховувати на виплати від свого страховика, але тільки за дотримання певних умов. По-перше, кількість автомобілів, що зіткнулися, не повинна перевищувати двох одиниць. По-друге, обидва учасники  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Хто допоможе зі страхуванням автопарку?

Кожен підприємець, як і сам водій, знає, скільки клопоту може завдати один автомобіль. А коли їх 2, 5, 10, 100 — без допомоги точно не обійтися. У таких ситуаціях допоможе агент або персональний менеджер. Поміркуємо, чим вони можуть бути корисні та в чому їх недоліки. Впоратися з автопарком досить складно: запам’ятовувати дату кожного ТО, дату  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Повідомлення про зміну юридичної адреси та кінцевого бенефіціара

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (в подальшому – ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”) повідомляє про зміну з 28 квітня 2020 року місцезнаходження. Юридичне та фактичне місцезнаходження ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”: 01014, м. Київ, вул. Катерини Білокур, буд. 10/15, офіс 9. Також ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомляє про зміну кінцевого  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Рейтинг страхових компаній України за 12 місяців 2019 рік

Дані підготовлені: УНДІ “Права та економічних досліджень” // журнал “Insurance Top”.  рейтинг страхових компаній за розміром активів: 46 місце, 98,8 млн.грн .; рейтинг страхових компаній за розміром гарантійного фонду: 48 місце, 14,2 млн.грн .; рейтинг страхових компаній по преміях, отриманим від юридичних осіб: 32 місце, 61,9 млн.грн. рейтинг страхових компаній за прямим страхуванням: 47 місце,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Зростаючі можливості для страхової компанії в індустрії поновлюваних технологій

У 2018 році Китай, США, Європа і Індія інвестували понад 230 млрд. Фунтів стерлінгів в нові поновлювані джерела енергії, а загальні інвестиції в енергетичний сектор вперше за кілька десятиліть почали випереджати інвестиції в нафтогазовий сектор. Це сприяло швидкому розвитку відновлюваних технологій за допомогою стандартизації в вітрову і сонячну енергії і економії за рахунок масштабу. У  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування врожаю

Як правило, пропонують аграріям декілька класичних продуктів. Так, програма комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі передбачає страхування витрат, понесених господарством на посів та вирощування озимих культур: озимої пшениці, жита, ячменю, ріпаку тощо. Страхування проводиться на випадок загибелі та пошкодження озимих культур внаслідок настання несприятливих погодних умов перезимівлі. Під загибеллю розуміється знищення 50% (та  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування і карантин

  Якщо під час карантину закінчився термін дії страховки, не біда. У сучасному світі можна оформити поліс через інтернет. Для замовлення послуги потрібно зайти на наш офіційний сайт, ознайомитися з умовами страхування. Розрахувати вартість . Оплата здійснюється декількома найпоширенішими способами. Копію поліса можна запросити на електронну пошту.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування подорожуючих до країн Шенгену

Наявність страхового поліса вбереже від величезних витрат і допоможе отримати допомогу в будь-якій країні Шенгенського союзу. Як оформити страховку? Особливості страхування для подорожуючих до країн Шенгену До медичної туристичної страховці для подорожі в країни Шенгену пред’являються кілька вимог: покриття – не менше ніж 30 тис. євро; охоплення страхового покриття – все держави Шенгенської зони; страховка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Для чого потрібно туристичне страхування

Туристичне страхування сьогодні це ваш захист під час поїздок закордон з метою відпочинку. Перш за все, це компенсація медичних витрат, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку та непередбачуваних травм. У зв’язку з цим, плануючи туристичну чи будь-яку іншу поїздку, важливо на тлі приємних клопотів і планів не забути про поліс туристичного страхування для тих,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Пандемія та страхування відповідальності для бізнесу

Претензії у зв’язку з поширенням вірусу можу виникати за полісами страхування відповідальності в зв’язку з порушенням правил щодо доступу відвідувачів і підрядників, особливо в галузі охорони здоров’я, за полісами страхування відповідальності директорів і керуючих в разі збитків через відсутність у компанії плану дій на випадок надзвичайних обставин, за полісами відповідальності роботодавця. Підприємства та організації можуть  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування майна для бізнесу і короновірус

Поширеними полісами для бізнесу є поліси страхування майна. Покриття збитків від перерви у виробництві за такими полісами як правило надається разом з покриттям самого майна і має бути безпосереднім наслідком його руйнування або пошкодження. Поширення вірусу не приводить до руйнування або пошкодження майна, як це відбувається, наприклад, в разі пожежі, і перерва у виробництві, викликаний,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як взаємодіяти із страховою компанією в умовах карантину

Як повідомити про страховий випадок? Наразі страхова компанія працює у 2 варіантах – прийом клієнтів по одному, або формат роботи “закритих дверей”. Чи змінилася процедура страхування? Клієнта, після його звернення, продовжує вести конкретний фахівець компанії. Він, як і раніше, збирає документи, консультує щодо подальших дій, організовує огляд автомобіля, узгоджує всі дії із СТО. Чи потрібно  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО: страхуємо автомобіль

КАСКО відрізняється гнучким ціноутворенням. При оформленні страховки водій має право сам вибрати перелік ризиків, від яких він бажає себе убезпечити. Тому на КАСКО ціна формується індивідуально, або застосовуються ті тарифи, які пропонує компанія. Може використовуватися повне і часткове страхування. У першому випадку автомобіль захищається від всіх видів ризиків, при цьому власник авто платить за оформлення  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Повідомлення про нову адресу місцезнаходження ТДВ “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

з 09 квітня 2020 року, ТДВ «Страхова компанія «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» буде знаходиться за адресою: Київ, вулиця Катерини Білокур 10/15, офіс 9. Контактні телефони: +380 44 5815581 +380 93 5815581 E-MAIL: dtz@dtz.in.ua Ваша, ТДВ «Страхова компанія «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ»

Детальніше...
Всі новини цього дня

Новий рівень страховки для CIP

INCOTERMS 2010 передбачає мінімальний рівень страхування товару для базисів CIF ( «Вартість, страхування і фрахт») і CIP ( “Перевезення і страхування оплачені до»), а саме умови «С» Інституту Лондонських Страховиків. INCOTERMS 2020 підняли рівень страхування для базису CIP до максимального рівня, умови «A» Інституту Лондонських Страховиків, при цьому залишивши мінімальний рівень для базису CIF. Зміни  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Скільки буде коштувати “автоцивілка” у 2020

Вартість на “автоцивілку” в Україні зростає регулярно, законодавство змінюється. Тому водії завжди повинні тримати руку на пульсі та слідкувати за цим питанням, незалежно від того, коли закінчується їх річне страхування. За попередніми даними ніяких нових змін в розрахунку вартості понад ті, які були у вересні 2019, не планується. Вартість, як і раніше, буде залежати від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні в 2020 році з’явитися можливість оформити електронний поліс «Зелена карта»

Одним з ключових подій 2019 року стало рішення про автоматизацію перевірки страховок «Зелена карта» при перетині кордону держави при виїзді. В Україні цей закон вступає в чинності 1 липня 2020 року. Маючи страховку в електронному вигляді, ви зможете без праці перетинати кордон і відвідувати країни Євросоюзу. Страховка на автомобіль є обов’язковою умовою для перетину кордону.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Наскільки серйозно допомагає страхування в бізнесі?

Страхування – це чи не єдина реальна фінансова захист бізнесу на випадок непередбачених катастроф. У багатьох великих компаніях страхування розглядається як частина комплексу заходів з управління ризиками, спрямованих на забезпечення безперервності бізнесу. Це захист не тільки активів, але і бізнесу в цілому, оскільки в разі втрати ключових для бізнесу активів, страхувальник може зазнати значних збитків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З 01.04.2020 Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вводить нові тарифи на “Зелену Картку”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як відбувається врегулювання збитків, якщо відбувається страховий випадок?

Наприклад, в страхуванні комерційних об’єктів кожен збиток унікальний. Відповідно, алгоритм врегулювання збитків, перелік документів, необхідних доказів і відомостей, порядок виплати, процес отримання компенсації постраждалими може відрізнятися. Але в цілому, все вкладається в таку загальну схему: Перший етап – повідомлення страховика про подію. Другий етап – страховик організовує первинний огляд. Часто обмежитися тільки одним візитом на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як визначається страхова сума і тариф при страхуванні?

Наприклад, при страхуванні майна, страховий тариф залежить від ступеня страхового ризику за кожним конкретним об’єктом, умов договору, франшиз за ризиками і інших чинників, зазвичай коштує від сотих до десятих часток відсотків від страхової суми. Додаткові покриття тарифікуються окремо, і діапазон тарифів може бути вкрай широкий: від безкоштовного додавання в договір як бонус до декількох відсотків.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування відповідальність перед третіми особами для бізнесу

Покриття відповідальності перед третіми особами, може пропонуватися як в комбінованому договорі страхування майна і відповідальності, так і окремим договором, який підприємство, на свій розсуд може придбати разом з договором страхування майна, або окремо від нього. Ця страховка спрацьовує за умови нанесення шкоди життю / здоров’ю та / або майну фіз. або юр. осіб з вини  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування бізнесу

Як правильно застрахувати бізнес, щоб в разі неприємностей, не втратити все і продовжити нормально працювати? Договори страхування комерційного (офіси, торгові центри, ресторани і т.п.) і виробничого (заводи, сільськогосподарські виробництва, електростанції і т.п.) майна за підходом до покриття можна розділити на два основних види: покриття окремих ризиків і страхування від усіх ризиків. Перший вид покриває події,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У 2019 страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” поліпшила фінансову надійність

Гарантійний фонд – 11,8 млн.грн. Фактичний запас платоспроможності – 95 млн.грн. Нерухомість – 13,73 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Структура страхового портфеля страховой компании “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

  Страхова премія (ЗАГАЛЬНА) 61,4 млн.грн НВ 0,09 млн.грн КАСКО 0,979 млн.грн Вантажі 14,8 млн.грн Майно 38,6 млн.грн Відповідальність 4,4 млн.грн Фінансові ризики 2,5 млн.грн Туристичне 0,02 млн.грн Пожежні дружини 0,18 млн.грн Небезпечні вантажі 0,87 млн.грн  

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” підвела підсумки 2019 року

Статутний капітал збільшився і склав 80,9 млн.грн. Придбано інвестиційна нерухомість на суму 4,1 млн.грн. Страхові премії збільшилися на 20% і склали 62,4 млн.грн. Чистий прибуток склав 3,5 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка

Для виїзду за кордон необхідно оформляти туристичне страхування. Ця функція є необхідною для комфортного перебування в іншій країні. Для отримання візи в ряд держав необхідно надати турстраховку ще на етапі подачі документів. В умовах безвізового режиму співробітник прикордонного контролю може попросити вас пред’явити страховку, і на підставі цього пропустити або заборонити вам в’їзд в країну.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Повідомлення про нову адресу місцезнаходження ТДВ “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

з 27 лютого 2020 року, ТДВ «Страхова компанія« ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” буде знаходиться за адресою: Київ, вулиця Велика Житомирська 29-б, офіс 3. Контактні телефони: +380 44 5815581 +380 93 5815581 E-MAIL: dtz@dtz.in.ua Ваша, ТДВ “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

Детальніше...
Всі новини цього дня

ЗВ’ЯЗОК МІЖ РІВНЕМ РОЗВИТКУ СТРАХОВОГО СЕКТОРА І ДОБРОБУТУ КРАЇНИ

Між рівнем добробуту країни, що оцінюється на основі ВВП на душу населення, і часткою страхової премії в сегменті non-life (види страхування, що не відносяться до страхування життя) в ВВП існує кореляція, про що свідчать дані по страхових ринків провідних країн світу. У числі можливих причин істотної кореляції аналітики називають те, що більш високий рівень ВВП  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ТОП-10 НАЙБІЛЬШ БЕЗПЕЧНИХ КРАЇН У 2020 РОЦІ

Швейцарія – 93,4 бала Сінгапур – 92,7 Норвегія – 91,1 Люксембург – 90,7 Кіпр – 88,6 Ісландія – 88,0 Данія – 86,0 Португалія – ​​84,5 Фінляндія – 84,5 Японія – 83,3

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування житла

Необізнана людина знає про страхування житла не багато. Загальновідомі факти закінчуються на тому, що страховка на житло, найімовірніше, оформляється у страхової компанії. Далі, як правило, йдуть домисли: це дорого, довго і складно. Слідом прошарок сумнівів: навіщо це треба, гроші на вітер. І вишенькою на торті: я орендар, мені фіолетово. Як би фіолетово не було орендарю,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” успішно пройшла планову податкову перевірку

    Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” успішно пройшла планову податкову перевірку за період 2017 – 2019 років. Податки страхова компанія оплатила під час і в повному обсязі.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Піаністка та страхування

Одна із кращих піаністок світу Анджела Х’юіт втратила унікальний рояль через помилку вантажників. Мова про F278Fazioli – єдине у світі фортепіано, оснащене чотирма педалями. Інструмент вартував понад 200 тисяч доларів. Х’юіт розповіла, що вантажники упустили 590-кілограмове фортепіано, коли намагалися загрузити його на візок. У результаті кришку інструмента розірвало на дві частини. За словами дипломованого італійського інженера Паоло  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У Швейцарії жінок почали страхувати від безпліддя

Так звана «страховка від безпліддя» з’явилася на ринку Швейцарії. Нову послугу пропонує одна приватна страхування компанія. Поліс частково покриває послуги на штучне запліднення, але його вартість залежить від віку клієнта. Коштує ця послуга недешево: близько 6 тис. Франків в залежності від обраного клініки і складності процедури. Страховка від безпліддя буде доступною жінкам у віці від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Страховка від штрафів GDPR. Міф чи реальність?

Загальний регламент про захист персональних даних (GDPR) — постанова ЄС, яка підсилює і стандартизує захист персональних даних всіх осіб у Союзі. При цьому він складений так, що його вимоги формально поширюються на всі країни світу, зокрема і на Україну. У перший же рік дії GDPR, з травня 2018-го року, зареєстровано 281,088 справ про порушення регламенту,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування комерційних і фінансових ризиків

Страхування ризику неповернення кредиту застосовується для додаткової гарантії повернення банку виданої їм суми при виникненні несприятливих ситуацій, коли позичальник не в змозі оплатити заборгованість. Страхова сума не повинна перевищувати розмір тіла кредиту плюс відсотки за відповідний період. Виплату отримує банк, який і є ініціатором даного страхування. Для оформлення страховки потрібно стандартний набір документів, як і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги онлайн-страхування

Куди платити? Перший страх, з яким стикався кожен, хто оплачує покупки в онлайні – бути обдуреним. Адже в процесі покупки можна помацати товар або поспілкуватися з продавцем наживо. Все маркетплейси працюють за передоплатою. Виходить, що при будь-яких товарно-грошових відносинах в інтернеті, користувач відправляє гроші в нікуди, по факту не маючи гарантій, що невідомий по той  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування вантажів

Щоб захиститися від збитків при міжнародних поставках, компанії оформляють страхування. Предметом тут виступають майнові інтереси страхувальника, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням вантажем. Залежно від умов контракту і перевезення страхування може бути обов’язковим і добровільним і покладатися або на відправника, або на одержувача. Наприклад, якщо перевезення здійснюється по двом умовам «Інкотермс» – CIF (морське перевезення)  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Особливості вибору договору страхування КАСКО

Страхування транспортного засобу за полісом КАСКО є добровільним. Воно необхідне для відшкодування грошових коштів, втрати яких можливі при викраденні автомобіля, його пошкодження в ДТП або отримання збитку від зовнішніх впливів. На що треба звернути увагу: Величина франшизи Ця та частина витрат, яка не відшкодовується страхувальнику. Встановлюється вона в залежності від величини страховки або у вигляді  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування каршерінга: основні проблеми нового ринку

Розвиток каршерінгових компаній створило не тільки новий вид транспорту, але і абсолютно новий ринок для страхових компаній. При цьому учасники ринку заявляють про проблему відсутності його регулювання: страхові компанії або зазнають збитків, або стають монополістами на ринку через відсутність законодавчого регулювання. Страхові компанії пропонують виділити каршерінг в окрему категорію як таксі, таким чином договори будуть  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як оформити автоцивілку для електромобіля

Електрокари класифікуються законом, як класичний наземний транспортний засіб. Тому їх власникам доведеться в обов’язковому порядку оформити страховий поліс ОСЦПВ. Порядок оформлення автоцивілки для електрокарів ідентичний порядку оформлення для звичайного автомобіля. Ніяких відмінностей в отриманні поліса немає. Власники електрокарів оформлюють страховку за такими ж правилами, як і водії бензинових або дизельних авто. Різниці немає. Автоцивілка дозволяє  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Про що батькам подбати при виїзді з дитиною за кордон

1. Якщо їхати за кордон з дитиною, то які документи вимагає туроператор для виїзду? Документи, які необхідні для виїзду з дитиною: закордонний паспорт, а також, копію українського паспорта. Якщо з Вами їде неповнолітня дитина: свідоцтво про народження (оригінал) + нотаріальний дозвіл на вивіз дитини від другого батька (якщо дитина їде в супроводі одного батька). Якщо  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Критерії вибору поліса КАСКО

Перш ніж приступати до вибору страхових випадків і складання договору страхування, необхідно уважно вивчити пропозиції кількох страхових компаній. При виборі орієнтуйтеся на такі параметри, як: • “вік” страхової компанії – термін її присутності на ринку; • наявність відгуків клієнтів. Сьогодні знайти реальні відгуки про діяльність постачальників послуг не складно – приділіть цьому небагато часу. Віддайте  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Ваш будинок – ваша фортеця

У 2018 році сумарний збиток від пожеж в житловому секторі склав більше 8 мільярдів гривень – а це більше, ніж річний бюджет Запоріжжя. Держава відшкодовує лише малу частку збитків, тому в складній ситуації доводиться розраховувати або на себе, або на страхову компанію. Другий варіант спрацює тільки в тому випадку, якщо ви встигнете “підстелити” соломку і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес

Замовник – ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (скорочено ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”, код ЄДРПОУ 31571133) оголошує про конкурс з відбору аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту.  Цілі та обсяг аудиту: Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах суб’єкту аудиторської діяльності  для проведення аудиту фінансової звітності ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як не помилитися з вибором медичної страховки?

Вибір медичних страховок величезний – практично кожна приватна клініка в Україні і всі страхові компанії пропонують застрахувати здоров’я. Причому, умови страхування різні. Як не помилитися і купити саме той поліс? Види медичного страхування Сьогодні в Україні застрахуватися можна по одній з двох великих програм – індивідуального або корпоративного страхування. Перший тип має на увазі, як  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як захиститися під час відпочинку на гірськолижному курорті

Із початком зими відпочивальники переміщуються на гірськолижні курорти, де, на жаль, зростає і кількість травм. Вид активності – лижі чи сноуборд – немає значення. Такий відпочинок разом зі своїми перевагами має головний недолік – високий ступінь травматизму.  За статистикою страхових компаній, на 1000 годин активного лижного відпочинку трапляється від 3-х до 5-ти випадків травмування. Проте  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО – вибір автовласників

КАСКО – вибір автовласників, які бажають бути впевненими в завтрашньому дні, незважаючи на можливі надзвичайні події на дорозі, парковці. Перелік основних ризиків, сформований відповідно до принципів КАСКО: – ДТП: в цю категорію входять пошкодження ТЗ під час їзди або паркування в результаті випадкового зіткнення з іншим ТЗ, наїзді на сторонні предмети. – Спланований або спонтанний  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристичне страхування: захист далеко від дому

Що являє собою туристична страховка? Поліс туристичного страхування – документ, що діє за межами України, який необхідно оформляти при будь-яких поїздках, включаючи відпочинок, робочі відрядження, поїздки на конференції, семінари, в особистих і бізнес цілях. Популярні варіанти страхування: – стандартну програму, яка включає покриття медичних витрат в – випадку раптового захворювання або нещасного випадку; – розширену  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка не виходячи з дому

Ринок страхових послуг розвивається активно, що відбивається на продуктах – більш зручних, цільових і вигідних для клієнта. Одним з нововведень можна назвати онлайн страхування, коли поліс оформити можна, не відходячи від комп’ютера. Страхування подорожей по країні і за кордон. Медичне страхування, в тому числі при онкології, лікуванні в іншій країні (поліс може покрити витрати не  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КОЛИ ПОЧНУТЬ СТРАХУВАТИ КРІПТОІНВЕСТОРОВ?

Що трапляється з грошима користувачів кріптобіржі, коли остання піддається хакерській атаці? З великою ймовірністю трейдери втрачають гроші без надії на компенсацію. По суті з часів злому платформи Mt. Gox змінилося небагато. Ситуацію могли б виправити страхові компанії, проте самі вони поки не прагнуть заходити в індустрію криптовалюта. Зазвичай серйозні біржі компенсують втрати користувачів, але роблять  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги страхування КАСКО

Які переваги поліса КАСКО? Перераховані в договорі КАСКО ризики, в результаті настання яких автовласник отримає відшкодування, і є головними перевагами цього виду страхування. До них відносяться: Пошкодження автомобіля в результаті Пошкодження автомобіля при настанні ДТП; Збиток, отриманий в результаті стихійних явищ природи; Інші протиправних дій третіх осіб; Підпалу або вибуху автомобіля; Падіння на машину різних  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування персональних даних

У цифрову економіку персональні дані стають привабливим активом, в тому числі – для шахраїв. Страхування персональних даних може стати новим ефективним інструментом захисту від цифрового двійника. Перехід в онлайн-сферу завжди супроводжується підвищеними ризиками витоку і крадіжки цих самих даних. Навіть зараз, поки немає ні цифрового профілю, ні електронного паспорта, шахрайство з електронним цифровим підписом, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування персональних даних

У цифрову економіку персональні дані стають привабливим активом, в тому числі – для шахраїв. Страхування персональних даних може стати новим ефективним інструментом захисту від цифрового двійника. Перехід в онлайн-сферу завжди супроводжується підвищеними ризиками витоку і крадіжки цих самих даних. Навіть зараз, поки немає ні цифрового профілю, ні електронного паспорта, шахрайство з електронним цифровим підписом, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня