Новини

 

Відсортувати новини по тегам: новини робота виплати вакансії автомобиль гарантия страхування страхова payments Zahyst jobs майно Україна вантажі имущество грузы КАСКО компания Захыст страхова выплаты Украина рейтинг работа персонал вакансии новини добробут захист страхування

 

 

 

З Новорічними святами! Ми не будемо чекати дива, адже творимо його самі

Детальніше...
Всі новини цього дня

Найнебезпечніші країни для туристів на машинах

Найнебезпечніші Домініканська Республіка — 64,6 смерті у ДТП на 100 тисяч осіб. Саудівська Аравія — 35,9. Таїланд — 32,2. В’єтнам — 30,6. Малайзія — 22,5. Іран — 21,5. ПАР — 22,2. Найбезпечніші Сінгапур — 2,1 смерті у ДТП на 100 тисяч людей. Швейцарія — 2,3. Ірландія/Швеція — 3,1. Велика Британія — 3,2. Японія — 3,6. Данія — 3,7. Німеччина — 3,8. Ізраїль/Іспанія — 3,9. Нідерланди — 4,0. Австралія/Австрія — 4,9.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Нюанси страхування від воєнних ризиків

Воєнні ризики завжди були винятком при страхуванні громадян та їхнього майна. Традиційно такі причини страхових подій, як воєнні дії – влучення снарядів, мін, куль, руйнування будівель, мінування територій, наслідки вибухів, пожеж тощо – належали до переліку винятків, що звільняло страховиків від виплати компенсацій потерпілим. Але війна росії проти України все змінила. Клієнти, які купують страхове  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З Днем Збройних сил України!

Дякуємо, що встали на захист Батьківщини!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що потрібно знати про КАСКО

Що таке КАСКО: просте пояснення Страхування КАСКО охоплює багато випадків: від пошкодження бампера на стоянці до серйозних пошкоджень у результаті ДТП. Все залежить лише від умов, що прописані в договорі. Відповідно, чим більше страхових випадків, тим дорожчий поліс. Основна ціль оформлення КАСКО – це покриття збитків самого автовласника. Причому виплата нараховуватиметься незалежно від того, хто був  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування подорожуючих в Європу

ОСОБЛИВОСТІ СТРАХОВОГО ПОЛІСУ ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ШЕНГЕНСЬКОЮ ЗОНОЮ  Страхування не є обов’язковою умовою для українців, які вирішили подорожувати територією Шенгенської зони. Але цей інструмент виявиться надзвичайно корисним, якщо ви змушені звернутися за медичними послугами. У такому разі ви зможете розраховувати на відшкодування завданих збитків, якщо сталася ситуація, що відповідає страховому випадку. Згідно з договором клієнт може  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке добровільне медичне страхування і навіщо воно потрібне

Кожен роботодавець хоче, щоб його працівники були максимально ефективними на робочому місці. Саме тому багато сучасних підприємств особливу увагу приділяють охороні здоров’я персоналу. Добровільна страховка співробітників підприємства ‒ це один з елементів соціального пакета, який роботодавець може запропонувати своїм робітникам.  Для чого потрібне добровільне медичне страхування Добровільне медичне страхування (ДМС) вигідне не тільки співробітнику, а  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В яких країнах діє зелена карта?

Міжнародна система страхування Зелена картка діє у 48 країнах по всьому світу, і цей список не є остаточним. Деякі держави також готуються до впровадження даної системи в себе, тому цей перелік може розширюватися. У країнах, де Зелена карта не діє, є свої системи страхування, наприклад, Рожева карта тощо. При цьому всі країни, з якими сусідить  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Для чого потрібна Зелена карта?

Коли водій планує поїздку за кордон, йому потрібно ретельно спланувати не тільки маршрут, а й підготуватися в плані всіх необхідних документів. У тому числі потрібно подумати про страхування, а саме про туристичний поліс та про те, щоб оформити Зелену карту. Зараз для того, щоб оформити страховку, не потрібно витрачати багато часу та шукати агента чи  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Міфи про автоцивілку

Міф №1: я не потраплю в аварію, адже дуже обережний/уважний/маю великий досвід Впевненість – це добре, але на дорозі самовпевненість буває зайвою. Навіть безаварійний стаж протягом 5–10 років нічого не гарантує. Коли доводиться вчергове купувати такий поліс, як автоцивілка, котрий останніми роками стрімко дорожчає, окремі автовласники вирішують, що зайві витрати ні до чого. І за дуже  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування замість пожежної перевірки

28.10.2022 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності» від 06.10.2022 р. № 2655-IX. По-перше, ним запроваджується аудит пожежної та техногенної безпеки як аналіз стану діяльності суб’єкта господарювання або іншої юридичної особи, що проводиться за його заявою, з метою виявлення, запобігання та усунення порушень вимог законодавства  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

На які виплати можна розраховувати, якщо є поліс ОСЦПВ

Сьогодні державою передбачені наступні розміри виплат: на відшкодування матеріальних збитків — до 160 тис. грн, на лікування кожного з постраждалих – до 320 тис. грн. Цих сум достатньо в більшості випадків. Але іноді в аварію потрапляють елітні авто, і тоді компенсації не завжди вистачає. У такому випадку винуватцю ДТП доведеться доплачувати самостійно. Чи можна цьому  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Збитки в разі відсутності поліса ОСЦПВ

Автомобіль є об’єктом підвищеної небезпеки. Буває так, що іноді навіть досвідчений водій потрапляє в ситуацію, коли його дії стають причиною ДТП, у якому може бути пошкоджена техніка, постраждають люди. І тоді йому доведеться компенсувати всім потерпілим завдані збитки. Причому йдеться не тільки про відновлення авто, а й також про лікування всіх постраждалих. А це можуть  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що не покриває поліс КАСКО

Важливо розуміти, що КАСКО страхує тільки саме авто, причому в базовій комплектації виробника. Тобто такі страхові договори не покривають шкоди, завданої здоров’ю водія та пасажирів, а також майну, що перевозилося в машині та додатково встановленому обладнанню. Не буде виплачуватися компенсація також третім особам, які можуть постраждати у випадку ДТП (для цього існує ОСЦПВ).

Детальніше...
Всі новини цього дня

Кому варто обов’язково оформити повне КАСКО

Вартість повної страховки КАСКО іноді відлякує водіїв, тому часто вони обмежуються покупкою лише обов’язкового поліса ОСЦПВ. Але це не завжди правильне рішення. Якщо автовласник проживає у мегаполісі з інтенсивним трафіком, з великою кількістю викрадень такої моделі машини, як у нього, краще не економити й придбати поліс КАСКО. У будь-якому разі його ціна набагато менша, ніж  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес(повторно)

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності

Детальніше...
Всі новини цього дня

Від яких ризиків захищає КАСКО

Повне КАСКО передбачає страховий захист автівки й фінансового стану водія від усіх ймовірних ризиків, зокрема, йдеться про пошкодження авто: у ДТП, навіть якщо воно повністю знищене; під час спроби викрадення; унаслідок вандалізму третіх осіб або стихійних лих; у результаті умисного підпалу третіми особами або самозаймання; через падіння на машину якихось предметів. Крім того, КАСКО передбачає виплату  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка для виїзду за кордон

З початком агресії проти України дуже багато українців виїхали за кордон. Зрозуміло, що під час екстрених зборів було не до страховок. Але поступово багато людей, освоївшись на новому місці, прийшли до висновку, що дуже бажано мати на руках поліс туристичного страхування. Наскільки вірогідно, що за кордоном не настануть якісь проблеми зі здоров’ям? У нових кліматичних  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Актуальний перелік страхових партнерів та агентів страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Страхові партнери та агенти страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” змінила свою структуру власності

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” змінила свою структуру власності    З метою посилення фінансової стабільності та розширення можливостей страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в період війни, в склад акціонерів безпосередньо зайшли власники та керівники бізнесів. А саме таких напрямків: легка промисловість, фінанси, ІТ, будівництво управління нерухомістю. Схематичне зображення структури власності  Відомості про остаточних ключових учасників  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що треба знати про страхування від нещасних випадків

Нещасні випадки за своєю суттю непередбачувані: мало хто їх чекає, але вони можуть спіткати чи не кожного з нас. Головним наслідком таких обставин для людини, безумовно, є фізичні обмеження. Цей стан супроводжується фінансовими збитками, адже постраждала особа мусить витрачати чимало грошей, оплачуючи послуги лікарів і купуючи дорогі медикаменти. Щоб запобігти такому розвитку подій, потрібно заздалегідь  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як діяти, коли автомобіль “стукнули” і зникли? Інструкція

Власники автівок можуть потрапляти в різні неприємні ситуації на дорозі. Але буває, що аварії стаються тоді, коли машина просто припаркована. Водій може про це навіть не знати. А коли побачить вм’ятину чи подряпину, то винуватця ДТП вже й слід простиг.  Що робити, якщо ваше авто зачепили на парковці. Перше, що потрібно зробити – це викликати  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” на ринку страхування України

Національний банк України повідомив результати роботи СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за 6 воєнних місяців 2022 року та порівняв з результатами інших компаній. Ми отримали наступні результати: 68 місце за показником “Активи” 46 місце за показником “Власний капітал” 93 місце за показником “Страхові резерви” 23 місце за показником “Чисті страхові премії” 23 місце за показником “Підписані  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ЄС змінив правила щодо український посвідчень водія для біженців

Від кінця липня у таких країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Швеція, Чехія — можна:   – користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну протягом всього періоду перебування під захистом, а не лише впродовж  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристичне страхування

Під час подорожі за кордон можуть траплятися різні неприємні події. Страхування не захистить вас від подібних форс-мажорних обставин, однак ви можете розраховувати на відшкодування збитку, якщо страховий випадок все ж таки настане. Пропонується кілька програм для туристів, у залежності від мети та тривалості поїздки. Зокрема, страхові продукти розділені на три категорії, для: 1. Тих, хто  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Автострахування

ОСЦПВ — обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Цей вид страхування є обов’язковим для всіх власників наземних транспортних засобів на території України. КАСКО — добровільне автострахування. За допомогою КАСКО ви зможете застрахувати свій транспортний засіб від різних ризиків, наприклад, від викрадення, незаконного заволодіння, пожежі, вибуху, а також від пошкодження, знищення або втрати внаслідок аварії. Це тільки деякі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З 1 вересня запрацює електронна “Зелена картка”

Процедура оформлення електронної “Зеленої картки” буде аналогічна до укладання внутрішнього електронного договору ОСЦПВ: 1. Власник транспортного засобу вносить відомості, необхідні для укладання договору, до електронної форми на сайті страховика. 2. Страховик на підставі отриманої інформації формує пропозицію укласти електронний договір міжнародного страхування і направляє її автовласнику через електронні канали комунікації (наприклад, електронну пошту, вказану при  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності України!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як перевірити чинність страхового поліса (Зелена карта)?

На сьогодні усі оформленні Зелені карти потрапляють в єдину базу, у якій кожен може перевірити наявність чинного страхування його авто. Тож, отримуючи файл від страхового агента Ви швидко можете перевірити його за посиланням. Також на Зелену карту в форматі PDF накладається QR-код, за яким можна перевірити повну інформацію за полісом в єдиній базі. Дані, що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як отримати страхове відшкодування по ОСЦПВ?

Кожен учасник дорожнього руху повинен дотримуватися простих правил: – викликати швидку допомогу та поліцію, надати необхідну першу допомогу, якщо у ДТП є травмовані люди. – учасники ДТП повинні поінформувати один одного про себе, своє місце проживання та надати інформацію про діючі поліси ОСЦПВ. – Викликати на місце ДТП патрульну поліцію для оформлення ДТП. Якщо ДТП  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

21 рік на захисті вашого добробуту

Sorry, this entry is only available in Русский

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” на страховому ринку України у 2021 році

38 місце. Страхові премії (валові) – 136,1 млн. грн. 34 місце. Чисті страхові премії – 135,5 млн. грн. 41 місце. Пряме страхування – 102,8 млн. грн. 8 місце. Темп зростання премій – 69,2% 38 місце. Активи – 109,7 млн. грн. 29 місце. Власний капітал – 103,4 млн. грн. 40 місце. Гарантійний фонд – 21,7 млн.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Навіщо потрібна туристична страховка

Згодом прийшло розуміння того, що за медичну допомогу доводиться платити, не всі країни готові оплачувати її власним коштом навіть біженцям. У разі туристичне страхування покриє витрати на отримання багатьох видів медичної підтримки: невідкладної, амбулаторної, стаціонарної, акушерської та інших видів. Варіанти страхування для поїздок за кордон Сьогодні доступне туристичне страхування двох основних типів. Розглянемо їх детальніше:  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Зелена картка — перша необхідність для подорожі

Що таке Зелена картка “Зелена картка” – це міжнародний страховий поліс автоцивільної відповідальності. За наявності полісу у разі ДТП відшкодовується збиток потерпілій стороні. Принцип дії такий самий, як в “Автоцивілці” – поліс дозволяє уникнути штрафів та значних фінансових витрат у разі ДТП у чужій країні. Цікавий факт – назву “Зелена картка” поліс отримав через колір  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

П’ять найбільш поширених видів страхових послуг, які і зараз стануть у нагоді

Майже три місяці українці потерпають від наслідків агресії росії, зосереджуючи увагу на безпеці своїх родин і захисті від прямих загроз війни. Але залишаються й інші небезпеки, захист від яких відійшов на других план, хоча ймовірність їх настання ніяк не зменшилася. Це пошкодження авто, травми та інші проблеми зі здоров’ям тощо. Щоб убезпечити себе від непідйомних  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” оприлюднила результати роботи у 1 кварталі 2022 року

Фінансова звітність за 1 квартал 2022 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

ПАМ’ЯТКА щодо дій водія у разі настання страхового випадку з автострахування

1. З місця події зателефонувати або написати до страхової компанії. 2. ДОТРИМУВАТИСЬ рекомендацій, отриманих від співробітників страхової компанії. 3. Здійснити фото та, за можливості, відеофіксацію місця події та пошкоджень транспортного засобу з прив’язкою до місцевості, з увімкненою геолокацією на смартфоні. 4. Оформити Європротокол, якщо: – обидва учасники згодні з обставинами настання ДТП та виною сторін;  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Перетин кордону на автомобілі: все, що треба знати водіям

Список документів передбачених міжнародним та національним законодавством для перетину кордону Національне посвідчення водія, яке відповідає міжнародним вимогам. Згідно з Конвенцією про дорожній рух зразок посвідчення водія установлений у Директиві 91/439/ЄЕС, повинен бути замінений на єдиний зразок у вигляді пластикової карти.У посвідченні водія згідно з Конвенцією крім реквізитів повинна бути вказана дата закінчення строку посвідчення. Свідоцтво  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Зелена картка доступна для українців тепер в онлайн-форматі

При перетині кордону автомобілем Законодавство України зобов’язує водіїв мати паперовий бланк поліса Зелена картка. У зв’язку із запровадженням воєнного стану страхові компанії та Моторно-транспортне (страхове) бюро України в екстреному порядку затвердили електронний формат страховки, оскільки друк та передача традиційних бланків суворої звітності на страхові точки ускладнені. Що таке Зелена картка та як її оформити у  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Автострахування для українських біженців у Польщі змінилося з 7 квітня

Українці, які на автомобілі перетинають польський кордон, можуть отримати безкоштовне страхування авто (OC Graniczne) на 30 днів. Для повторного страхування транспортного засобу необхідно самостійно звернутися до страхової компанії. Крім того, OC Graniczne можна придбати лише за готівку.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Актуальні умови перетину кордону. Страхування

Польща: Страхові компанії ERGO, PZU та Warta безкоштовно надають поліси внутрішнього страхування цивільної відповідальності українським автовласникам, строком на 30 днів. Агентів цих компаній можна знайти на прикордонних пунктах із польського боку кордону. Німеччина: Німецькі страховики покривають шкоду, заподіяну українськими автомобілістами внаслідок ДТП, до 31 травня цього року. Чехія: Чеське страхове бюро забезпечує безкоштовне страхове покриття  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

“Зелена картка” для виїзду за кордон на авто

Якщо ви хочете виїхати закордон на власному авто – вам потрібна зелена карта. Зелена карта – обов’язковий міжнародний страховий сертифікат, що має усі країни уніфіковану форму. Його наявність є обов’язковою умовою водіїв, які планують виїхати за кордон на власному автомобілі. Зараз поліс можна повністю оформити в онлайн режимі та навіть за кордоном, наприклад тим, у  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Медичне (туристичне) страхування для поїздки за кордон

У ЄС ухвалили рішення надавати безкоштовне медичне страхування українцям зі статусом біженця або тимчасовим захистом. Без отримання одного із цих статусів оформити медичну допомогу за кордоном, як і купити необхідні медикаменти, українці не можуть. Як варіант, можна купити медичне страхування вже за кордоном. Але ціни можуть досягати до 400 євро на місяць. Медичне страхування оформляється  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
1fc5f435c3b935ac

Разом до перемоги!

ТДВ Страхова компанія «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» продовжує працювати штатному режимові попри війну розв’язану російським агресором.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування майна

Які ризики покриваються Будь-яке майно може зіпсуватися з наміру чи необережності третіх осіб, і навіть стихійних лих, побутових аварій, інших причин. Якщо застрахувати його, у випадку, передбаченому у документі, власник отримує грошову компенсацію. Розміри страхових платежів, список ризиків завжди складаються та розраховуються індивідуально. Оформити поліс можна не лише на квартиру чи будинок. Послуга поширюється на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО

Викрадення та аварія можуть обернутися серйозними витратами. Можна покладатися на щасливий випадок, але надійніше застрахувати власний автомобіль. Поліс КАСКО захищає авто від будь-яких ризиків. Критерії вибору програми КАСКО Вартість полісу залежить від базових факторів: сукупності ризиків, які будуть включені до договору, моделей, марок, характеристик машини, стажу та віку водія, додаткових послуг. Підсумкова сума є визначальним  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування відповідальності водія – основа впевненості на дорозі

Найпопулярнішим видом фінансового захисту свого авто є ОСАЦВ — обов’язкове автострахування. Це не дивно, бо без цього полісу виїжджати на дороги країни не можна. Головна відмінність дії цього договору від інших полягає в тому, що компенсація виплачується не самому страхувальнику, який виявився винним у ДТП, а людині, яка постраждала в аварії. Але для власника полісу  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Звернення страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Дорогі наші клієнти та партнери! У ситуації, що склалася, ми розуміємо, як важливо бути впевненим у тому, що тебе не підведе страхова компанія. Ми продовжуємо виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами. Умови укладених договорів страхування не змінилися. Перестрахувальні програми та партнери із перестрахування продовжують діяти в рамках підписаних угод. Віримо в Україну! Віримо в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Іпотека та страхування

Навіщо це? Основним завданням страхування іпотеки є забезпечення всіх учасників захистом від майнових втрат, а також забезпечення своєчасного та повного відшкодування збитків, пов’язаних із настанням страхових випадків. Відповідно до Закону України “Про іпотеку”, іпотекодавець (позичальник) зобов’язаний застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування. Іпотечним договором можуть бути  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування КАСКО – основа для власника авто

КАСКО це добровільне страхування транспортного засобу від будь-яких можливих пошкоджень. Кожен власник хоче захистити свою машину від різних неприємностей, які можуть статися з нею будь-де: на стоянці біля супермаркету, на трасі за містом або ж на жвавому міському перехресті. У чому переваги страхування КАСКО Наявність полісу дозволяє перекласти на плечі страхової компанії відшкодування збитків, отриманих  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як правильно діяти у разі настання страхового випадку?

Спершу необхідно зв’язатися з компетентними органами: пожежниками, поліцією, швидкою іншими службами – в залежності від випадку. Потім дуже важливо повідомити страховика, щоб він міг якомога раніше зрозуміти, що відбувається, і його експерти виїхали на об’єкт. Це дозволить їм надати певні рекомендації, які можуть бути корисними, адже у страховиків є суттєвий досвід локалізації таких ситуацій. Наприклад,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що треба страхувати власнику бізнесу

Треба визначити, які активи є найбільш важливими. Які ризики є критичними, а які ні. Майно важливо страхувати в першу чергу від стихійних явищ і пожежі. Це класика. Основні виробничі активи, виробничі лінії від зовнішніх ризиків: пожеж, стихії або протиправних дій третіх осіб. Також для виробництва актуальні такі спеціалізовані види, як страхування від механічних та електричних  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховий брокер

Щоб укласти договір страхування, можна звернутися або безпосередньо до страхової компанії, або її уповноважених агентів. Ще один варіант – брокер, який діє як посередник між страховою компанією і клієнтом. Брокерів можна вважати не лише консультантами, а й адвокатами клієнта. Разом з клієнтом вони визначають оптимальні умови страхування відповідно до його потреб та бюджету, формують запит  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування у ризик-орієнтованому підходу до ведення бізнесу

Підприємці європейських країн частіше за все ведуть свій бізнес, оцінюючи ймовірні ризики. Все, що потенційно може завадити поточній роботі підприємства, враховується. Це так званий ризик-орієнтований підхід, який дозволяє не лише захищати ключові активи, а й вживати адекватних заходів для мінімізації ризиків. Однак в Україні принципи завчасної оцінки ризиків та заходи на їх випередження чи добровільне  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи потрібна страховка за кордон?

Якщо ви зібрались у відрядження, на навчання або у відпустку до іншої країни, тоді вам обов’язково знадобиться страховка за кордон, ціна якої доволі прийнятна. Страховий поліс дає гарантію отримання необхідної медичної допомоги 24/7 в усіх куточках світу. З ним можна бути впевненим, що непередбачене погіршення стану здоров’я не зіпсує задоволення від вашого перебування в іншій  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З НОВИМ РОКОМ!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що потрібно знати про страхування вантажу

Міжнародна транспортна логістика: все, що потрібно знати про страхування вантажу. Щоб мінімізувати ризики при міжнародному транспортуванні вантажів, необхідний договір страхування. Його наявність гарантує відшкодування вартості, якщо вантаж буде втрачено, знищено або пошкоджено. Страхування вантажів у міжнародних перевезеннях належить до сфери майнового страхування. Договір страхування визначає права, обов’язки та відповідальність сторін. За його висновку необхідно спиратися  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” у рейтингах за 9 місяців 2021 року

Власний капітал страховиків України – 33 місце Гарантійний фонд страховиків України – 44 місце Активи страховиків України – 41 місце Страхові резерви – 50 місце Страхові виплати – 50 місце Страхові платежі – 41 місце Темп приросту страхових платежів – 13 місце Чистий фінансовий результат – 21 місце Страхування від нещасних випадків – 46 місце  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як страхують юридичні ризики?

Діяльність юристів, нотаріусів та адвокатів пов’язана з ризиками, які мають суттєвий вплив на фінансовий стан клієнтів, яким надаються юридичні послуги… Тому у світовій практиці без полісу страхування професійної відповідальності таких фахівців діяльність просто не здійснюється. 1. Нотаріуси Страхування професійної відповідальності нотаріусів — один із найбільш затребуваних видів страхування серед зазначених, бо є необхідним для здійснення  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування як спосіб списання боргу

Часто, особливо якщо йдеться про великі суми, кредитори вимагають від позичальника оформлення страхового поліса на своє життя або здоров’я, або на майно, що купується. Наприклад, купуючи новий автомобіль у кредит, вам потрібно буде на нього оформити поліс каско. Так, виплати за такою страховкою будуть зовсім не дешевими, але у випадку форс-мажорів поліс може позбавити вас  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Кіберстрахування

У клієнтів поки не дозріла внутрішня потреба у страхуванні кіберрисків. Відсутність бюджетів на це разом із обмеженими лімітами та зростанням премій страховиків не сприяють розвитку даного сегменту ринку. За оцінкою журналу Cybercrime magazine, яку наводить AIG, глобальні збитки від програм-здирників до кінця 2021 р. досягнуть $20 млрд, тоді як ще в 2015 р. ця цифра  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як придбати «автоцивілку» та зекономити на ній

«Автоцивілкою» в народі називають поліс ОСЦПВ. Без такого документа в Україні не можна виїжджати на дорогу. Система працює так, що насамперед захищає не тільки самого водія, але й оточення. Важливо пам’ятати, що ОСЦПВ — це страхування збитків, завданих третім особам. Винуватець аварії буде ремонтувати своє авто власним коштом. Чому без ОСЦПВ не обійтися та скільки  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що потрібно знати про страхування нерухомості

Страхування квартири чи будинку допоможе компенсувати фінансові втрати від пожежі, затоплення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих. По суті, клієнт сам має право вибрати ті можливі ризики, від яких хоче захистити своє житло, прибравши з переліку в договорі все зайве. Для того, щоб виплатили компенсацію, потрібно буде отримати довідку від спеціальних служб, які були присутні  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування для відпочинку

Будь-який відпочинок – це час коли ви зможете відволіктись від робочих моментів, отримати максимальний заряд позитивних вражень, спілкування із друзями та близькими. Але на жаль при виїзді на відпочинок можливі непередбачувані випадки, від яких ви маєте змогу застрахуватися. Туристичне страхування – це ваша можливість уникнути на сам перед непередбачених фінансових витрат, які пов’язані зі здоров’ям.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхові продукти на всі випадки життя

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” пропонує найширший комплекс страхових послуг: – автострахування. Своєю чергою, воно ділиться на кілька категорій – ви можете оформити поліси добровільного страхування КАСКО або обов’язковий ОСАЦВ. – туристичне страхування. Ці програми забезпечують захист здоров’я, майна та життя. З таким полісом ви отримаєте необхідну медичну допомогу за кордоном, і вам не доведеться  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Навіщо потрібне страхування

Страхування є ефективним способом захистити себе та своїх близьких від великих фінансових втрат, пов’язаних із різними ризиками та небезпеками. Воно буває обов’язковим та добровільним. До першого типу відноситься, наприклад, ОСАЦВ, що оформляється для всіх автомобілів. Добровільне робиться за бажанням. Така страховка поширюється здоров’я людини, нерухомість, автомобіль, інше майно. Оформлення полісу не захистить від нещасних випадків.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Шість способів, як заощадити на КАСКО і не втратити захисту

Спосіб перший: міні-каско Якщо ваш автомобіль «ночує» на стоянці, що охороняється, а день проводить у паркінгу біля офісу, то ризик, наприклад, викрадення зводиться до мінімуму, як і ймовірність зустрічі на міських вулицях з дикими тваринами, — значить, за ці ризики можна не платити. Якщо головний ризик для вашого авто – це недосвідчені водії на дорозі,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Коли страхова компанія вимагає змінити шини на сезонні

Є календар юліанський, є григоріанський, є православний, і є таблиці майя, але не всі знають про календарі страхових компаній. Між тим, згідно з ними, зима в Україні настає аж ніяк не першого грудня. І тим, хто страхує автомобіль за КАСКО, варто знати ці особливості. Узимку аварійність на автошляхах зростає у кілька разів, і це не  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховий брокер “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

У чому роль брокера? Страховий брокер працює як незалежний експерт та помічник, але при цьому, на відміну від страхового агента, грає на полі клієнта, вибудовуючи матрицю відносин між ним та страховою компанією. На думку професійного посередника страховики прислухаються, адже він не лише розмовляє з ними однією мовою та закриває величезний блок питань, а й є  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Основний набір страхових продуктів для корпоративного бізнесу

1. Страхування майна Цей сегмент слід умовно назвати «класичним». Саме він найбільш затребуваний бізнесом. Коли на підприємстві кажуть: так, у нас є поліс, то зазвичай мають на увазі те, що застрахували будівлю, обладнання, транспорт, складські запаси. Компанії розуміють майнові ризики та активно їх страхують. До цього часто підштовхують контрагенти, банки та лізингові компанії, включаючи до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні змінилися правила обов’язкового страхування відповідальності господарів собак

В Україні визначили небезпечні породи собак та внесли зміни до правил обов’язкового страхування відповідальності господарів собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам. Кабінет міністрів України 10 листопада постановою “Деякі питання щодо небезпечних порід собак” вніс зміни до Порядку та правил проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яку може бути завдано третім  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПОТРАПИТИ В ДТП (ІНСТРУКЦІЯ)

Перші дії в разі ДТП: 1. Спершу зупиніть автомобіль, включіть аварійну сигналізацію, поставте аварійний знак, переконайтесь, що немає постраждалих. 2. Не переміщуйте автомобіль та предмети, що мають причетність до ДТП. 3. Якщо травмованих осіб немає, видихаємо. 4. Як видихнули, одразу телефонуємо на гарячу лінію страхової компанії та повідомляємо їм про ДТП. 5. Робимо декілька фотографій  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Для чого потрібне туристичне страхування

Завдяки туристичному страхуванню ви матимете можливість відчути себе впевненіше під час перебування за кордоном. Якщо під час подорожі виникнуть медичні витрати, пов’язані із захворюванням чи нещасним випадком, вони будуть компенсовані страховою компанією. Крім того, наявність туристичного страхового поліса є обов’язковою для українських громадян, які виїжджають за кордон. Цю вимогу закріплено на державному рівні, у законі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке Зелена карта

Якщо ви збираєтеся виїжджати автомобілем в іншу країну, вам необхідно оформити спеціальний страховий поліс. Що таке Зелена карта? Зелена карта є міжнародною системою страхування цивільної відповідальності автовласників, а також полісом, який підтверджує, що водій має відповідальність цивільного характеру перед іншими особами. Система Green Card включає 48 країн. Якщо водій з України потрапить в аварію за  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховий захист власного житла

Чи впевнені ми у своїх сусідах, як у собі? У багатоквартирних будинках може трапитися будь-що: вибух газу, затоплення водою, коротке замикання. Крім того, у зв’язку з пандемією багато людей почали працювати в дистанційному режимі, залишаючись при цьому вдома. Наші інженерні системи забезпечення електрострумом та водою отримали додаткове навантаження, відповідно, зросли ризики. На жаль, люди часто  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що страхує автострахування?

Обов’язковий поліс необхідний  для страхування цивільної відповідальності автовласників. Якщо Ви на своєму транспортному засобі в’їдете в когось – страхова компанія оплачуватиме ремонт потерпілого автомобіля та лікування потерпілого. Так само компанія займеться витратами, коли Ви розіб’єте вітрину будь-якої торгової точки, в’їдете в паркан або іншу нерухомість. Проте, варто врахувати, що наявність ОСАЦВ не передбачає виплати компенсації  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристичне страхування

У більшості випадків для страхування туриста пропонують турфірми при оформленні туру. При цьому набір страхових послуг менш гнучкий, ніж при оформленні страховки в страхових компаніях. Туристична страховка пропонує на вибір кілька програм, з яких ви можете вибрати найбільш відповідну: – для одної стандартної подорожі; – для тих, хто займається активним туризмом і відпочинком; – бізнес-страховка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Цікаві страхові випадки

1. Найбільшою в історії страхування життя вважається виплата у розмірі 14 млн канадських доларів. У 1971 році у Канаді загинув фермер Джордж Мюллер, коли захищав своє подвір’я від хуліганів. Після його смерті сім’я отримала чималу компенсацію від страхової компанії. 2. Найдорожчими страховими виплатами, які пов’язані із викраденням даних, є компенсація за кіберстрахування, що покриває збитки  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Найбільші страхові виплати у світі

1. Перше місце за розміром страхових виплат займає банкрутство банка Lehman Brothers. 15 вересня 2008 року інвестиційний банк з активами у понад $600 млрд офіційно подав заяву про захист від банкрутства. Через погіршення економічної ситуації заклад втратив своїх інвесторів і не зміг виконувати свої фінансові обов’язки. Партнери та інвестори подали позов на суму $1,2 трлн.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Втратили багаж в аеропорту. Що робити? Інструкція

Кожен турист після перельоту поспішає до зони видачі багажу, щоб якомога швидше забрати свою валізу і почати довгоочікувану подорож. Але що робити, якщо ваших речей немає на стрічці? Де їх шукати та до кого звертатись? 1. Видихніть. За статистикою 7 з 10 людей отримують свою поклажу з затримкою. Поки багажна стрічка рухається, є шанс, що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування майна для бізнесу

Простих рішень в бізнесі будь-якого масштабу майже не буває, але буває, що потрібно зробити дії, які захистять від збитків. І саме до таких дій відноситься укладання договорів страхування майна. Всі вже давно звикли до звичних договорами страхування особистого майна: будинку, автомобіля, меблів або побутової техніки, але в бізнесі теж використовується чимало різноманітного майна, яке з  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Три види страхування іпотеки

При оформленні іпотеки найголовнішим об’єктом страхування стає нерухомість. Крім того, можна застрахувати життя і здоров’я позичальника, і титул (право володіння нерухомістю). Страхування житла Основний вид страхування в процесі оформлення іпотеки. Об’єкт нерухомості страхують від псування або повного знищення. При настанні страхового випадку виплати по іпотеці лягають на страховика. Такими є: – Пожежа; – Стихійне лихо;  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке зелена карта

Якщо ви подорожуєте в інші країни на автомобілі, при перетині кордону крім візи в вас зажадають страховий поліс – “Зелену карту” (Green Card). Це обов’язкове міжнародне страхування цивільної автовідповідальності в разі, якщо буде завдано шкоди життю або майну інших громадян. Даний поліс діє в країнах, які беруть участь в міжнародному договорі. Пересуватися по цім країнам  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка та COVID-19

Чим поліс з покриттям COVID-19 відрізняється від звичайної туристичної страховки Туристичний поліс на випадок коронавірусу покриває ті ж ризики, що і звичайна страховка для виїзду за кордон. Різниця між двома видами захисту полягає лише в наявності або відсутності покриття COVID-19. Розширена страховка гарантує туристу фінансовий захист, якщо під час подорожі йому буде потрібне стаціонарне або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Експрес страхування майна. Що? Де? Коли?

У чому перевага страховки? В поліс включено все необхідне: страхова сума, ліміти по окремих категоріях, перелік ризиків, що покриваються. Оформляючи страховку, від клієнта нічого не потрібно. Агентам не потрібно оглядати і оцінювати ваше майно, а укладення угоди займе мінімум часу. Експрес продукт дає можливість швидкої страхового захисту вашого будинку або квартири. Ви можете сміливо збиратися  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Все про обов’язкове страхування “автоцивілки”

Основні умови страхування ОСАЦВ Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників ТЗ передбачає відшкодування з боку страхової компанії збитків, нанесених власником поліса 3-м особам в результаті ДТП. Відшкодування шкоди має певні ліміти, а саме: – до 130 тис. Грн. на кожного потерпілого за шкоду, завдану страхувальником щодо майна 3-х осіб; – до 260 тис. Грн. за шкоду,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як захистити свій автомобіль від проблем

КАСКО – це добровільний вид страхування, максимально захищає інтереси автовласника. Такий договір зможе захистити автолюбителя від несподіваних фінансових втрат, якщо машина отримає пошкодження в ДТП, під час стихійних лих, протиправних дій третіх осіб, при викраденні, тотальне знищення і т. Д. Власник авто має право на компенсацію навіть тоді, коли він сам стане винуватцем аварії. Від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Потрібна чи ні «Зелена карта» для перетину кордону на своєму авто

Детальніше...
Всі новини цього дня

Для чого потрібна страховка від коронавируса?

Страховка від коронавірусу – це відмінна можливість убезпечити себе на випадок зараження Covid-19. Вважається, що подібне страхування діє по всій території України та при цьому надається для споживачів в декількох варіантах: – Комплексне страхування. Цей вид поліса передбачає отримання фінансової компенсації на лікування та стаціонарне перебування в медичному закладі в разі встановленого діагнозу коронавірусу. Також  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи можна застрахувати сайт від злому?

Скільки відомо науці вірусів і хвороб людини? В інтернеті їх набагато більше. Кожен день хакери самоучки, спеціалізовані компанії та спецслужби випускають у світ сотні нових вірусів. Черв’яки, трояни, хитрі фішингові програми та DDOS атаки прагнуть залишити людей без кровно зароблених ресурсів. Здається, що єдиний спосіб убезпечити комп’ютер від злому – відключити від мережі. Найскладніший захист  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристи і коронавірус

Стандартні страховки мандрівників апріорі припускають надання будь-якої медичної допомоги в чужій країні. А оскільки багато країн стали вимагати, щоб страховка покривала лікування ковіду, ця послуга була прописана у всіх полісах для тих, хто їде за кордон. З’явилися також розширені страховки, що включають не тільки медичні витрати, а й оплату карантинних заходів протягом 14 днів, якщо  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Навіщо потрібна страховка від “корони”

Вже зрозуміло навіть самим недовірливих, що в умовах пандемії нам ще жити та жити, не дивлячись на всі літні ілюзії. На цьому тлі компанія розробила і запустила нові продукти страхування від коронавірусу, що гарантують відшкодування коштів у разі підтвердженого факту хвороби, екстреної госпіталізації або летального результату. Більшість нових клієнтів, вперше оформляють медичний поліс, і “старих”,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховій компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виповнилося 20 років

Ми впевнено дивимося в майбутнє!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховий поліс КАСКО – що це?

Поліс КАСКО – це вид страхування легкових та інших транспортних засобів з метою відшкодування збитків, заподіяної автовласникові в разі викрадення або викрадення машини, дорожньо-транспортної пригоди, заподіяння шкоди під час стихійних лих або інших нещасних випадків. Чи може страхова компанія відмовити у виплаті КАСКО? Незважаючи на гарантію повного покриття збитків, завданих автомобілю, бувають випадки, коли страхова  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Обов’язкове страхування іпотеки

З 2011 року в Україні діє обов’язкове страхування предметів іпотеки від наступних ризиків: – стихійні лиха, до яких відносяться зливи, потопи, землетруси, урагани, зсуви, снігопади, підтоплення і т.д.; – вибухи та пожежі, пошкодження об’єкта димом; – виконання будь-яких робіт, пов’язаних з будівельною діяльністю або реконструкцією будівель, розташованих поруч із застрахованим об’єктом; – падіння літаків і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Навіщо страхувати майно

Страхування – відмінний спосіб мінімізувати ризики, пов’язані з пошкодженням, псуванням або знищенням майна. Але стабільність може забезпечити тільки надійна компанія, яка не перший рік працює на ринку. Є безліч варіантів, що дозволяють запобігти збиткам, отримані через непередбачених ситуацій. Попри всі переваги страхування, наші співвітчизники відповідально ставляться тільки до оформлення обов’язкових полісів. Яке майно можна застрахувати:  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ІНОЗЕМЦЯМ ВІДТЕПЕР ПОТРІБНО МАТИ СТРАХУВАННЯ ВІД COVID-19 ДЛЯ В’ЇЗДУ В УКРАЇНУ

З 17 червня 2021 року заборонено в’їзд на територію України іноземцям та особами без громадянства, в яких відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини зі страховою компанією-партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Куди звертатися, якщо сталося лихо (туристичне страхування)?

Запам’ятайте: за межами України в разі чого відповідає не ваша страхова компанія, а її представник в країні перебування – асистанс. Це організація, яка при настанні страхового випадку надає вам весь спектр супровідної та організаційної підтримки. Вона по суті є посередником між клієнтом і виконавцем (медичним закладом). Саме асистанс обирає лікарню, в яку необхідно направити застраховану  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як оформити поліс туристичного страхування?

Існує два види полісів – електронні та паперові. Вони мають однакову юридичну силу, відрізняються лише способом оформлення. Онлайновий поліс Не треба витрачати час на дорогу, чекання в чергах і т. д. Лише смартфон чи комп’ютер – й електронний документ прийде на вашу пошту через декілька секунд після оплати. Він завжди буде під рукою і його  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке туристична страховка та навіщо вона потрібна?

Згідно з чинним законом України «Про туризм», громадяни при виїзді за кордон зобов’язані мати туристичну страховку. Вона потрібна й для того, щоб отримати візу в низку країн. Так, доволі часто на прикордонному контролі не просять показати документ. Проте, пам’ятаймо, що страховка – це не формальність, а гарантія безпеки. Стандартний поліс покриває медичні витрати страхувальника на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування: відповіді на популярні питання

Відповідь на це питання лежить на поверхні. Власник поліса може розраховувати на виплату великих компенсацій в критичних випадках. Такими ситуаціями можуть стати: – аварії на дорогах. При оформленому договорі ОСАГО можуть оплатити ремонт машини і лікування постраждалого водія. Якщо придбано КАСКО, компенсують відновлення автомобіля в будь-якому випадку; – хвороби, нещасні випадки, які сталися з людиною.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що робити, якщо ПЛР-тест перед поїздкою позитивний

Якщо перед поїздкою людина отримала позитивний тест на коронавірус, є спосіб повернути гроші за скасовану подорож. Однак про це варто попіклуватися завчасно. Страхова компанія пропонує придбати страхування від невиїзду. Така послуга коштує від 250 гривень, все залежить від пакету страхування. Є програми страхування які повертають частину або повну суму витраченого. Втім такий поліс діє лише  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка для виїзду за кордон від страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Кожна людина, виїжджаючи за кордон, повинна убезпечити себе від різних небезпек і мінімізувати потенційні ризики. У пріоритеті у клієнтів співпрацю з перевіреними та надійними представниками ринку. До них сміливо можна віднести страхову компанію “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”. В цьому випадку купити туристичну страховку онлайн просто. Це не примха і не розкіш, а обов’язковий етап, який гарантує  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

АВТО НАПРОКАТ В УКРАЇНІ ТА СТРАХУВАННЯ

Прокат автомобілів серед українців поки не є популярним. Однак все ж такі сервіси існують і очевидно, що попит на них поступово зростає. Де можна взяти автомобіль напрокат і як вибрати компанію? Пошуковик запропонує нам десятки сервісів по прокату автомобілів, де буде транспорт різних марок і класів. Не потрібно вибирати перший, що попадеться. Підходьте до цього  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

17 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Страхування фінансових ризиків”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування для поїздки за кордон: поради фахівця

У полісах туристичного страхування завжди прописуються страхові випадки і їх важливо спочатку взяти до уваги. У стандартну страховку, як правило, включені покриття витрат на невідкладну та екстрену медичну допомогу, можливе оперативне втручання і лікування травм, які були отримані при нещасному випадку, транспортні витрати, екстрені повідомлення близьким. Виходячи з країни, куди ви збираєтеся поїхати, складіть перелік  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

14 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Страхування вантажів і багажу”

Детальніше...
Всі новини цього дня

З 1 червня Туреччина повертає обов’язкові ПЛР-тести для українських туристів

Українці, які перетинатимуть кордон Туреччини, повинні надати один з документів: – сертифікат про вакцинацію, з датою не менше 14 днів до перетину кордону; – довідки про хворобу на COVID-19 протягом останніх 6 місяців до перетину кордону; – негативний ПЛР тест, який зроблений протягом 72 годин до перетину кордону; – негативний експрес-тест на антиген, зроблено протягом  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які документи потрібно мати з собою при перетині кордону на власному автомобілі?

Подорожі на автомобілі вважаються комфортними, оскільки водій не прив’язаний до конкретного часу і маршруту. Однак, якщо ви відправляєтеся за межі батьківщини на власному транспорті, необхідно враховувати правила та умови перетину кордону, щоб поїздка вдалася. Розповімо, які папірці доведеться зібрати, щоб не виникло проблем на митниці. Розглянемо два випадки: 1 – ви є власником автомобіля; 2  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО: алгоритм дій водія при викраденні автомобіля

1. Звернутися до правоохоронних органів. Потрібно домагатися, щоб на місце події виїхала оперативно-слідча група і прийняла заяву, зробила огляд. 2. Повідомити в страхову компанію. Про інцидент одразу після виклику поліції потрібно повідомити страховика. Як правило, протягом двох діб після події необхідно відвідати офіс, надавши всі документи. 3. Вжити заходів для збереження слідів злочину. Зрозуміло, потерпілий  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

13 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Страхування від вогню та стихійних явищ”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чого не можна робити страхувальнику КАСКО?

Кілька простих речей, які необхідно дотримуватися. Отже, не можна: 1. Зберігати документи та ключі в машині. 2. Передавати право управління третім особам не мають такого права. Якщо власник сам дав машину невідомому викрадачеві (заподіювача шкоди), то у виплаті може бути відмовлено. 3. Повідомляти недостовірну інформацію про обставини події. Обман правоохоронців і страховика може призвести до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

21 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Страхування майна”

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО: якщо ваш автомобіль викрали?

Добровільне страхування автомобіля дозволяє розраховувати на компенсацію при протиправному вибутті машини з володіння. Це не тільки викрадення, а й крадіжка, розбійний напад, умисне знищення. Власнику транспорту важливо виконати вимоги договору страхування. У їх числі – повідомлення про подію як в правоохоронні органи, так і страхової компанії. Обсяг обов’язків прописаний в договорі, а їх неухильне дотримання  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

46 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Чисті страхові платежі”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке європротокол

Європротокол – це спосіб врегулювання ДТП без виклику поліції Що таке європротокол Європротокол – це спеціальний бланк повідомлення про ДТП. Він заповнюється водіями-учасниками пригоди на місці аварії. Заповнений бланк надається страховій компанії для виплати страхового відшкодування потерпілим. Скористатися європротоколом можна у таких випадках: – водії-учасники ДТП не мають суперечок щодо обставин пригоди та погоджуються, хто  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

16 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Темпи приросту страхових платежів”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Кількість крадіжок машин в Німеччині по роках (цікава статистика)

За 2017 страхові компанії виплатили страхові відшкодування за 17 493 вкрадених легкових автомобілів. Але злодії викрадають машини незалежно від наявності КАСКО, тому поліцейська статистика по зареєстрованим випадкам крадіжки авто цікавіше. Число викрадень авто в Німеччині за рік рік      викрадення 2018   30232 2017   33263 2016   36388 2015   36507 2014   36388 2013   37427 2012   37238  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

48 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Страхові платежі”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування майна. Франшиза

Наявність франшизи Під франшизою в цьому випадку розуміється частина збитків, яка при настанні страхового випадку не відшкодовується страховою компанією. Вона прописується в договорі та встановлюється або у вигляді фіксованої суми, або частки від вартості квартири. Вигода клієнта полягає в зниженні суми страхової премії в середньому на 20%. При страхуванні нерухомості застосовуються три основні види франшиз:  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

60 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Страхові резерви”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Нюанси страхування майна

Поверх квартири У стандартних випадках на вартість поліса не впливає поверх, на якому розташована квартира. Однак при страхуванні відповідальності власника майна вартість страхування збільшується: – при підвищенні поверху; – для квартир на перших і останніх поверхах. Площа квартири Важлива вартість квартири, ремонту та рухомого майна, а не її метраж. Законність перепланування Наприклад, якщо власник переніс  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

48 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Активи”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як правильно застрахувати своє майно

Пакет документів У всіх страхових компаніях для оформлення поліса потрібен паспорт власника і документи на квартиру. Відзначимо одну цікаву особливість. Останнім часом є можливість оформити електронний поліс страхування, який завіряється ЕЦП. Для цього не потрібно відвідування офісу. Очевидно, що в період локдауна попит на подібну послугу був великий. Здача майна в оренду Факт здачі в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

59 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Гарантійний фонд”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування майна. Проблема вибору

Будь-який власник хоче захистити майно від різних непередбачених ситуацій. Однак не більше 10% власників щорічно страхують свою нерухомість. Вибір компанії Перший і найважливіший питання – кому довірити страхування своєї квартири? З одного боку, очевидно, що краще звернутися в відому і стабільну СК, яка довго працює на ринку і має хорошу репутацію. Але за бренд треба  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ та ЗАХИСТ” в “Insurance TOP”

39 місце в рейтингу страхових компаній України в категорії “Власний капітал”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування домашніх вихованців

Навіть якщо у вашого вихованця вже є яке-небудь захворювання, ви все одно можете отримати страховку для домашніх тварин, і вона покриє умови, не пов’язані з уже існуючим захворюванням. Ось що потрібно мати на увазі. Будьте в курсі всіх щеплень вашого вихованця. Найменше вам потрібно, щоб ваш вихованець захворів. Страхова компанія відмовить у виплаті, якщо ваш  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Нюанси туристичного страхування

● Чи правда, що травми під час екскурсій, куплених не в готелі, отримані десь за межами готелю, поліс не покриває? Перш за все – жодна страховка у світі не покриває лікування у випадку, якщо туристи порушили закон. Тож якщо місцеве законодавство обмежує дайвінг або не дозволяє відвідувати якусь окрему печеру, то цього не слід робити.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка під час подорожі: енциклопедія туриста

Планувати подорож під час пандемії стало важче – потрібно розуміти вимоги різних країн, а також убезпечити себе від ризиків через хворобу. Більше не вдасться так просто покласти все в рюкзак і вирушити самостійно без страховок й організованих турів. ● Від чого захищає стандартний договір страхування? Медичне страхування обов’язково входить у необхідний для подорожі пакет документів,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Аудитори підтвердили звітність страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за 2020 рік

Аудитори підтвердили фінансові результати, правильність ведення бухгалтерського та фінансового обліку страховою компанією “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” у 2020 році. Нормативи дотримані в повному обсязі відповідно до вимог законодавства. З аудиторським звітом можна ознайомитись в розділі “Фінансові показники“.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як пасажирам отримати компенсацію (особисте страхування від нещасних випадків на транспорті)

Перевізник укладає договір зі страховою компанією і страхує: – пасажирів залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного та електротранспорту під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані; – водіїв, машиністів, електромонтерів, кондукторів, механіків та інших працівників транспортних підприємств, які безпосередньо зайняті на транспортних перевезеннях. Однак мова йде лише про міжнародні та міжміських перевезень  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Міні-каско: як безпечно заощадити на страховці автомобіля

Найбільш бюджетний варіант каско, звичайно ж, міні. Вперше воно з’явилося у 2006 році, а більш масовим продукт став лише у 2014-му, коли мотивовані непростою ситуацією на ринку і бажанням зберегти клієнтську базу страховики розробляли усічені продукти. Міні-каско покриває тільки ризик збитків при ДТП, а інші ризики – начебто викрадення, розкрадання і збитку від стихійних лих  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” публікує “Звіт з надання впевненості щодо річних даних страховика”

Звіт з надання впевненості щодо річних даних страховика

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування для участі в тендерах (гарантія)

Страхування забезпечує інтереси учасників закупівель. Термін дії страховки один рік. Максимальна відповідальність за договором страхування становить до 1 млн.грн. Гарантійне страхування – це безумовне та безвідкличне зобов’язання страхової компанії по виплаті компенсації закуповує (послуги або товари) організації в розмірі страхової суми в разі, якщо підрядник не виконав повністю або частково свої зобов’язання. Учасники тендерів по  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” підвела підсумки роботи в 1 кварталі 2021 року

Страхові премії – 28,8 млн.грн. Страхові виплати – 0,4 млн.грн. Чистий прибуток – 18,1 млн.грн. Фактичний запас платоспроможності – 99,9 млн.грн. Статутний капітал – 81,8 млн.грн. Детальна фінансова і страхова звітність.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Медичне страхування в Україні

Що покриває медична страховка За допомогою страхової програми клієнт може захиститися від фінансових проблем в таких ситуаціях: – якщо загостриться хронічне захворювання або виникне гостре; – якщо знадобиться вести вагітність; – коли трапляється нещасний випадок на виробництві. Додатково можна включити в перелік страхової допомоги надання стоматологічної послуги, профілактику хвороб, в тому числі і вакцинацію. У  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

П’ять переваг електронного страхування

1. Простота оформлення. Людина в лічені хвилини може обзавестися надійним договором в комфортному місці. Для цього буде потрібно лише вихід в інтернет. Купівля відбувається онлайн, а готовий поліс висилається на email клієнту. 2. Безпека. Електронну страховку неможливо підробити. Їй присвоюється унікальний номер, який фіксується в базі страховика. 3. Можливість вибрати страховку в співвідношенні ціна-якість. Що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які ризики покриває кіберстрахування

Кіберстрахування дозволяє компаніям перестрахуватися на випадок кібератаки. Що це дає. Підприємство буде хоча б частково фінансово захищене від втрат, якщо подібний інцидент станеться. Кіберстраховка покриває такі ризики: – розслідування кібератаки, – відновлення порушених атакою даних (включаючи наймання висококваліфікованих фахівців з боку), – витрати на юристів, – виплати громадянам, дані яких були порушені в ході інциденту.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Коли КАСКО не спрацює

КАСКО – страхування автомобіля, що має на увазі компенсацію витрат його власнику в разі пошкодження або викрадення транспортного засобу. Найбільш «невинні» правила страхування часто порушуються через незнання. Для виплати страховки дуже важливо, хто і в якому стані перебував за кермом автомобіля під час ДТП. Чи не отримаєте виплату по страховці, якщо за кермом той: ⚡  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як страхується автомобіль

Порада: перед купівлею страховки на авто варто ознайомитися з умовами договору онлайн на сайті СК або запросити умови у менеджера. Приділіть увагу розділах «Винятки із страхового покриття» (приводи для відмови у виплатах) і «Умови здійснення виплати страхового відшкодування». Що взяти з собою Стандартний комплект включає заяву, свідоцтво про реєстрацію авто (або договір купівлі-продажу), паспорт транспортного  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування кредитних ризиків

Багато підприємців виходять зі своєю продукцією на зовнішні ринки, експортуючи українські товари за кордон. У такій діяльності теж є свої ризики. І найчастіше вони пов’язані з неоплатою товару покупцем. Для вирішення подібних ситуацій існує такий продукт, як страхування кредитних ризиків. Страхова компанія може взяти на себе ризик несплати покупцем продавцю вартості товару в результаті тривалого  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Захист від претензій третіх осіб

Крім страхування активів, існує можливість також застрахувати відповідальність за якість наданих послуг або продукції. Помилки в конструкціях, приховані дефекти товарів можуть завдати серйозної шкоди споживачам, яку можуть компенсувати страхові компанії. Дедалі частіше при виході наших підприємців на ринки Європи або США бачимо, що в контрактах на поставку передбачається зобов’язання Постачальника застрахувати відповідальність за якість продукції,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування транспорту та вантажів

Одна з найбільш ризикових сфер бізнесу – це логістика. Експедиційні операції, операції з навантаження і розвантаження, перевезення вантажів завжди супроводжуються ризиками втрати або пошкодження. Також для транспортно-експедиційних компаній актуальним залишається питання фінансових втрат в результаті претензій від вантажовласників, якщо все-таки з вини цієї компанії відбулося часткове або повне пошкодження вантажу, або вантаж був загублений. Для  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Про перетин державного кордону на в’їзд в Україну іноземцями та особами без громадянства

Для перетину державного кордону на в’їзд в Україну іноземці повинні мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини зі страховою компанією-партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування у комерційній нерухомості та ритейлі

Офісна нерухомість, ТРЦ, готелі та аеропорти не менше інших об’єктів схильні до ризиків. З найпоширеніших ризиків – це пожежі та затоплення. З досвіду страховиків, до найболючішого збитку підприємців призводять зупинки в роботі, які виникають в результаті настання страхових випадків. Якщо застрахувати можливі ризики, страхові компанії готові компенсувати цей збиток. Наприклад, сталося затоплення паркінгів, перших поверхів  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова безпека в будівництві та енергетиці

Важлива галузь української економіки – енергетична – також містить в собі безліч ризиків, які впливають на роботу підприємств. Основні об’єкти енергетики – це атомні станції, шахти, нафтогазові свердловини, теплоенергостанції, гідроелектростанції, а також об’єкти альтернативної енергетики, до яких відносяться сонячні станції, вітряки, біогазові станції. І для кожного об’єкта існують свої специфічні ризики: для атомних станцій –  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування: інструмент зниження ризиків для бізнесу

Страхування бізнес-ризиків з року в рік стає дедалі популярнішим. Особливо гостро питання корпоративного страхування постає в кризові часи, коли немає надлишків резервів, кредитні ресурси досить дорогі, а інвестори та акціонери можуть самі зазнавати труднощів з фінансуванням. Будь-яка втрата активів, збитки, пов’язані з претензіями третіх осіб, і незадоволений персонал можуть поставити компанію в скрутне становище, а  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування врожаю та сільськогосподарської техніки для аграріїв

У разі часткової або повної втрати врожаю через несприятливі погодні фактори страхова компанія відшкодовує вартість врожаю застрахованому. Страхові компанії мають у своєму арсеналі такі важливі продукти, як страхування врожаю та сільськогосподарської техніки, що особливо актуально в Україні, де агропромисловий комплекс є однією з ключових сфер економіки. Основний продукт аграрного виробника – це урожай, а він  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Сумна статистика ДТП в Україні

За даними Національної поліції на дорогах України у 2020 році відбулося 168 тис. ДТП, що на 4,6% більше, ніж роком раніше (160 675 ДТП). Кількість випадків з потерпілими майже не змінилася 26,1 тис. (Минулого року – 26 052). Були травмовані 32 тис. Чоловік (32 736 – в тому році), але зросла цифра загиблих – понад  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як працює страхування смартфонів?

З подорожчанням смартфонів все більше стає зрозуміло, що вони є серйозною матеріальною цінністю. Флагман від відомого бренду сьогодні може коштувати стільки, скільки й непоганий автомобіль з пробігом. Або якісна побутова техніка. А це означає, що і засоби зв’язку потрібно захищати від пошкоджень. У західних країнах досить популярною є послуга страхування смартфонів. У нас вона –  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування врожаю сільськогосподарських культур: нюанси, вигоди і ризики

Детальніше...
Всі новини цього дня

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПОДОРОЖІ У 2021 РОЦІ

Асоціація туристичних агентств радить усім українським мандрівникам ретельно готуватися до поїздок за кордон. 1. Брати розширену страховку, медичну страховку, яка б покривала позитивні тести на коронавірус, які були отримані вже за кордоном. 2. Купувати разом з пакетом, чи коли ви самі формуєте свій відпочинок, купувати страховку від невиїзду. Якщо у вас буде позитивний тест за  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування нерухомості

Страхування нерухомості це захист нерухомості, будь-то квартира або приватний будинок на ділянці. В основному впливає на формування ціни страхування нерухомості розмір страхової суми. Часто вибирається сума, яка відповідає ринковій вартості майна. Страхова сума не може перевищувати ринкової вартості застрахованого майна. В середньому, страхування нерухомості обходиться в 0,15-0,35% від страхової суми. Нерухомість можна застрахувати від пожежі,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке зелена карта

Зелена карта – це обов’язковий вид страхового поліса для водіїв, які планують керувати транспортним засобом за кордоном. У різних країнах світу цей документ має уніфіковану форму. Зелена картка потрібна тим, хто планує виїхати на своєму автомобілі за кордон і керувати ним там. Цей поліс не є аналогом КАСКО, тобто не страхує машину. Він скоріше служить  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування відповідальності позичальника

Страхування відповідальності позичальника – один зі способів захисту позичальників від ризиків невиплати при форс-мажорних ситуаціях. Фінансова компанія (банк) отримає повернення коштів з відсотками. Оформлення такого поліса може бути корисно позичальникові, оскільки фінансові організації при наявності у клієнта страховки знижують ставку по кредиту. Таке страхування вважається добровільною. Однак деякі банки (фінансові компанії) наполягають на оформленні страховки,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як застрахуватися при поїздці в країни Шенгенської зони

Умови страхування Медична Страховка в Шенгенську зону є обов’язковою для всіх країн учасниць ЄС. Даний поліс має свої особливості і містить чіткі умови, без виконання яких прикордонна служба приймаючої країни має право відмовити візитерів в перетині кордону. Стандартний перелік вимог включає: – поліс повинен повністю відповідати всім умовам «Рішення Ради ЄС 2004/17 щодо медичного страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Яку франшизу обрати?

Який поліс обрати – з нульовою франшизою чи ні – то вибір за кожним автовласником. Як показує практика, в Україні найпопулярнішою залишається нульова франшиза. У разі ОСЦПВ розмір економії на полісі з франшизою не такий вже й великий і становить іноді менш як сто гривень. Але при виборі умов страхування варто прислухатися до страхового агента:  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомила про результати роботи в 2020 році

Результати роботи (12 місяців 2020 рік)

Детальніше...
Всі новини цього дня

Франшиза в КАСКО

Укладаючи договір каско, вам можуть запропонувати кілька видів франшизи на вибір. Найбільш поширені – умовна і безумовна франшиза. Умовна франшиза означає, що в разі, якщо збитки не перевищують заздалегідь обумовленої суми, то страхова компанія виплат не здійснює. Але, з іншого боку, якщо збитки перевищують обумовлену суму, то страховик заплатить її повністю, включаючи й франшизу. Припустимо,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Франшиза в ОСЦПВ

Максимальні розміри франшизи автоцивілки обмежені Законом «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Він визначає, що розмір франшизи ОСЦПВ не може бути більш як 2% страхового ліміту відносно збитків, заподіяних майну третіх осіб. Станом на сьогодні в грошовому еквіваленті це становить 2600 гривень. Що стосується шкоди життю і здоров’ю потерпілих у ДТП людей,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що ж таке франшиза?

З французької це слово перекладається як «пільга». Якщо зовсім по-простому – це сума, яку не покриватиме страхова компанія при виникненні страхового випадку. Це прописано в законодавстві, яке регулює діяльність страхових компаній. Наявність франшизи в договорі передбачає, що частину збитків власник поліса покриватиме самостійно. На перший погляд, франшиза вигідна тільки страховику – він позбувається необхідності виплачувати  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

На що звернути увагу при укладанні договору страхування

Оформляючи договір страхування, кожен пункт необхідно вивчити дуже уважно, адже при детальному розгляді може виявитися, що ваш поліс може не покрити необхідні послуги. На що необхідно звернути увагу при укладанні договору страхування: – як трактуються страхові ризики; – який факт (подія) визнається за договором страховим випадком; – в якому разі страховик не визнає подію як  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Рясні снігопади = 200 000 грн.

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виплатила своєму клієнтові 200 000 грн. за пошкоджені приміщення. Рясні снігопади взимку не тільки красиво, але і небезпечно. Наш клієнт орендує приміщення в новому ТРЦ. Клієнт традиційно страхує свої приміщення в нашій компанії навіть не дивлячись на те, що дана локація перебувала в новій будівлі, передчуття його не підвело. Рясні  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Якщо ДТП. Що робити та чи можна покрити витрати?

Оформлення «європротоколу» без виклику поліції Розглянемо найпростіший випадок: ушкодження автомобілів незначні, а внаслідок аварії ніхто не постраждав – ні водії, ні пасажири, ні пішоходи. У такому разі можна обійтися без виклику правоохоронців. Всі учасники ДТП мають дійти згоди щодо таких дій та не мати суперечки щодо обставин скоєння аварії. Потрібно переконатися, що жоден з них  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Зі святом весни!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що дає корпоративна медична страховка

Кому потрібні медичні програми для співробітників в соцпакет? Всі роботодавці намагаються проявити турботу про здоров’я своїх співробітників шляхом додавання в соціальні пакети програм медичного обслуговування. Поліс корпоративного медичного страхування завжди буде в рази вигідніше індивідуального поліса купленого співробітником самостійно, це відбивається і в ціні, і в якості. Медична програма відкриває співробітнику доступ до безкоштовного обслуговування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Для чого страхувати квартири

Будь-яка нерухомість постійно піддається різним ризикам. Так, наприклад, непередбачена витік води у сусідів може призвести до псування дорогої техніки, предметів інтер’єру, обробки, меблів, цінного майна. Від затоплення або вибуху газу можуть постраждати елементи самої конструкції – стеля, стіни, підлогу. Щоб компенсувати втрати від подібних неприємностей, слід завчасно застрахувати квартиру. Згідно зі статистичними даними, за 2020  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Оцінка збитку за настання страхової події за КАСКО

Оцінка збитку за настання страхової події за КАСКО Яких збитків покриє страховка КАСКО після ДТП, пожежі, стихійного лиха або акту вандалізму — встановить представник страхової компанії або незалежний експерт. Сума компенсації стане відома тільки після огляду пошкодженого автомобіля, в ході якого буде оцінено отримані матеріальні збитки. Коли потрібна автотехнічна експертиза Багато компаній включають в програми  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Плюси та мінуси оформлення КАСКО в автосалоні

Плюс №1: швидке і просте оформлення Ви укладаєте договір КАСКО, поки співробітники автосалону будуть розв’язувати бюрократичні питання і готувати автомобіль до видачі. Безсумнівно, такий підхід зберігає нервові клітини та економить час, який не доведеться витрачати на поїздку в офіс страхової компанії та спілкування з черговим менеджером. Деякі автодилери замість паперових полісів страхування КАСКО оформляють електронні  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Європротокол

Європротокол – це спеціальний бланк повідомлення про настання ДТП. Він заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, а потім надається страховику. Європротокол застосовується виключно при врегулюванні ситуацій за договорами ОСЦПВ і є підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим. При складанні Європротоколу водії мають право залишити місце ДТП без викликання патрульної поліції і звільняються від адміністративної відповідальності  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що оформити: КАСКО або ОСЦПВ?

Існують два основних види автострахування: КАСКО та ОСЦПВ (автоцивілка). Попри те, що назви полісів на слуху в українців, досі виникає безліч питань. ОСЦПВ – поліс, який покриває відповідальність водія перед третіми особами при ДТП. Страховка передбачає, що збитки потерпілому буде відшкодовано страховою компанією винуватця. Це дозволяє вирішити фінансові наслідки аварії мирним шляхом. Потрібно розуміти, що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Захист на випадок ускладнень після вакцинації («Щеплення без ризику»)

Поліс покриває ускладнення, що виникли протягом 45 днів після щеплення. Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” пропонує оновлену страхову програму на випадок ускладнень у дітей і дорослих при проведенні будь-яких видів щеплень, в тому числі й від коронавірусу Covid-19. У продукт «Щеплення без ризику» додано амбулаторно-поліклінічна допомога і прийоми лікарів в невідкладній формі. Поліс покриває ускладнення,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Алгоритм дій водія в разі ДТП в Німеччині

Існує чіткий порядок дій у разі ДТП. Він вивчається в автошколах на теоретичних заняттях. Необхідно строго дотримуватися цього алгоритму, і саме в затвердженій правилами черговості. Відхилення від правил суворо карається, аж до кримінальної відповідальності. Порядок дій при ДТП Зупинитися й убезпечити місце ДТП. Якщо жертв немає, водії можуть взяти дані один в одного і залишити  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Про розрахунок страхової премії по автострахуванню в Німеччині

Розрахунок автостраховки проводиться індивідуально для кожного водія. При цьому враховується велика кількість чинників. Виділимо деякі з них: 1. Клас авто. У Німеччині існує класифікація всіх моделей авто за статистикою аварійності. Дані оновлюються щороку. 2. Регіон реєстрації авто. Для кожного регіону також існує класифікація за статистикою ДТП і інших страхових випадків. 3. Стаж безаварійного водіння. Найбільший  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Как страхуются автомобили в Германии?

Види автострахування в Німеччині У Німеччині водіям пропонують кілька варіантів автостраховки: Haftpflicht (-versicherung) – це поліс обов’язкового страхування відповідальності (ОСАЦВ). Teilkasko – середнє (або часткове) страхування автомобіля. Vollkasko – добровільне повне страхування автомобіля. Haftpflicht (-versicherung) – обов’язкове автострахування. Поширюється на покриття матеріального, фінансового та персонального шкоди, який був нанесений застрахованою особою третім особам під час  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Не КАСКО єдиним! (страхова виплата)

Страхова компанія вже багато років страхує офісні приміщення в історичній частині центру Києва. Приміщення страхуються разом з обробкою. Договору страхування щороку продовжувалися. І ось в розпал холодів поточного року від клієнта надходить заява про те, що сталося пошкодження застрахованого приміщення: по стінах пішли тріщини, з’явилися вологі плями на стінах і стелі тріснула плитка для підлоги  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування спортсменів від нещасного випадку

Страхування спортсменів поки не закріплено на законодавчому рівні, але високі ризики травм і поліс для допуску до змагань змушують звернутися до страхування від нещасного випадку. Можна оформити 2 варіанти страхування: 1. Спеціальна страховка виключно на час проведення турніру. 2. Страхування на необхідний період. Перший поліс можна оформити не тільки на одного спортсмена, але на всю  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В яких випадках страхова компанія може відмовити у виплаті в разі пошкодження або викрадення вашого авто?

1. Управління автомобілем в стані алкогольного, наркотичного або токсикологічного сп’яніння. 2. Злий умисел або навмисні дії автовласника або особи, яка керує транспортним засобом. 3. Експлуатація несправного автомобіля (перелік несправностей, при яких забороняється експлуатація автомобіля, наведено в Правилах дорожнього руху – включає несправність гальм, рульового управління, склоочисника з боку водія, приладів освітлення в темний час доби,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке франшиза в страхуванні?

Франшиза – це частина грошей, яка не відшкодовується страховою компанією своєму клієнтові при виникненні страхового випадку. Простими словами, франшиза – ця сума збитку, яку клієнт страхової покриває сам. Навіщо потрібна франшиза? Оформляти франшизу в договорі про страхування необов’язково, але якщо вона є – поліс буде коштувати дешевше (чим більше франшиза – тим менше буде коштувати  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування від помилок в бухгалтерському бізнесі

Помилки неминучі, але у випадку зі страхуванням відповідальності шкоди клієнту відшкодує страхова компанія, а не бухгалтер зі своєї кишені. З кого спитають за бухгалтерський облік В першу чергу, за помилки в бухгалтерському та податковому обліку відповідати буде керівник організації. Він стверджує і підписує звітність. Не дарма в статтях КоАП санкції є як для керівника, так  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Автострахування

Які види містити автострахування? Страхування КАСКО автомобіля, внутрішні договори страхування цивільно-правової відповідальності водія (ОСАЦВ і додаткове ДГО з розширеним покриттям), міжнародне страхування Зелена карта для виїзду на автомобілі за кордон. Які страхові ризики покриває автострахування? – повне КАСКО (страхування від пошкоджень і викрадення); – збиток (страхування тільки від пошкоджень); – додаткове обладнання (страхування не входять  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Не звертати уваги на франшизу

Франшиза – ця сума збитку, яку клієнт страхової компанії покриває сам. Від розміру франшизи залежить вартість поліса і розмір виплат при настанні страхового випадку. Оформляти франшизу в договорі страхування необов’язково, але якщо вона є – поліс буде коштувати дешевше (чим більше франшиза – тим менше буде коштувати поліс). Найдорожчим буде поліс з нульовою франшизою, однак  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності, Які можуть бути призначені для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес Замовник – ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (скорочено ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”, код ЄДРПОУ 31571133) оголошує про конкурс з відбору аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту. Цілі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Читати, але тільки про страховий тариф

«Дешева страховка – круто, треба брати» – це дуже погана стратегія. Під виглядом дешевого страхового поліса компанія може продати «пустушку»: поліс, який нічого не дасть клієнту. Прагнення заощадити похвально, але воно не повинно бути бездумним. Потрібно враховувати й пам’ятати про розділи, які виключаються зі страхового поліса і відповідно знижують його вартість. Наприклад, якщо мова йде  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи не читати договір страхування

При укладанні договору страхування деяким клієнтам здається, що в тексті «все і так вже зрозуміло» і вникати в нього не потрібно. Це найпоширеніша помилка. Щоб страховий поліс міг спрацювати на користь клієнта при настанні страхового випадку, необхідно чітко знати, як себе вести і що конкретно передбачають умови договору. Навіть якщо клієнту кажуть, що такий договір  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування ризиків у сфері будівництва

Активне зростання темпів будівництва призводить до збільшення кількості збитків та нещасних випадків на будівельних майданчиках. Страхування у сфері будівництва покриває широкий спектр ризиків, забезпечуючи захист як техніки й майна, так і відповідальності перед третіми особами чи робітниками. Одним із рішень для захисту від ризиків у будівництві може бути страхування. За допомогою страхування можна захищати будівельно-монтажні  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Автострахування – впевненість на дорозі

У нашій країні існує кілька видів страхування – ОСАЦВ, КАСКО, Зелена карта. Кожен з них має свої особливості. Загальне одне – ці програми дозволяють відчувати себе впевнено на дорогах і не хвилюватися про виплати компенсацій під час ДТП. Про обов’язкове і добровільне страхування піде мова в нашому матеріалі. ОСАЦВ або «автоцивілка» Цей вид належить до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги добровільного медичного страхування

Добровільне медичне страхування (ДМС) дозволяє вчасно отримати не тільки кваліфіковану медичну допомогу, а й компенсацію витрачених на лікування та придбання ліків засобів. Розміри стандартного страхового покриття – від 70 до 150 тис. грн. на рік, в залежності від обраної програми. Переваги медичного страхування Оформити таку страховку строком на рік може будь-яка людина. Такий поліс дозволяє  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати “різдвяного страхування”

Лондонська страхова компанія Aviva недавно опублікувала свій список «регулярних святкових невдач» – страхових випадків, які вона врегулювала протягом грудня та січня за останні п’ять років. Ось перелік з 12 найбільш поширених: • Сто десять тріснутих телевізорів, перекинутих в той момент, коли клієнти ставили або знімали різдвяні прикраси • Сімдесят сім свічок: центральні частини свічок обпалює  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги страхування онлайн

Страхування онлайн має велику кількість переваг. Тому не дивно, що паперові поліси вже відживають свій вік і у держави немає в планах продовжувати їх популяризацію. Цілком можливо, що випуск паперових полісів страхування буде припинено. Тому рекомендуємо вам піти назустріч цифровізації та скористатися перевагами онлайн-страхування вже зараз. 1. Зручність Електронний поліс можна оформити з телефону, ноутбука,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування онлайн

Що таке електронний поліс страхування Останні роки дуже активно розвивається страхування онлайн. Завдяки диджиталізації сфери документів і послуг, страхування онлайн захоплює все більшу частину ринку. І електронний поліс ОСАЦВ або туристична страховка онлайн – це вже не щось дивовижне, а цілком буденні речі, якими вже користувався практично кожен українець. З кожним роком кількість водіїв, які  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У Домінікані дарують страховку відпочиваючим

Курорти Карибського регіону продовжують залучати туристів не тільки сервісом, але і безпекою подорожей. Влада Домініканської республіки продовжили безкоштовну страховку для туристів до кінця квітня. Раніше страхові поліси прилітають туристам планували дарувати до кінця 2020 року. Тепер же республіка продовжила свою програму безкоштовного страхування подорожей для всіх туристів, що прибувають в країну по повітрю, до 30  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що може застрахувати власник квартири, офісу або приватного будинку?

- страхування будівлі (квартири, офісу, приватного будинку або дачі), т.зв. «Конструктив» або «стіни», від різних ризиків (землетрус, пожежа, повінь, вибух газу, падіння літаючих предметів, від пограбування і т.д.) – внутрішнє оздоблення та комунікації (від пожежі, затоплення водою, вибуху газу, падіння літаючих предметів) – домашнє майно, сантехніку і побутову техніку в будинку, офісі або квартирі (від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Польща вводить нові обмеження на в’їзд українців через COVID-19

Так, право в’їзду на територію Польщі мають громадяни України, які: – є подружжям або дітьми громадян Республіки Польща (РП), або перебувають під постійною опікою громадян РП; мають Карту поляка; – мають право на постійне або тимчасове проживання на території РП; – мають право на виконання робіт на території РП на тій самій основі, що й  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Україна спростила видачу посвідок на проживання громадянам Білорусі (страхування)

Кабінет міністрів України спростив видачу посвідок на проживання громадянам Білорусі. Спрощеним порядком зможуть скористатися підприємці та IT-фахівці. Відповідне рішення було прийнято у середу, 23 грудня 2020 року, на засіданні уряду. Згідно з документом, спрощений порядок поширюється на громадян Білорусі, які є бізнесменами, фахівцями, зокрема, у сфері IT. Посвідка на проживання надається: – громадянам Білорусі, які  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Навіщо потрібно страхування?

Неважливо хто ви – власник авто, дорогого особняка, бізнесу або просто фахівець, робота якого тісно пов’язана з матеріальними або фінансовими ризиками, грамотно підібрана страхова компанія – запорука фінансової безпеки. Перш за все, про досвід і надійності компанії свідчить термін її роботи на ринку. Страхова компанія «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» – це страхова компанія в Києві, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туреччина посилила правила в’їзду в країну: які умови?

У заяві глави МОЗ кажуть, що з 28.12.20 всі, хто прибуває до Туреччини повітряним шляхом і з 30.12.20 наземним або морським шляхами, повинні будуть мати негативний ПЛР-тест. Зробити його потрібно не раніше ніж за 72 години до в’їзду в країну. Ті, хто подорожує до Туреччини на літаку повинні будуть надати його результат перед посадкою на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке страховка від невиїзду?

Під час пандемії українські туристи нерідко стикаються з тим, що давно заплановані тури раптом скасовуються, навіть коли поїздка повністю або частково оплачена. У таких ситуаціях часто допомагає страховка від невиїзду. Страхування від невиїзду – це страхування фінансових ризиків, пов’язаних зі скасуванням / зміною термінів туристичної поїздки. Вона дозволяє застрахованій особі відшкодування фактично понесених витрат у  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Почали діяти нові тарифи по “Зеленій карті”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування цивільної відповідальності власників житла: що дає страховий поліс?

У багатоквартирному будинку можуть трапитися різні ситуації. Це затока, пожежа, вибух газу, який завдасть шкоди не тільки власним квадратним метрам, а й сусідським. У всіх цих випадках винуватець надзвичайної події (НП) повинен відшкодувати матеріальний збиток іншим постраждалим. То він несе цивільну відповідальність. При укладанні договору на страхування цивільної відповідальності квартира (грошова виплата по ній) винуватця  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З новим роком!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Алгоритм дій при ДТП

Погодні умови погіршуються і кількість ДТП на дорогах невпинно зростає. Що є запорукою спокою автомобіліста на дорозі в несприятливі погодні умови та як правильно обирати страхову компанію. Перш за все це досвід керування авто. Не виїжджати для недосвідчених водіїв – один з варіантів. Страховий поліс помічний лише у випадку, якщо він покриває наслідки ДТП. Поліс  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Кабмін продовжив обмеження на в’їзд іноземців: треба страховий поліс

Кабінет міністрів України продовжив обмеження на в’їзд іноземців. Серед вимог наявність страхового поліса. Про це йдеться в постанові Кабміну №1236 про встановлення карантину в Україні. Згідно з рішенням уряду, для перетину українського державного кордону іноземцями та особами без громадянства необхідний поліс страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні. Також дозволено в’їзд при наявності поліса від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У чому різниця між ОСАЦВ, КАСКО і Зеленою картою

КАСКО Це добровільний вид страхування. Територія дії поліса залежить від умов страхового договору. Страхує транспортний засіб власника поліса від пошкоджень, угону і знищення. Ціна встановлюється страховою компанією, в середньому становить 5% від вартості автомобіля. КАСКО можна оформити на автомобілі певного віку. За відсутність поліса КАСКО штрафів немає. Зелена карта Це обов’язкове страхування, діє на території  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які штрафи, якщо немає страховки на автомобіль

За відсутність полісів обов’язкового страхування передбачені штрафи. Розмір штрафів також залежить від чинного законодавства. На сьогодні існують штрафи за відсутність страховки ОСАЦВ і Зеленої карти. Якщо немає Зеленої карти, то розмір штрафів залежить від законодавства країни, в якій відбулося порушення. Наприклад, в Європі штраф за відсутність страховки в середньому починається від 1000 євро, що в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ОСАЦВ, КАСКО, Зелена Карта

У чому різниця між ОСАЦВ, КАСКО та Зеленої Картою? Серед різних програм страхування, полісів та видів страховок легко заплутатися. Що страхує поліс ОСАЦВ або Автоцивілка? ОСАЦВ, або автоцивілка – це обов’язковий поліс страхування автоцивільної відповідальності власників наземного транспорту. Законодавство України зобов’язує кожного водія мати поліс ОСАЦВ. Без нього забороняється використовувати транспортний засіб і за відсутність  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування від нещасного випадку

Програма добровільного страхування від нещасного випадку не може позбавити нас від усіх неприємних ситуацій. Однак вона цілком здатна істотно скоротити витрати на дороге лікування, а також компенсувати частину витрат, пов’язаних з тимчасовою недієздатністю або з придбаної в результаті нещасного випадку інвалідністю (якщо такі сумна подія мала місце). Що є нещасним випадком з точки зору страхування?  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Прагматичне німецьке страхування

Відповідальні німці створюють певну безпеку для різних ситуацій за допомогою страхування. Страхуванню піддається все, від дитячих ігор до житла, роботи або захисту здоров’я. Важливою вважається страховка, що захищає від псування чужого майна. До майна третіх осіб німці відносять і речі батьків, які проживають окремо. Будь-яка витівка онука не страшна німецькому дідусеві. Страховка покриє всі поломки,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Особливості автоцивілки в Україні

ОСАЦВ або автоцивілка – це страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, яке передбачає відшкодування шкоди, завданої власником поліса третій стороні в результаті ДТП. Збиток відшкодовує страхова компанія, що видала поліс. Сума відшкодування встановлена ​​загальнодержавним регламентом, і вона становить: – до 130 тис. Грн. на кожного потерпілого, який отримав збиток в відношенні майна; – до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як страхувати ризики в умовах коливання цін на зерно

Кожен учасник виробництва повинен керувати та страхувати свої ризики від коливання вартості цін на сировину, несвоєчасних поставок, або хеджувати від падіння ціни на кінцеву продукцію нижче собівартості виробництва. Перший механізм, яким товаровиробник може скористатися, – це страхування виробництва або продукції. На жаль, цей механізм не є достатньо розвинутим в Україні і залишається дорогуватим для виробника.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке європротокол і коли його використовувати?

Відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (надалі – Закон) при укладенні договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (автоцивілки) страховик зобов’язаний безоплатно видати страхувальнику бланк повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду встановленого МТСБУ зразка, тобто Європротокол. Європротокол – бланк одного для всіх країн Європи зразка, його використання дає право оформити аварію без  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала результати своєї діяльності за 9 місяців 2020 року

Результати роботи за 9 місяців 2020 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Застрахувати спортсменів-любителів та професіоналів

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” дозволяє вибрати поліс кожного клієнта в залежності від виду спорту, бажаного розміру страхового покриття і віку. Ми пропонуємо страхові програми як для дорослих і дітей, так і для всієї родини. Страховими випадками за програмою спортивного страхування є заподіяння шкоди здоров’ю застрахованого, викликане нещасним випадком. Страхуються ризики, пов’язані з тимчасовою або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Онлайн-страхування. Майбутнє настало.

Широке поширення інноваційних технологій дозволяє сучасній людині робити більшість покупок в онлайн-режимі. Не стала винятком і процедура придбання страхових продуктів на сайтах. У більшості європейських країн це вже давно стало звичайною практикою – вже понад 70% людей користуються перевагами сучасних сервісів. Страховки, доступні в режимі онлайн На сайті страхової компанії можна придбати поліс будь-якого виду.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Де і як можна оформити КАСКО

Страховка автомобіля – завжди вигідне вкладення. Автомобіль схильний до безлічі ризиків. Авто може постраждати в результаті ДТП, бути викраденим зловмисниками, отримати ушкодження від падіння гілки дерева і т.д. Страховка КАСКО захистить власника автомобіля від непередбачених витрат, що виникли по згаданих причин. Даний страховий поліс покриває різні ризики, пов’язані безпосередньо з авто, на відміну від ОСАЦВ,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чим може допомогти страхування бізнесу під час пандемії

По-перше, це контроль ведення кожного співробітника при захворюванні. А також експертність страховика, який розуміє і знає, в яку лікарню і з якою проблемою, до якого лікаря направити. В основі оцінки – об’єктивно високі рейтинги. По-друге, це додаткові опції, які пропонує страховик для мінімізації витрат, часу, зниження інфікованості. Щоб співробітник залишався на самоізоляції та не виходив  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У яких випадках водій зобов’язаний пред’являти страховий поліс поліцейському

Пунктом 2.1 Правил дорожнього руху передбачено, що водій повинен мати при собі посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб та поліс страхування. Відповідно до ст. 16 Закону “Про дорожній рух” водій зобов’язаний мати при собі та на вимогу поліцейського пред’являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, –  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке автоцивілка?

ОСЦПВ розшифровується як обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності, проте ще варто додати – власників наземних транспортних засобів. Простими словами кажучи – це страхування водія, у випадку якщо він заподіяв комусь шкоди автомобілем, який використовувався таким водієм на законних підставах. У автоцивілки є свої нюанси: Таке страхування є обов’язковим для всіх власників авто, на території України. Отже,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як діяти у випадку ДТП в умовах COVID-19?

ДТП – їхати чи дзвонити? Багатьох цікавить питання – якщо сталася ДТП, в умовах пандемії, чи треба їхати повідомляти у страхову компанію чи достатньо зателефонувати або надіслати повідомлення електронною поштою? Якщо говорити про Автоцивілку, то порядок повідомлення страховика про ДТП чітко описаний у Законі про ОСАЦВ. Так, зокрема, після ДТП кожен з учасників повинен протягом  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чому не слід економити на ОСАЦВ

Попри те, що обов’язкова наявність поліса автоцивілки передбачено законом, трапляються водії, котрі нехтували його вимогами та свідомо ухиляються від укладення договору ОСАЦВ. Є й такі, хто просто забуває укласти або переукласти договір, і може не згадувати про нього аж до зустрічі з поліцією. Тим більше, що поліція поки не має права зупиняти транспортний засіб лише  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ОСАЦВ, каско або «Зелена карта»?

Іноді автовласники не бачать різниці між цими двома видами автострахування: ОСАЦВ і каско. Автоцивілка покриває відповідальність перед третіми особами, якщо ви стали причиною ДТП, а за допомогою каско автовласник може захистити від ризиків власну машину, незалежно від того, хто є винуватцем аварії та взагалі ДТП без іншого учасника. Також поліс каско (в залежності від умов  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Коли туристична страховка спрацює

Будь-яка туристична страховка для виїзду за кордон покриває лікування невідкладних станів. До них відносяться гострі вірусні інфекції, порушення серцевої діяльності, пошкодження внутрішніх органів, переломи, кровотечі, опіки та інші захворювання або травматичні ушкодження, які вимагають термінового втручання медиків. Іншими словами, страховка спрацює, якщо поточний стан туриста безпосередньо загрожує його життю або може викликати негативні для здоров’я  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Про страхування кіберризиків

Компаніям варто розглянути можливість страхування кіберризиків. Це може заощадити ресурси на безпеку та допоможе покрити збитки у разі втрати даних чи блокування роботи компанії. Наприклад, згаданий вірус NotPetya завдав компанії Mondelez та її офісам по всьому світу збитків на $100 млн. Кіберризики компанії були застраховані в Zurich Insurance, яка б мала покрити завдану шкоду. Легковажне  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Вигоди КАСКО

Кожна з програм має певні переваги. Наприклад, ОСАЦВ, не дуже дорого коштує, але дозволяє компенсувати наслідки ДТП для потерпілого. Розглянемо детальніше, чим приваблює поліс КАСКО: – на відміну від ОСАЦВ, ця програма оформляється на добровільній основі, вона гарантує виплату компенсації при ДТП власнику застрахованого авто; – крім аварій, страховими випадками є стихійні лиха, пожежі, повені  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чому онлайн-страховка дешевше

Клієнт платить, по суті, “голу” ціну без будь-яких додаткових коефіцієнтів, що дозволяє економити до 10-15%. Підводячи підсумки, перерахуємо плюси Е-договорів: – оформлення займає не більше 5 хвилин; – страховку зручно зберігати на e-mail або в телефоні. Ви ніколи не втратите поліс. Він завжди під рукою в потрібний момент; – клієнт робить вибір усвідомлено без тиску  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка

Наявність туристичної страховки є обов’язковою умовою при перетині кордону. Сьогодні до поліса подвійна увага через підвищених ризиків. У період пандемії законодавство вимагає, щоб в полісі була опція COVID-19. При виявленні коронавірусу, лікування оплачує СК.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Автостраховка

Існує три основних полісів, з якими водії можуть відчувати себе спокійно: ОСЦПВ (в народі автоцивілка), КАСКО і Зелена карта. Автоцивілка покриває збитки винуватця ДТП перед постраждалою стороною в межах встановлених лімітів. Поліс – обов’язковий, а це значить, що за його відсутність передбачений штраф. Ціна залежить від технічних характеристик авто і прописки водія. Наприклад, власник легковика  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Водіїв вантажівок і автобусів попередили про штраф, який можна отримати за відсутність поліса

Цей документ повинен бути обов’язково в наявності, відповідно до статті 7 Закону “Про страхування”. В законі є визначення обов’язкових видів страхування, в які внесено особисте страхування від нещасних випадків в транспорті. Згідно з пунктом 1 Положення здійснення обов’язкового особистого страхування водія від нещасних випадків на транспорті, затвердженого постановою КМУ від 14.08.1996 №959, особистим страхуванням підлягають  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Уряд змінив правила в’їзду іноземців в Україну на період дії карантину

Зокрема, Уряд визначив, що з-поміж іншого, на період дії карантину забороняється перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс),  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Добровільне страхування цивільної відповідальності (ДЦВ)

Неповна компенсація страховою компанією витрат, пов’язаних з ДТП, вельми поширена в Україні. Це відбувається тому, що стандартний поліс покриває витрати одного водія за пошкодження майна тільки в межах 130 тисяч гривень. Якщо ж аварія була серйозна, то цих коштів навряд чи буде достатньо для покриття витрат. Саме для цього і розробили механізм «ДЦВ» (додаткове страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що має бути в автомобілі за законом

На те вона машина, а не велосипед: сідаючи за кермо, ви берете на себе певні зобов’язання. В тому числі і стосовно того, що повинно бути у вас в кишені і на борту. У 2020 році в Україні мають бути такі документи: – посвідчення водія з відповідною відритою категорією; – документ, що підтверджує реєстрацію транспортного засобу,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за версією журналу “Insurance TOP” за 6 місяців 2020 року

Станом на 30.06.2020 року в Україні працює 19 компаній зі страхування життя і 196, які займаються ризиковим страхуванням. Згідно з рейтингами страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” займає наступні позиції: Власний капітал – 37 місце Гарантійний фонд – 52 місце Активи – 46 місце Страхові резерви – 52 місце Страхові виплати – 52 місце Страхові платежі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування нерухомості: особливості та користь

Захистити нерухоме майно можна різними способами. Деякі встановлюють сигналізації, спеціальні решітки на вікна, а також протипожежну систему. Інші наймають охоронців, які стежать за будівництвом. Але, повністю убезпечити нерухомість не вийти ніяк. В цьому випадку залишається один вихід – страхування нерухомого майна. Укладення договору зі страховою компанією дозволяє компенсувати всі витрати на відновлення і усунення наслідків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування вантажу при перевезеннях: необхідність чи зайві витрати?

Перевезення вантажу є невід’ємною частиною діяльності багатьох сучасних компаній, тому питання збереження об’єкта транспортування зараз особливо актуальне. Кожна сторона зацікавлена ​​в тому, щоб посилки доставили до місця призначення в цілості й схоронності. Але, в дорозі часто трапляються ситуації, передбачити які неможливо. Компенсувати збитки в цьому випадку допоможе страхування вантажу. На які ризики поширюється дія поліса?  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Відпочинок під час пандемії: консул в Анталії дав поради українським туристам

Тест на COVID-19 варто робити в Україні, ще перед вильотом на відпочинок до Туреччини, а також слід ретельно обирати страхування та продовжити його термін з урахуванням можливого карантину. Рекомендуємо перед відбуттям із України зробити тест на COVID-19, оскільки переважна більшість випадків виявлення інфікованих громадян України в Туреччині, зокрема з летальним завершенням, фіксується в перші дні  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка для виїзду за кордон з України

Для того, щоб потрапити на закордонні курорти, треба не лише вибрати напрямок та придбати квитки, а й подбати про те, щоб оформити туристичне страхування. Нащо це потрібно? Так, якщо ви подорожуєте за допомогою туристичного агентства або путівки, то страхування вже буде включено до вашого туру. Але слід розуміти, що навіть у цьому разі воно буде  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Нове КАСКО

Попит на продукти КАСКО в Україні з кожним роком зростає. По-перше, поступово збільшуються продажі нових авто і авто кредитування. По-друге, зростає інтерес до страхування автомобілів б/у. При цьому власники нових автомобілів в основному віддають перевагу повне КАСКО, а власники автомобілів з пробігом готові розглядати версії полегшених і дешевших програм. При цьому, незалежно від страхового покриття,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Три авіаперевізника ОАЕ страхують своїх пасажирів від COVID-19 до 150 тисяч євро

Найбільші арабські перевізники пропонують своїм пасажирам безкоштовне страхування від COVID-19 на час подорожі. Йдеться про Etihad Airways, Emirates і Flydubai. Авіакомпанії погодилися на покриття медичних витрат на суму до 150 тисяч євро. Карантин пасажирів в разі їх інфікування перевізники будуть оплачувати до 100 євро за день протягом 14 днів. Однак страхування не буде покривати тестування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Коли страхова компанія може відмовити у відшкодуванні ОСЦПВ

Моторне транспортне Страхове бюро України (МТСБУ) вирішило нагадати водіям, коли страхова компанія може відмовити у відшкодуванні виплати за автомобіль. Зокрема, питання про виплату страхового відшкодування за полісом ОСЦПВ регламентуються Законом України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”. Тому Страхова компанія (МТСБУ) відмовляє у виплаті страхового відшкодування в таких випадках: умисні дії особи,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Cтарший покоління частіше страхує кошти на банківських картах від шахрайства і кібератак, ніж молодь

Статистика показала, що 60% продуктів зі страхування фінансових ризиків оформляється людьми старше 55 років. За даними різних досліджень, ця категорія користувачів банкових карт не є найвразливішою перед кібершахраїв, проте страхування служить для них додатковою гарантією захисту грошових коштів. У той же час молодь, яка піддається атакам хакерів найчастіше, відноситься до страхування фінансових ризиків більш легковажно  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Кожен водій повинен мати при собі

Згідно Правил дорожнього руху, кожен водій повинен мати при собі перелік необхідних документів. Зазначається, що окрім “прав” та “техпаспорта” обов’язковим є “чинний страховий поліс”. На вимогу поліцейського водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також пред’явити для перевірки окрім інших документів: – чинний страховий поліс (страховий сертифікат “Зелена картка”) про укладення договору обов’язкового  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Медичне страхування для візи в Чехію або Польщу

Однією з вимог для отримання чеської візи наявність страхового поліса, що покриває медичні витрати за кордоном. Якщо вам потрібна страховка для візи в Чехію або Польщу, то заздалегідь ознайомтеся з усіма умовами. На що звернути увагу? В даний час сучасна індустрія страхування вражає, так як компанії пропонують непогані умови. Також варто звернути увагу на абсолютно  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування нерухомості

В Україні громадяни рідко страхують нерухомість. В основному, це відбувається при придбанні житла в кредит, так як в даному випадку страхування є обов’язковим. Проблема в тому, що люди вважають, що це дорога і тривала процедура, кажуть експерти. Але запевняють, насправді на це не потрібно витрачати багато коштів. До того ж існують програми страхування не на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” актуалізувала інформацію про свою реєстрацію та ліцензії

Реєстрація та ліцензії

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування туристів від невиїзду

Базовий пакет туристичної страховки покриває медичні витрати на стаціонарну, амбулаторну допомогу, включаючи медикаменти, в межах обраної страхової суми. Все більше українських туристів хочуть розширити межі безтурботного відпочинку, убезпечити себе не тільки від витрат на лікування. Популярності набуває страхування від невиїзду. Опція пропонується в рамках розширених програм. Покриття включають в договір туристи, які відправляються в візові  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала свою фінансову і страхову звітність за 6 місяців 2020 року

Звіт 6 місяців 2020 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Основні правила страхування нерухомості

Вибух газу, пожежа, повінь, зіпсований дорогий ремонт, після того як у сусідів зверху прорвало трубу або крадіжка зі зломом. За все це можна отримати грошову компенсацію, звичайно, якщо заздалегідь застрахувати майно. У розвинених країнах страхування нерухомості – це норма, а не розкіш. Але більшість українців віддавати гроші страховикам бояться. Адже лякають ціни на таку послугу.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування подорожей під час COVID-19: де вимагають поліс і що він покриває

Страхування від COVID-19 за кордоном: де це необхідно? З чинним статусом і умовами в’їзду в країни світу ви можете ознайомитися за допомогою інтерактивної карти від МЗС України, дані якої оновлюються щодня. Станом на сьогодні страховий поліс, який покриває витрати на лікування COVID-19, при в’їзді вимагають Туреччина і Танзанія. Однак оформляти відповідні документи рекомендовано для будь-яких  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування авто: поради для тих, хто в’їжджає в Україну

Якщо ви плануєте в’їзд в Україну з тимчасово окупованої території на своєму авто, то слід обов’язково перевірити справжність поліса (договору) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ), а якщо такий поліс прострочений або відсутній, потрібно завчасно оформити новий. Чому необхідно мати поліс ОСАГО? Хоча під час проходження через КПВВ наявність такого поліса не  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування авто, купленого в кредит

Зі страховкою або без? У наш час придбати авто в кредит без обов’язкової страховки – велика рідкість. Рідкісні банківські установи видають автокредит без КАСКО та ще й за дуже жорстких умов, таким як: великий початковий внесок, процентна ставка і найчастіше скорочені терміни кредитування. Вимоги банків зрозумілі: вони не хочуть втрачати кошти і крім стандартної «автоцивілки»  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка від коронавируса – для всіх і кожного

В Україні активно продають страховки від коронавируса. Чи допоможуть такі поліси жителям України і в якому випадку точно є сенс придбати страховку. Загальна статистика кількості таких страхових випадків і виплат по ним відсутній, страхові компанії інформацією поки не діляться. Є два типи програм. Перша передбачає виплату фіксованих сум в разі серйозних порушень здоров’я або смерті  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Водії-новачки та страхування

Частіше за все саме водії зі стажем до 1 року найчастіше потрапляють у різного роду ДТП. Переважно вони дотримуються швидкісного режиму, тому, як правило, це не серйозні аварії, а дрібні пошкодження. Проте їх багато. Часто вони пов’язані з особливостями маневрування та паркування, наприклад, під час руху заднім ходом – наїзди на паркувальні замки, бетонні клумби,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ОСОБЛИВОСТІ ДИТЯЧОЇ СПОРТИВНОЇ СТРАХОВКИ

Активні заняття спортом для дитини є запорукою його фізичного розвитку, міцного здоров’я та успішної соціальної адаптації в колі однолітків. Більшість видів спорту пов’язані з ризиком отримання травм і багато батьків задаються питанням оформлення поліса страхування для дитини на випадок спортивної отримання травми. Багато компаній надають подібну послугу, але слід звернути увагу на ряд нюансів. Особливості  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка вантажу: важлива складова вантажоперевезень

Суть страховки передбачає максимально можливе відшкодування збитків внаслідок непередбачених обставин, що виникли при вантажоперевезення. Мета страхування вантажоперевезення полягає в захисті інтересів страхувальника – власника вантажу. Сума страховки зазвичай відповідає вартості вантажу, що перевозиться, встановлюється на підставі підтверджених платежів і вказується в договорі страхування. Страхові тарифи при вантажоперевезеннях На вартість страховки вантажу впливають: – характеристики товару;  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що покриває страхування у потягах?

У кожен квиток включено платіж страхування. Проте покриває це лише інциденти, які сталися з пасажирами внаслідок нещасних випадків. Нещасний випадок – це подія, яка не залежить від волі людей. Наприклад, ДТП (якщо йдеться про поїздки автобусом) чи влучення блискавки. Тому кваліфікувати напад на пасажира, як нещасний випадок не можна. І страхування, включене у вартість квитка,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Прикордонники не пропускають іноземців до України без полісу страхування

У Держприкордонслужбі роз’яснили правила в’їзду в Україну та проходження самоізоляції в період пандемії Covid-19. Зокрема, в’їзд дозволено лише за наявності поліса страхування. Крім того, на території України на період дії карантину забороняється перетин контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м.Севастополя та виїзду з них іноземцями  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Усе про страхування техніки і гаджетів

Як захистити техніку від найпоширеніших випадків, які не покриває гарантія виробника? Цифрові й побутові прилади мають свій гарантійний термін експлуатації, протягом якого виробник зобов’язується забезпечувати якісне сервісне обслуговування у разі виявлення несправностей. Але у побуті з технікою часто трапляються негарантійні випадки, так звані “фейли”, усунення наслідків від яких вже лягає на наші плечі, що тягне  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Сплатить страхова компанія лікування, якщо турист підхопить коронавірус за кордоном?

Багато все ще не ризикують відправитися в подорож. Один з найпоширеніших страхів – підхопити вірус і потрапити до лікарні далеко від дому. Адже медичні послуги за кордоном дуже дорогі. Як оплатити лікування? Є й інший неприємний сценарій: в останню хвилину перед вильотом правила можуть змінитися. Країна, в яку летить турист, може закрити в’їзд для українців.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 4)

Структура страхового портфеля страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року: Особисте страхування – 1%; Страхування вантажів – 26%; Страхування майна – 33%; Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами – 45%; Обов’язкові види страхування – 1%; Інші види страхування – 6%. Фінансові результати

Детальніше...
Всі новини цього дня

Нові правила подорожей

Літо 2020 ми, безумовно, запам’ятаємо назавжди як літо закритих кордонів. Але все ж таки деякі країни чекають на українців. Туреччина, Албанія, Хорватія, Чорногорія, Єгипет – у ці напрямки подорожувати можна, але, безумовно, з дотриманням правил «нової реальності». І головне з цих правил – страховий поліс, який включає захист від COVID-19. Невідкладного лікування у зв’язку з  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 3)

У першому півріччі 2020 року страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” отримала наступні результати: Фінансовий результат від операційної діяльності – 18 млн.грн .; Фонд оплати праці збільшений на 15%; Страхові відшкодування зросли на 17%; Сплачено податок на прибуток в розмірі 1 млн.грн .; Фактичний запас платоспроможності – 82,3 млн.грн .; Активи – 85,4 млн.грн. Фінансовий результат

Детальніше...
Всі новини цього дня

Авіакомпанія Emirates, оголосила, що запропонує пасажирам безкоштовне “страхування від коронавируса”

Emirates, що базується в Дубаї, найбільша в світі авіакомпанія, яка спеціалізується на далеких перельотах, оголосила, що запропонує пасажирам безкоштовне “страхування від коронавируса” з метою заохочення людей до подорожей. Страхування покриватиме витрати на лікування, карантин і похорони пасажирів, заражених коронавірусів під час польоту. Відповідно, витрати на лікування до 150 тисяч євро і витрати на карантин до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 2)

У першому півріччі 2020 року страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” уклала договори страхування на суму 33,1 млн.грн., що на 36% більше ніж за аналогічний період 2019 року. Фінансові результати

Детальніше...
Всі новини цього дня

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) з 24 липня 2020 року ввело нові тарифи на поліси “Зелена картка” для осіб, які виїжджають за кордон на автотранспорті

За даними МТСБУ, вартість “Зеленої картки” в Україні на 15 днів для поїздок Європою для легкових автомобілів підвищується до 765 грн (раніше 737 грн), для автобусів – до 2,876 тис. грн (2,768 тис. грн), для вантажних автомобілів – до 1,805 тис. грн (1,738 тис. грн). Вартість “Зеленої карти” на один місяць для легкових автомобілів становитиме  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в першому півріччі 2020 року (частина 1)

У першому півріччі 2020 року страхова компанія збільшила кількість об’єктів нерухомості в місті Києві на суму 35,1 млн.грн. Статутний капітал страхової компанії склав 80,9 млн.грн. Резервний капітал 11,9 млн.грн. Фінансові показники

Детальніше...
Всі новини цього дня

Скільки коштує туристична страховка

Планування подорожей – приємна і клопітка справа. Вибір маршрутів, пошук квитків, бронювання житла … Все це забирає час на підготовку і часто туристи згадують про те, що потрібна страховка тільки по дорозі в аеропорт. Багато хто так і не оформлює поліс, сподіваючись, що з ними нічого не станеться в подорожі або на кордоні не попросять  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування житла: порядок оформлення та отримання виплат

Житло є однією з головних матеріальних цінностей, тому важливо забезпечити йому повноцінний захист. Для цього варто звернути увагу на страхування житла. Поліс покриває непередбачені грошові витрати при пошкодженнях і руйнування конструкцій, що дозволяє вберегти власний бюджет. Вам не потрібно буде турбуватися про відшкодування збитків сусідам, а також не доведеться витрачати круглу суму з запасів на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Ллойд створив страховий продукт для страхування перевезень майбутньої вакцини від COVID-19

  Ллойд, спеціалізований ринок страхування і перестрахування, оголосив про створення і принципового схвалення свого новітнього «коробкового синдикату», Syndicate тисячі сімсот дев’яносто шість, створеного для забезпечення зберігання і транспортування вакцини від COVID-19, як тільки розвинені країни будуть готові постачати її країнам, що розвиваються.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Онлайн страхування житла

Кожна людина, що має у власності майно, прагнути запобігти його псуванню і руйнування, які, як правило, тягнуть за собою серйозні втрати. В даний час, існує величезна кількість способів захисту майна, наприклад, відео спостереження, пожежна сигналізація та інші. Однак, жоден з них не здатний захистити майно від усіляких надзвичайних подій, урагану, повені та ін. Прекрасним виходом  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Карантин. Кордон. Страхування.

Згідно з новою постановою Кабінету Міністрів України про карантин до 31.08 було введено такі заборони: – перетинати державний кордон іноземцям та особам без громадянства без наявності поліса страхування, повинна покривати витрати на лікування COVID-19, обсервацію; – перетинати контрольні пункти в’їзду-виїзду в / з тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіки Крим і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Безпечні подорожі

З липня 2020 у туристичних полісах страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” передбачені витрати на лікування COVID-19. Поліс передбачає надання швидкої невідкладної допомоги, невідкладної амбулаторної і стаціонарної допомоги в медичних установах (оплачується вартість послуг і медикаментів) в зв’язку із захворюваннями, які пов’язані з особливо небезпечними інфекціями (в тому числі СOVID-19). Даний ризик покриває оплату діагностичних тестів  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування при управлінні корпоративним автопарком

Фліт менеджмент (Fleet management) або управління корпоративним автопарком – відносно нова для України послуга. Вона створена для полегшення робочих буднів компаній з великим транспортним відділом. Якщо у фірми не вистачає менеджерів або ресурсів для управління корпоративним транспортом, то фліт-менеджмент допоможе налагодити ефективну роботу автопарку: професіонали забезпечать безперебійну роботу транспортних засобів, оптимізують витрати на обслуговування автомобілів,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи потрібне страхування від COVID-19 для іноземців, які хочуть відвідати Україну

Іноземним громадянам для в’їзду в Україну необхідний страховий поліс, який покриває витрати на COVID-19 та обсервацію. Зокрема, ця процедура відрізняються для іноземців з країн “зеленої” та “червоної” зони. В обох випадках важливою є наявність страхового полісу, який відповідає певним критеріям. Страховий поліс має видавати компанія, яка зареєстрована в Україні, або іноземна страхова компанія, яка має  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи потрібне страхування від COVID-19, якщо плануєш відпочинок чи мандрівку?

Під час подорожей в умовах пандемії мандрівникам потрібне страхування, яке може покрити витрати на лікування COVID-19. В деяких з них діють карантинні або візові обмеження, тому перш за все потрібно перевірити епідеміологічну ситуацію та умови в’їзду. Ретельно вивчіть умови вашого страхового полісу. Переконайтесь, що він покриває втрати, що можуть виникнути у випадку надзвичайної ситуації, в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Збитки від стихійного лиха включаються в стандартне покриття договорів страхування

Збитки від стихійного лиха, в тому числі від паводків, включаються в стандартне покриття більшості договорів страхування в Україні. Сьогодні, коли ми говоримо про затоплення, то найчастіше маємо на увазі випадки у багатоквартирних будинках та шкоду, яка йде від сусідів і несправних комунікацій. Проте збитки від стихійного лиха також включаються в стандартне покриття більшості договорів страхування.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

СТРАХУВАННЯ МАЙНА В УКРАЇНІ (вибух газу)

Страхування майна в Україні залишається одним з найбільш недооцінених, незважаючи на всі його переваги. У світлі недавніх сумних подій з вибухом газу в житловому будинку в Києві очевидно, що питання страхування як майна, так і життя, і здоров’я завжди є актуальним. Вибух газу є одним із стандартних покриттів страхового поліса. Процедура відшкодування при настанні випадку  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Два види автостраховки: Каско та ОСЦПВ

Будь-який автовласник розуміє, що в цей непростий час краще застрахувати свій транспорт. Але як зрозуміти, яку форму страховки краще вибрати, у чому їх відмінності і чи є страховка обов’язковою? У цьому варто розібратися, адже так ви зрозумієте в яких випадках вам належить виплата компенсації за збитки, завдані транспортному засобу. Один з широко відомих видів страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхуємо житло добровільно

Далеко не кожен українець про нього задумується. Ще менше мають на руках реальні договори зі страхувальниками. Утім, трагедія на Крушельницької, де більшість зруйнованих квартир, за неофіційними даними, не були застраховані, таки змушують замислитися. Зазвичай, страховий поліс покриває збитки від пожежі, затоплення (проникнення води), стихійних лих, протиправних дій третіх осіб (крадіжка зі зломом, хуліганство). Набір ризиків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування кредиту

Згадаємо, хто позичає нам гроші? Це можуть бути банки, мікрокредитні організації, фізичні особи. Кредитор завжди ризикує, що клієнт не поверне борг, тому він страхується від ризику непогашення кредиту. Отримувач кредиту теж ризикує, тому що не може впевнено передбачити власні доходи в майбутньому. Він страхує свою відповідальність перед кредитором. У першому випадку страхову виплату отримує кредитор.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховій компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виповнилося 19 років

Ми домоглися відмінних результатів і не збираємося зупинятися на досягнутому!

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні змінено правила самоізоляції та обсервації

Про це інформує МВС України. Змінено: – Припинено самоізоляцію та обсервацію особи, яка прибула з держави або є громадянином держави із значним поширенням COVID-19, або пунктів в’їзду на ТОТУ у Донецькій та Луганській областях, АР Крим та м. Севастополя та виїзду з них, у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19. – Не підлягають самоізоляції  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ПОВІНЬ, ПОЖЕЖА, ВИБУХ ГАЗУ: ХТО ПЛАТИТЬ КОМПЕНСАЦІЮ В ЄС

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування квартири – необхідність чи непотрібні витрати?

Сьогодні багато людей вважають, що страхування квартири – зайва стаття витрат сімейного бюджету. Особливо так вважають власники нерухомості, які не стикалися зі зломом, пожежею або затопленням. До таких неприємностей складно підготуватися, тому краще подумати про рятувальному колі, яким може виступити укладений договір страхування. Такий документ з мінімальною оплатою стане порятунком від фінансових втрат, які супроводжують  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Что такое страхование репутационных рисков?

Репутаційні ризики організації – це можливі втрати з-за негативного ставлення клієнтів, партнерів та інвесторів до компанії. До цього призводять хамство співробітників і керівництва на роботі або в публічному полі, недотримання термінів, витік даних про клієнтів і партнерів з-за збою в технічному забезпеченні організації. Репутаційні загрози можна розділити на 3 категорії: Технічні ризики – збій програм  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка і її особливості

В останні місяці українці не подорожували. Але повернення до звичного життя відбудеться з дня на день, а значить, пора подумати, куди ви підете у відпустку. А заодно про те, як застрахувати себе від ризиків в подорож. Стандартна туристична страховка включає в себе ризики нещасного випадку і покриття витрат на медицину. Однак є програми страхування, які  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування авто

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності сприймається багатьма власниками автомобілів як надокучлива необхідність і неприємні витрати. Однак це реальний спосіб отримати відшкодування збитку в разі ДТП. Стан українських доріг і, чого гріха таїти, стиль водіння багатьох українців змушують всерйоз задуматися не тільки про ОСАГО, але і про КАСКО. Дорогий автомобіль зажадає великих витрат в разі пошкодження. І  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування будинку або квартири

Це не найпопулярніший вид страхування в Україні. А ось в Європі застраховано половина будинків і квартир. І не дарма: витративши великі гроші на облаштування свого житла, потрібно убезпечити себе від ризиків по-максимуму. Так, класичне страхування житла включає в себе виїзд експертної комісії і оцінку майна. Зате в цьому випадку ви зможете убезпечити себе від ризиків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Вартість страхування “Зелена картка”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” інформує про заборону перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявності поліса страхування

Кабінет міністрів України змінив вимоги для в’їзду в Україну іноземних громадян і осіб без громадянства. Для в’їзду в Україну іноземцям необхідний відповідний страховий поліс, а для осіб, що прибувають з країн з широким розповсюдженням захворювання коронавірусної інфекції, — перебування в обсервації. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. На період дії карантину забороняється перетин державного  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В яких випадках МТСБУ має право подати регресний позов до винуватця ДТП?

Дуже часто подача регресного позову від МТСБУ до винуватця ДТП стає несподіванкою. Регрес — це право зворотної вимоги до особи, яка є винною у спричиненні шкоди. МТСБУ після сплати страхового відшкодування має право подати регресний позов: ✅ до власника, водія транспортного засобу, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду, що не застрахував свою цивільно-правову відповідальність, крім осіб, зазначених  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Добровільне медичне страхування для співробітників

Юридичні особи та керівники підприємств можуть організувати страхування своїх співробітників, гарантуючи кілька переваг: • підвищення лояльності персоналу; • економія робочого часу за рахунок медичного обслуговування; • поліпшення іміджу і репутації компанії; • немає необхідності витрачати гроші на виплату матеріальної допомоги. Пропонується офісна аптечка, ліки, профілактичні огляди, стоматологія, стаціонарне лікування та безліч інших пакетів послуг. Співробітники  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування онлайн

ТИПИ СТРАХОВИХ ПОЛІСІВ І Легкий спосіб ОФОРМЛЕННЯ ОНЛАЙН Для оформлення досить перейти на сайт компанії і мати при собі платіжну карту. Оформлення займе не більше 5 хвилин. Для того, щоб підібрати варіанти, потрібно вибрати необхідний вид страхування, вказати період дії поліса і додаткові функції продукту. Коли вид страхування і програма обрана, досить даних паспорта, адреси  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Добровільне медичне страхування

Як працює страхування? Замовляючи медичне страхування, кожен клієнт отримує комфортне та безпечне обслуговування, забезпечуючи додаткові переважні особливості: • лікування та діагностика в кращих клініках; • включення страховки в соціальний пакет; • пільгове страхування інших членів сім’ї; • організація лікування та пошук медикаментів; • наявність власного асистента. Співпраця з безліччю клінік дозволить знайти для клієнта найбільш  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні триває будівництво п’ятої за потужністю в Європі вітроелектростанції із страховою сумою $320 млн.

Транснаціональна європейська компанія з відновлюваної енергетики EuroCape New Energy Limited будує в Запорізькій області п’яту за потужністю в Європі вітроелектростанцію. 500-мегаватна «Запорізька ВЕС» стане найпотужнішою вітроелектростанцією країни. Тільки в грудні 2017 року фінансова установа уряду США OPIC схвалила надання кредиту у розмірі 150 мільйонів доларів та страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що робити, якщо вкрали авто?

Коли варто звертатися до страхової компанії Під “викраденням” слід розуміти незаконне заволодіння автомобілем третіми особами проти волі автовласника або допущеного до керування водія. Машина може бути викрадена як за відсутності користувача (крадіжка), так і при ньому (грабіж, розбій). Добровільна автостраховка спрацює за певних умов: водій не передавав автомобіль добровільно приватним особам для проведення обслуговування або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як працює ОСАЦВ

Автоцивілка спрацює тільки у разі ДТП, в якому було як мінімум два учасника. Страхова компанія винуватця виплатить компенсацію постраждалій стороні за шкоду майну, здоров’ю або життю. Якщо обидва водії оформили ОСАЦВ з опцією прямого врегулювання, потерпілий зможе отримати виплати у своїй СК. З вересня 2019 року ліміти виплат по «залізу» і життю/здоров’ю було збільшено на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як працює страхування автомобіля КАСКО

Якщо автомобіль отримає пошкодження чи буде викрадений, спрацює страховка КАСКО. Всі причини збитку (ризики) перераховані в договорі добровільного автострахування. У стандартний перелік включаються ДТП (у тому числі без інших учасників), стихійні лиха, протиправні дії третіх осіб, падіння дерев, пожежі і вибухи. Як правило, список містить набагато більше страхових випадків — як поширених, так і малоймовірних.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО

Що таке КАСКО? КАСКО походить від слова casco, яке перекладається як «шолом» і «корпус» (з іспанської та нідерландського мов). Це особливий вид страхового поліса, який захищає автомобілі від всіляких пошкоджень, крадіжки, викрадення. В Україні автомобілістами може бути оформлена страховка КАСКО наступних видів: Полное. Дана програма дозволяє застрахувати машину від десяти найбільш поширених ризиків: ДТП (для  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала результати роботи в 1 кварталі 2020 року

Звіт страховика 1 квартал 2020 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Хто оплачує збитки в ДТП, якщо немає поліса обов’язкового страхування

У випадку, якщо винний не має поліса ОСЦПВ, компенсація постраждалому буде виплачена МТСБУ зі своїх гарантійних фондів. Потім Бюро пред’являє винуватцю регресну вимогу, і змушує компенсувати всю суму шкоди заподіяної потерпілому та додатково витрати на експертизу, судові витрати тощо. Якщо ви потерпілий у ДТП, і поліса не маєте, то все залежить від того, чи має  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала Аудиторський звіт за 2019 рік

Аудиторський звіт за 2019 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня

Онлайн страхування нерухомості

У деяких країнах страхування нерухомості є обов’язковим. Купуючи житло, його повинні застрахувати громадяни Японії, Румунії, Голландії, Данії, Бельгії, Норвегії, Франції, Іспанії та Швейцарії. Примусове страхування згодом стає корисним: при часткової або повної втрати майна є можливість отримати гідну компенсацію. Незважаючи на стрімкий розвиток страхового ринку і широкий вибір страхових компаній і продуктів, в Україні страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування нерухомості

У країнах Європи і в США практично кожен будинок і кожна квартира застраховані. Можливо, умови і рівень життя у них дещо інший, але така тенденція набуває поширення і в Україні. Страхування квартири може не тільки компенсувати непередбачені витрати, а й надати приємні бонуси, а страхова компанія готова застрахувати також приватний будинок і відповідальність власника перед  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування від неврожаю убезпечить від великив збитків

Погодні катаклізми, а іноді через чиюсь недбалість у цей період можуть звести нанівець зусилля господаря. Більшою мірою убезпечити себе від великих збитків можна за допомогою страхування від неврожаю. Чи то дощ, чи то посуха Цей вид страхування дозволяє фермеру отримати компенсацію виручки у випадку недоотримання очікуваних доходів через зниження урожайності внаслідок одного із застрахованих ризиків.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Когда стоит менять страховую компанию КАСКО?

Більшості автовласників зручно щороку просто пролонгувати страховий поліс КАСКО в одного страховика. Однак існують причини, за якими перехід в іншу страхову компанію буде більш правильним рішенням. Нижче розглянуті ситуації, при яких автовласникові варто задумати про те, щоб страховка КАСКО оформлялася в іншого страховика. вік авто З кожним роком будь-який автомобіль старіє. І чим більше старим  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт страховика за 2019 рік

Звіт страховика за 2019 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня

Пряме врегулювання за ОСЦПВ сьогодні

Принцип дії механізму прямого врегулювання простий. У разі ДТП «своя» страхова компанія платить за полісом ОСЦПВ: клієнту, якщо винен інший учасник, іншому учаснику, якщо винен клієнт. У разі невинності можна розраховувати на виплати від свого страховика, але тільки за дотримання певних умов. По-перше, кількість автомобілів, що зіткнулися, не повинна перевищувати двох одиниць. По-друге, обидва учасники  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Хто допоможе зі страхуванням автопарку?

Кожен підприємець, як і сам водій, знає, скільки клопоту може завдати один автомобіль. А коли їх 2, 5, 10, 100 — без допомоги точно не обійтися. У таких ситуаціях допоможе агент або персональний менеджер. Поміркуємо, чим вони можуть бути корисні та в чому їх недоліки. Впоратися з автопарком досить складно: запам’ятовувати дату кожного ТО, дату  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Повідомлення про зміну юридичної адреси та кінцевого бенефіціара

ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (в подальшому – ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”) повідомляє про зміну з 28 квітня 2020 року місцезнаходження. Юридичне та фактичне місцезнаходження ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”: 01014, м. Київ, вул. Катерини Білокур, буд. 10/15, офіс 9. Також ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомляє про зміну кінцевого  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Рейтинг страхових компаній України за 12 місяців 2019 рік

Дані підготовлені: УНДІ “Права та економічних досліджень” // журнал “Insurance Top”.  рейтинг страхових компаній за розміром активів: 46 місце, 98,8 млн.грн .; рейтинг страхових компаній за розміром гарантійного фонду: 48 місце, 14,2 млн.грн .; рейтинг страхових компаній по преміях, отриманим від юридичних осіб: 32 місце, 61,9 млн.грн. рейтинг страхових компаній за прямим страхуванням: 47 місце,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Зростаючі можливості для страхової компанії в індустрії поновлюваних технологій

У 2018 році Китай, США, Європа і Індія інвестували понад 230 млрд. Фунтів стерлінгів в нові поновлювані джерела енергії, а загальні інвестиції в енергетичний сектор вперше за кілька десятиліть почали випереджати інвестиції в нафтогазовий сектор. Це сприяло швидкому розвитку відновлюваних технологій за допомогою стандартизації в вітрову і сонячну енергії і економії за рахунок масштабу. У  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування врожаю

Як правило, пропонують аграріям декілька класичних продуктів. Так, програма комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі передбачає страхування витрат, понесених господарством на посів та вирощування озимих культур: озимої пшениці, жита, ячменю, ріпаку тощо. Страхування проводиться на випадок загибелі та пошкодження озимих культур внаслідок настання несприятливих погодних умов перезимівлі. Під загибеллю розуміється знищення 50% (та  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування і карантин

  Якщо під час карантину закінчився термін дії страховки, не біда. У сучасному світі можна оформити поліс через інтернет. Для замовлення послуги потрібно зайти на наш офіційний сайт, ознайомитися з умовами страхування. Розрахувати вартість . Оплата здійснюється декількома найпоширенішими способами. Копію поліса можна запросити на електронну пошту.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування подорожуючих до країн Шенгену

Наявність страхового поліса вбереже від величезних витрат і допоможе отримати допомогу в будь-якій країні Шенгенського союзу. Як оформити страховку? Особливості страхування для подорожуючих до країн Шенгену До медичної туристичної страховці для подорожі в країни Шенгену пред’являються кілька вимог: покриття – не менше ніж 30 тис. євро; охоплення страхового покриття – все держави Шенгенської зони; страховка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Для чого потрібно туристичне страхування

Туристичне страхування сьогодні це ваш захист під час поїздок закордон з метою відпочинку. Перш за все, це компенсація медичних витрат, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку та непередбачуваних травм. У зв’язку з цим, плануючи туристичну чи будь-яку іншу поїздку, важливо на тлі приємних клопотів і планів не забути про поліс туристичного страхування для тих,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Пандемія та страхування відповідальності для бізнесу

Претензії у зв’язку з поширенням вірусу можу виникати за полісами страхування відповідальності в зв’язку з порушенням правил щодо доступу відвідувачів і підрядників, особливо в галузі охорони здоров’я, за полісами страхування відповідальності директорів і керуючих в разі збитків через відсутність у компанії плану дій на випадок надзвичайних обставин, за полісами відповідальності роботодавця. Підприємства та організації можуть  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування майна для бізнесу і короновірус

Поширеними полісами для бізнесу є поліси страхування майна. Покриття збитків від перерви у виробництві за такими полісами як правило надається разом з покриттям самого майна і має бути безпосереднім наслідком його руйнування або пошкодження. Поширення вірусу не приводить до руйнування або пошкодження майна, як це відбувається, наприклад, в разі пожежі, і перерва у виробництві, викликаний,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як взаємодіяти із страховою компанією в умовах карантину

Як повідомити про страховий випадок? Наразі страхова компанія працює у 2 варіантах – прийом клієнтів по одному, або формат роботи “закритих дверей”. Чи змінилася процедура страхування? Клієнта, після його звернення, продовжує вести конкретний фахівець компанії. Він, як і раніше, збирає документи, консультує щодо подальших дій, організовує огляд автомобіля, узгоджує всі дії із СТО. Чи потрібно  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО: страхуємо автомобіль

КАСКО відрізняється гнучким ціноутворенням. При оформленні страховки водій має право сам вибрати перелік ризиків, від яких він бажає себе убезпечити. Тому на КАСКО ціна формується індивідуально, або застосовуються ті тарифи, які пропонує компанія. Може використовуватися повне і часткове страхування. У першому випадку автомобіль захищається від всіх видів ризиків, при цьому власник авто платить за оформлення  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Повідомлення про нову адресу місцезнаходження ТДВ “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

з 09 квітня 2020 року, ТДВ «Страхова компанія «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» буде знаходиться за адресою: Київ, вулиця Катерини Білокур 10/15, офіс 9. Контактні телефони: +380 44 5815581 +380 93 5815581 E-MAIL: dtz@dtz.in.ua Ваша, ТДВ «Страхова компанія «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ»

Детальніше...
Всі новини цього дня

Новий рівень страховки для CIP

INCOTERMS 2010 передбачає мінімальний рівень страхування товару для базисів CIF ( «Вартість, страхування і фрахт») і CIP ( “Перевезення і страхування оплачені до»), а саме умови «С» Інституту Лондонських Страховиків. INCOTERMS 2020 підняли рівень страхування для базису CIP до максимального рівня, умови «A» Інституту Лондонських Страховиків, при цьому залишивши мінімальний рівень для базису CIF. Зміни  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Скільки буде коштувати “автоцивілка” у 2020

Вартість на “автоцивілку” в Україні зростає регулярно, законодавство змінюється. Тому водії завжди повинні тримати руку на пульсі та слідкувати за цим питанням, незалежно від того, коли закінчується їх річне страхування. За попередніми даними ніяких нових змін в розрахунку вартості понад ті, які були у вересні 2019, не планується. Вартість, як і раніше, буде залежати від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні в 2020 році з’явитися можливість оформити електронний поліс «Зелена карта»

Одним з ключових подій 2019 року стало рішення про автоматизацію перевірки страховок «Зелена карта» при перетині кордону держави при виїзді. В Україні цей закон вступає в чинності 1 липня 2020 року. Маючи страховку в електронному вигляді, ви зможете без праці перетинати кордон і відвідувати країни Євросоюзу. Страховка на автомобіль є обов’язковою умовою для перетину кордону.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Наскільки серйозно допомагає страхування в бізнесі?

Страхування – це чи не єдина реальна фінансова захист бізнесу на випадок непередбачених катастроф. У багатьох великих компаніях страхування розглядається як частина комплексу заходів з управління ризиками, спрямованих на забезпечення безперервності бізнесу. Це захист не тільки активів, але і бізнесу в цілому, оскільки в разі втрати ключових для бізнесу активів, страхувальник може зазнати значних збитків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З 01.04.2020 Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вводить нові тарифи на “Зелену Картку”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як відбувається врегулювання збитків, якщо відбувається страховий випадок?

Наприклад, в страхуванні комерційних об’єктів кожен збиток унікальний. Відповідно, алгоритм врегулювання збитків, перелік документів, необхідних доказів і відомостей, порядок виплати, процес отримання компенсації постраждалими може відрізнятися. Але в цілому, все вкладається в таку загальну схему: Перший етап – повідомлення страховика про подію. Другий етап – страховик організовує первинний огляд. Часто обмежитися тільки одним візитом на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як визначається страхова сума і тариф при страхуванні?

Наприклад, при страхуванні майна, страховий тариф залежить від ступеня страхового ризику за кожним конкретним об’єктом, умов договору, франшиз за ризиками і інших чинників, зазвичай коштує від сотих до десятих часток відсотків від страхової суми. Додаткові покриття тарифікуються окремо, і діапазон тарифів може бути вкрай широкий: від безкоштовного додавання в договір як бонус до декількох відсотків.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування відповідальність перед третіми особами для бізнесу

Покриття відповідальності перед третіми особами, може пропонуватися як в комбінованому договорі страхування майна і відповідальності, так і окремим договором, який підприємство, на свій розсуд може придбати разом з договором страхування майна, або окремо від нього. Ця страховка спрацьовує за умови нанесення шкоди життю / здоров’ю та / або майну фіз. або юр. осіб з вини  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування бізнесу

Як правильно застрахувати бізнес, щоб в разі неприємностей, не втратити все і продовжити нормально працювати? Договори страхування комерційного (офіси, торгові центри, ресторани і т.п.) і виробничого (заводи, сільськогосподарські виробництва, електростанції і т.п.) майна за підходом до покриття можна розділити на два основних види: покриття окремих ризиків і страхування від усіх ризиків. Перший вид покриває події,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У 2019 страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” поліпшила фінансову надійність

Гарантійний фонд – 11,8 млн.грн. Фактичний запас платоспроможності – 95 млн.грн. Нерухомість – 13,73 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Структура страхового портфеля страховой компании “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

  Страхова премія (ЗАГАЛЬНА) 61,4 млн.грн НВ 0,09 млн.грн КАСКО 0,979 млн.грн Вантажі 14,8 млн.грн Майно 38,6 млн.грн Відповідальність 4,4 млн.грн Фінансові ризики 2,5 млн.грн Туристичне 0,02 млн.грн Пожежні дружини 0,18 млн.грн Небезпечні вантажі 0,87 млн.грн  

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” підвела підсумки 2019 року

Статутний капітал збільшився і склав 80,9 млн.грн. Придбано інвестиційна нерухомість на суму 4,1 млн.грн. Страхові премії збільшилися на 20% і склали 62,4 млн.грн. Чистий прибуток склав 3,5 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка

Для виїзду за кордон необхідно оформляти туристичне страхування. Ця функція є необхідною для комфортного перебування в іншій країні. Для отримання візи в ряд держав необхідно надати турстраховку ще на етапі подачі документів. В умовах безвізового режиму співробітник прикордонного контролю може попросити вас пред’явити страховку, і на підставі цього пропустити або заборонити вам в’їзд в країну.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Повідомлення про нову адресу місцезнаходження ТДВ “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

з 27 лютого 2020 року, ТДВ «Страхова компанія« ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” буде знаходиться за адресою: Київ, вулиця Велика Житомирська 29-б, офіс 3. Контактні телефони: +380 44 5815581 +380 93 5815581 E-MAIL: dtz@dtz.in.ua Ваша, ТДВ “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

Детальніше...
Всі новини цього дня

ЗВ’ЯЗОК МІЖ РІВНЕМ РОЗВИТКУ СТРАХОВОГО СЕКТОРА І ДОБРОБУТУ КРАЇНИ

Між рівнем добробуту країни, що оцінюється на основі ВВП на душу населення, і часткою страхової премії в сегменті non-life (види страхування, що не відносяться до страхування життя) в ВВП існує кореляція, про що свідчать дані по страхових ринків провідних країн світу. У числі можливих причин істотної кореляції аналітики називають те, що більш високий рівень ВВП  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

ТОП-10 НАЙБІЛЬШ БЕЗПЕЧНИХ КРАЇН У 2020 РОЦІ

Швейцарія – 93,4 бала Сінгапур – 92,7 Норвегія – 91,1 Люксембург – 90,7 Кіпр – 88,6 Ісландія – 88,0 Данія – 86,0 Португалія – ​​84,5 Фінляндія – 84,5 Японія – 83,3

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування житла

Необізнана людина знає про страхування житла не багато. Загальновідомі факти закінчуються на тому, що страховка на житло, найімовірніше, оформляється у страхової компанії. Далі, як правило, йдуть домисли: це дорого, довго і складно. Слідом прошарок сумнівів: навіщо це треба, гроші на вітер. І вишенькою на торті: я орендар, мені фіолетово. Як би фіолетово не було орендарю,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” успішно пройшла планову податкову перевірку

    Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” успішно пройшла планову податкову перевірку за період 2017 – 2019 років. Податки страхова компанія оплатила під час і в повному обсязі.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Піаністка та страхування

Одна із кращих піаністок світу Анджела Х’юіт втратила унікальний рояль через помилку вантажників. Мова про F278Fazioli – єдине у світі фортепіано, оснащене чотирма педалями. Інструмент вартував понад 200 тисяч доларів. Х’юіт розповіла, що вантажники упустили 590-кілограмове фортепіано, коли намагалися загрузити його на візок. У результаті кришку інструмента розірвало на дві частини. За словами дипломованого італійського інженера Паоло  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У Швейцарії жінок почали страхувати від безпліддя

Так звана «страховка від безпліддя» з’явилася на ринку Швейцарії. Нову послугу пропонує одна приватна страхування компанія. Поліс частково покриває послуги на штучне запліднення, але його вартість залежить від віку клієнта. Коштує ця послуга недешево: близько 6 тис. Франків в залежності від обраного клініки і складності процедури. Страховка від безпліддя буде доступною жінкам у віці від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Страховка від штрафів GDPR. Міф чи реальність?

Загальний регламент про захист персональних даних (GDPR) — постанова ЄС, яка підсилює і стандартизує захист персональних даних всіх осіб у Союзі. При цьому він складений так, що його вимоги формально поширюються на всі країни світу, зокрема і на Україну. У перший же рік дії GDPR, з травня 2018-го року, зареєстровано 281,088 справ про порушення регламенту,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування комерційних і фінансових ризиків

Страхування ризику неповернення кредиту застосовується для додаткової гарантії повернення банку виданої їм суми при виникненні несприятливих ситуацій, коли позичальник не в змозі оплатити заборгованість. Страхова сума не повинна перевищувати розмір тіла кредиту плюс відсотки за відповідний період. Виплату отримує банк, який і є ініціатором даного страхування. Для оформлення страховки потрібно стандартний набір документів, як і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги онлайн-страхування

Куди платити? Перший страх, з яким стикався кожен, хто оплачує покупки в онлайні – бути обдуреним. Адже в процесі покупки можна помацати товар або поспілкуватися з продавцем наживо. Все маркетплейси працюють за передоплатою. Виходить, що при будь-яких товарно-грошових відносинах в інтернеті, користувач відправляє гроші в нікуди, по факту не маючи гарантій, що невідомий по той  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування вантажів

Щоб захиститися від збитків при міжнародних поставках, компанії оформляють страхування. Предметом тут виступають майнові інтереси страхувальника, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням вантажем. Залежно від умов контракту і перевезення страхування може бути обов’язковим і добровільним і покладатися або на відправника, або на одержувача. Наприклад, якщо перевезення здійснюється по двом умовам «Інкотермс» – CIF (морське перевезення)  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Особливості вибору договору страхування КАСКО

Страхування транспортного засобу за полісом КАСКО є добровільним. Воно необхідне для відшкодування грошових коштів, втрати яких можливі при викраденні автомобіля, його пошкодження в ДТП або отримання збитку від зовнішніх впливів. На що треба звернути увагу: Величина франшизи Ця та частина витрат, яка не відшкодовується страхувальнику. Встановлюється вона в залежності від величини страховки або у вигляді  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування каршерінга: основні проблеми нового ринку

Розвиток каршерінгових компаній створило не тільки новий вид транспорту, але і абсолютно новий ринок для страхових компаній. При цьому учасники ринку заявляють про проблему відсутності його регулювання: страхові компанії або зазнають збитків, або стають монополістами на ринку через відсутність законодавчого регулювання. Страхові компанії пропонують виділити каршерінг в окрему категорію як таксі, таким чином договори будуть  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як оформити автоцивілку для електромобіля

Електрокари класифікуються законом, як класичний наземний транспортний засіб. Тому їх власникам доведеться в обов’язковому порядку оформити страховий поліс ОСЦПВ. Порядок оформлення автоцивілки для електрокарів ідентичний порядку оформлення для звичайного автомобіля. Ніяких відмінностей в отриманні поліса немає. Власники електрокарів оформлюють страховку за такими ж правилами, як і водії бензинових або дизельних авто. Різниці немає. Автоцивілка дозволяє  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Про що батькам подбати при виїзді з дитиною за кордон

1. Якщо їхати за кордон з дитиною, то які документи вимагає туроператор для виїзду? Документи, які необхідні для виїзду з дитиною: закордонний паспорт, а також, копію українського паспорта. Якщо з Вами їде неповнолітня дитина: свідоцтво про народження (оригінал) + нотаріальний дозвіл на вивіз дитини від другого батька (якщо дитина їде в супроводі одного батька). Якщо  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Критерії вибору поліса КАСКО

Перш ніж приступати до вибору страхових випадків і складання договору страхування, необхідно уважно вивчити пропозиції кількох страхових компаній. При виборі орієнтуйтеся на такі параметри, як: • “вік” страхової компанії – термін її присутності на ринку; • наявність відгуків клієнтів. Сьогодні знайти реальні відгуки про діяльність постачальників послуг не складно – приділіть цьому небагато часу. Віддайте  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Ваш будинок – ваша фортеця

У 2018 році сумарний збиток від пожеж в житловому секторі склав більше 8 мільярдів гривень – а це більше, ніж річний бюджет Запоріжжя. Держава відшкодовує лише малу частку збитків, тому в складній ситуації доводиться розраховувати або на себе, або на страхову компанію. Другий варіант спрацює тільки в тому випадку, якщо ви встигнете “підстелити” соломку і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес

Замовник – ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (скорочено ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”, код ЄДРПОУ 31571133) оголошує про конкурс з відбору аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту.  Цілі та обсяг аудиту: Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах суб’єкту аудиторської діяльності  для проведення аудиту фінансової звітності ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як не помилитися з вибором медичної страховки?

Вибір медичних страховок величезний – практично кожна приватна клініка в Україні і всі страхові компанії пропонують застрахувати здоров’я. Причому, умови страхування різні. Як не помилитися і купити саме той поліс? Види медичного страхування Сьогодні в Україні застрахуватися можна по одній з двох великих програм – індивідуального або корпоративного страхування. Перший тип має на увазі, як  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як захиститися під час відпочинку на гірськолижному курорті

Із початком зими відпочивальники переміщуються на гірськолижні курорти, де, на жаль, зростає і кількість травм. Вид активності – лижі чи сноуборд – немає значення. Такий відпочинок разом зі своїми перевагами має головний недолік – високий ступінь травматизму.  За статистикою страхових компаній, на 1000 годин активного лижного відпочинку трапляється від 3-х до 5-ти випадків травмування. Проте  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КАСКО – вибір автовласників

КАСКО – вибір автовласників, які бажають бути впевненими в завтрашньому дні, незважаючи на можливі надзвичайні події на дорозі, парковці. Перелік основних ризиків, сформований відповідно до принципів КАСКО: – ДТП: в цю категорію входять пошкодження ТЗ під час їзди або паркування в результаті випадкового зіткнення з іншим ТЗ, наїзді на сторонні предмети. – Спланований або спонтанний  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристичне страхування: захист далеко від дому

Що являє собою туристична страховка? Поліс туристичного страхування – документ, що діє за межами України, який необхідно оформляти при будь-яких поїздках, включаючи відпочинок, робочі відрядження, поїздки на конференції, семінари, в особистих і бізнес цілях. Популярні варіанти страхування: – стандартну програму, яка включає покриття медичних витрат в – випадку раптового захворювання або нещасного випадку; – розширену  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка не виходячи з дому

Ринок страхових послуг розвивається активно, що відбивається на продуктах – більш зручних, цільових і вигідних для клієнта. Одним з нововведень можна назвати онлайн страхування, коли поліс оформити можна, не відходячи від комп’ютера. Страхування подорожей по країні і за кордон. Медичне страхування, в тому числі при онкології, лікуванні в іншій країні (поліс може покрити витрати не  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

КОЛИ ПОЧНУТЬ СТРАХУВАТИ КРІПТОІНВЕСТОРОВ?

Що трапляється з грошима користувачів кріптобіржі, коли остання піддається хакерській атаці? З великою ймовірністю трейдери втрачають гроші без надії на компенсацію. По суті з часів злому платформи Mt. Gox змінилося небагато. Ситуацію могли б виправити страхові компанії, проте самі вони поки не прагнуть заходити в індустрію криптовалюта. Зазвичай серйозні біржі компенсують втрати користувачів, але роблять  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги страхування КАСКО

Які переваги поліса КАСКО? Перераховані в договорі КАСКО ризики, в результаті настання яких автовласник отримає відшкодування, і є головними перевагами цього виду страхування. До них відносяться: Пошкодження автомобіля в результаті Пошкодження автомобіля при настанні ДТП; Збиток, отриманий в результаті стихійних явищ природи; Інші протиправних дій третіх осіб; Підпалу або вибуху автомобіля; Падіння на машину різних  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування персональних даних

У цифрову економіку персональні дані стають привабливим активом, в тому числі – для шахраїв. Страхування персональних даних може стати новим ефективним інструментом захисту від цифрового двійника. Перехід в онлайн-сферу завжди супроводжується підвищеними ризиками витоку і крадіжки цих самих даних. Навіть зараз, поки немає ні цифрового профілю, ні електронного паспорта, шахрайство з електронним цифровим підписом, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування персональних даних

У цифрову економіку персональні дані стають привабливим активом, в тому числі – для шахраїв. Страхування персональних даних може стати новим ефективним інструментом захисту від цифрового двійника. Перехід в онлайн-сферу завжди супроводжується підвищеними ризиками витоку і крадіжки цих самих даних. Навіть зараз, поки немає ні цифрового профілю, ні електронного паспорта, шахрайство з електронним цифровим підписом, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Про можливі “новорічних катаклізмах” в будинках і квартирах

Серед основних причин – необережне використання піротехніки, несправних гірлянд, неякісних електроприладів, пошкодження інженерних комунікацій і від’їзди господарів. У дні новорічних свят основна маса заяв в страхову компанію пов’язані з затоками квартир. До серйозних наслідків найчастіше призводить несправна сантехніка, зламані побутові прилади або переповнена ванна. Імовірність негативних подій підвищується, якщо сім’я вирушає у відпустку. Крім потопів  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як уберегти себе від втрати врожаю

Від яких ризиків можна застрахувати свій урожай? Страхування врожаю умовно можна розділити на 2 напрямки – страхування зернових культур і страхування садів. Хоча ризики в обох випадках в договорі страхування прописуються приблизно однакові. Збитки від природних явищ: заморозки, град, ураган, злива, землетрус, зсув, пожежа, посуха, удар блискавкою. Часткова або повна втрата врожаю в результаті поширення  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Поліси медичного страхування для клієнтів

Поліси добровільного медичного страхування високого класу наповнені всілякими опціями і сервісами, які гарантують статусним клієнтам люкс-рівень медичних послуг. Хоча все більше VIP-клієнтів вважають за краще купувати закордонні страховки з міжнародним покриттям, які надають лікування в кращих клініках світу, не кажучи вже про українських топових. Здоров’я має значення, а також ціну. Медична страховка – інструмент, який  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З НОВИМ РОКОМ!

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які страхові випадки найчастіше трапляються з квартирами клієнтів

Майже 90% страхових випадків в квартирах пов’язані пошкодження житла водою. Менше квартир страждає від пожеж, крадіжок та вибухів. Абсолютна більшість випадків – це залиття внаслідок розгерметизації водопровідних систем та систем опалення. під час врегулювання збитку найбільшою складністю досі залишається процедура отримання документації. Йдеться про акти щодо аварій від компетентних служб, що відповідають за контроль та  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Найпоширеніші ризики, які загрожують дачних селищ взимку, – пожежі, крадіжки і замерзання рідини в інженерних системах

Матеріальні збитки від таких інцидентів може бути досить значним. Серед страхових випадків, які відбуваються в холодну пору з заміським майном, перше місце по частоті і масштабам завданої шкоди займають пожежі. Розміри страхових виплат в результаті пожеж в заміських будинках можуть досягати повної страхової суми, на яку застраховано майно. Друге місце займають крадіжки і протиправні дії  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

5 причин оформити страховку від критичних захворювань

Чи може страхова компанія допомогти оплатити витрати на лікування онкології, оперативне втручання при захворюваннях серця, при проведенні нейрохірургічних операцій, пересадці органів? Так, якщо у пацієнта оформлена страховка від критичних захворювань. Переваги страхування від критичних захворювань Перш ніж зробити вибір на користь того чи іншого рішення 99% людей свідомого віку зіставляють плюси і мінуси всіх можливих  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Екзотичні страхові поліси для мандрівників

Страховка від похмілля Так! Правда, такий пакет послуг поки є тільки у однієї страхової компанії. Він гарантує медичну допомогу при захворюваннях або травмах, отриманих в результаті алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння. Це практично унікальна послуга, тому що більшість компаній вважають алкогольне сп’яніння нестраховим випадком. Страховка від нападу третіх осіб Стане в нагоді, якщо ви їдете  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка від невиїзду

Компенсує витрати на путівку, якщо вам довелося перервати відпочинок або зовсім скасувати його — не дали візу, забули заплатити податки або помінялися плани. Особливо актуально для тих, хто планує відпочинок за півроку до передбачуваного подорожі і більше. Це одна з найдорожчих страховок, вартість починається від 8% від ціни туру.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка від втрати багажу

За різними джерелами, щороку при перельотах втрачається близько 2% багажу. Тому страхові компанії пропонують застрахувати свій чемодан разом з його вмістом — так при втраті ви хоча б отримаєте компенсацію. Але так само, як і при оформленні будь-страховки, тут важливо читати договір: під страховку не потрапляють гроші, прикраси та дорогоцінне каміння, документи, медичні прилади і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Туристична страховка для занять спортом

Розширений варіант страховки для любителів активного і екстремального відпочинку. Він, звісно ж, дорожче базового і залежить від виду активності, яким ви збираєтеся займатися в подорож — обов’язково вкажіть їх при оформленні. Катання на конях, велосипеді, квадро- і мотоциклах теж вважаються активним відпочинком.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Базова медична страховка для мандрівника

Сама бюджетна страховка, необхідна для отримання візи. Варто недорого, але захищає вас в подорож і забезпечує мінімальний набір послуг. Залежно від того, куди ви їдете, можна додати до цієї страховки опції: від допомоги при укусі медузи до госпіталізації при ускладненнях вагітності. Якщо у вас алергія або хронічні захворювання, рекомендуємо вписати ці опції в поліс. Збираючись  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Переваги придбання страховки в інтернеті

1. Немає необхідності шукати страхового агента або офіс компанії, вистоювати чергу та втрачати свій час. Достатньо вийти в мережу з ноутбука чи смартфона та обрати страховика. 2. Все, що треба – це обрати вид страхування, заповнити необхідні дані та сплатити поліс банківською карткою. Документ буде автоматично відправлено на вказану електронну адресу. При цьому можна без  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

В Україні внесли зміни в правила оцінки авто при ДТП

21 жовтня 2019 Міністерство юстиції спільно з Фондом державного майна видав наказ № 3207/5/1033, який вступив в силу в той же день, змінивши Методику товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів. Документом введені такі терміни: – аварійне пошкодження – будь-які пошкодження, крім експлуатаційних, особливістю яких є механізм їх утворення в результаті контакту зі сторонніми об’єктами,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування перерви в комерційній діяльності

Страхування перерви в комерційній діяльності не входить в стандартний пакет страховки. Зазвичай цей ризик вписують в договір окремим пунктом, оскільки він вимагає більш серйозного аналізу господарської діяльності підприємства – щоб оцінити масштаби можливої ​​шкоди заздалегідь. Як показує практика, цей вид страхування має велике значення при страхуванні виробничих потужностей. У Німеччині дослідили статистику, і виявилося, що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування. Товари на складі, в магазині, сировину, напівфабрикати

Можна застрахувати товарно-матеріальні цінності (товари на складі, в магазині, сировина, напівфабрикати). Але з однією умовою: навіть якщо страхувальник є приватним підприємцем, що знаходяться на єдиному податку, необхідно вести облік надходження товару, регулярно проводити інвентаризацію. Інакше страхова компанія, в разі настання страхової події, наприклад пожежі, не зможе перевірити, скільки і яких товарів було в цей момент  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Якщо у вас є офіс, потрібно страхувати

Якщо це – офіс, який належить вам, то предметом страхування виступає оздоблення, інженерні мережі та комунікації, дорога техніка (наприклад, за ризиками затоплення, пожежі або крадіжки). Також можна застрахувати відповідальність перед третіми особами, наприклад, на випадок підтоплення сусідніх приміщень. Якщо це – орендований офіс, то можна оформити тільки страхування відповідальності перед третіми особами. Також важливо запросити  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування комерційних ризиків

Страхування комерційних ризиків дійсно призначене для того, щоб покрити збитки бізнесу в разі настання різних ризиків – пожежі, повені, грабежу. Є страхування вантажоперевезень, майна, будівельно-монтажних і технічних ризиків, страхування від втрати прибутку (перерва у виробництві) і страхування товарних запасів. Всі ці програми в тій чи іншій комбінації використовуються для зниження ризиків бізнесу. Для комплексного захисту  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як страхові компанії розкривають шахрайські схеми?

Етапи розслідування та їх послідовність залежать від виду страхового договору і характеру страхового випадку. Скажімо, крадіжка вантажу в іншій країні розслідується інакше, ніж пошкодження майна в результаті пожежі. Але якщо говорити уніфіковано, то основні етапи: 1. Збір всієї інформації про особу страхувальника, про застраховане майно або особі, про співробітника, який оформляв договір страхування. 2. Отримання  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

“Згорів склад”, “згорів цех”, “затопило виробниче приміщення”. Краще оформити страховку на всякий випадок

Потоп, пожежа, крадіжка – наслідки подібних неприємностей компанія може мінімізувати, якщо придбає страховий поліс із захисту належного їй майна, бізнесу. А малому і середньому бізнесу що є з таких полісів? “Згорів склад”, “згорів цех”, “затопило виробниче приміщення” – такі повідомлення нерідкі, на жаль. І перше питання: хто і за рахунок чого буде компенсувати збиток? Найчастіше  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чоловіки докладають більше зусиль для захисту своїх автомобілів, ніж жінки

Для чоловіків автомобілі становлять більшу цінність, ніж для жінок. Чоловіки намагаються захистити свої вкладення, зокрема, страхуючи транспортні засоби за каско. Жінки роблять це рідше і воліють не страхувати машини від викрадення й ушкодження. В 64% випадків договори автокаско з компанією укладають представники сильної статі. При цьому 70% клієнтів, які купують поліс автокаско з ризиками про  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що таке електронний страховий поліс ОСЦПВ?

Це традиційний «паперовий» поліс, тільки в електронному вигляді. Електронний поліс автоцивілки має аналогічну юридичну силу, як і «паперовий» поліс. Також е-поліс ОСЦПВ має ряд переваг: Оформлюється протягом 5 хвилин з будь-якого пристрою з доступом в мережі Інтернет. Поліс моментально реєструється в базі МТСБУ Виключено шахрайство і підробка поліса. Документи необхідні для оформлення поліса: Паспорт або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Допоможи собі сам. Чи готові українські аграрії страхувати ризики?

В Україні ще кілька років тому мало хто наважувався мінімізувати виробничі ризики шляхом страхування. На досить низькому рівні залишалася сама культура страхування. Але тенденції міняються, хоч і не так багато аграріїв дивляться в цей бік. Українці не поспішають звертатися в страхові компанії, оскільки історично накопичувався негативний досвід, пов’язаний зі страхуванням: компанії з недоброю репутацією нав’язують  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як вибрати і використовувати туристичну страховку

У різних страхових полісів і різних страхових компаній різні ціни. Деякі туристи вважають за краще вибирати страховку дешевше, для проформи, не вдаючись у подробиці умов поліса. Можливо, такий підхід і має сенс, однак все ж варто дізнатися, що саме страхує конкретний договір. Ціна поліса для мандрівника може базуватися на кількох факторах: – Час, проведений в  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування договорів злиття та поглинання

Намагання зменшити рівень власного ризику привело в ЄС до розвитку досить специфічного спектру послуг, а саме — страхування договорів злиття та поглинання. Незважаючи на те, що практика страхування ризиків під час укладання угод M&A не досягла України, вона є досить поширеною у світі. Наразі третина всіх угод в Євросоюзі у сфері корпоративного права є застрахованими.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Державна прикордонна служба України нагадує про обов’язкове оформлення «Зеленої картки» під час подорожі за кордон

Страховий сертифікат міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» є обов’язковим для перетину кордону. Їх наявність прикордонники перевіряють безпосередньо в пунктах пропуску. Від початку запровадження на державному кордоні Міжнародної системи (з 11 лютого 2019 року), прикордонники виявили 100 підроблених та майже 90 недійсних сертифікатів. Крім того, через відсутність страхових сертифікатів через кордон не пропущено понад 11  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування автомобіля – це обов’язково чи можна обійтися без нього?

“А чи є обов’язковою страхування автомобіля в Україні?” Відповідь на це питання проста – так, страховка автомобіля – обов’язковий атрибут власника авто. Закон України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” чітко визначає, хто, як і коли зобов’язаний застрахувати автомобіль. Мета цього закону – врегулювати механізми, які допоможуть компенсувати збитки. Такий шкоди водій  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Алгоритм отримання виплати по КАСКО

Детальніше...
Всі новини цього дня

Винятки в договорі КАСКО

У договорі КАСКО обов’язково є перелік винятків – ситуації, коли страхова відмовить у виплаті відшкодування. Наприклад, відмова буде, якщо страховий випадок стався внаслідок навмисних дій водія застрахованого авто, або якщо буде доведено, що страховий випадок настав через злочини, яке умисно вчинив водій. Також не буде виплати, якщо страхова дізнається, що постраждала сторона вже отримала виплату  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи вигідна економія при страхуванні КАСКО?

Крім повного КАСКО, компанії масово пропонують урізані варіанти КАСКО. У таких програмах страхове покриття зменшено – або йде мова про зниження кількості включених ризиків, або і зовсім встановлюється обмежена страхова сума. Такі поліси коштують в рази дешевше стандартного КАСКО. Тариф може бути на рівні 1,5-3,2% вартості автомобіля. Наприклад, програма КАСКО “50/50″. Згідно з умовами, при  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Що впливає на вартість КАСКО

Тарифи КАСКО – в межах 3,6-6,8% оціночної вартості автомобіля. Але отримати таку “базу” можуть не всі. Для початку, на тариф впливає вік автомобіля – чим авто молодше, тим нижче тариф. Також на тариф впливає стаж водіння – краще від п’яти років, крім того, важлива для розрахунку тарифу модель, марка автомобіля, а ще – умови його  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхування автомобіля (КАСКО)

Зазвичай страхова компанія пропонує програму повного КАСКО з можливістю вибору розміру франшизи. У цьому випадку програма забезпечена максимальною кількістю ризиків. Це – ДТП, протиправні дії третіх осіб, тотальна / конструктивна загибель автомобіля, викрадення, стихійні лиха, пожежа, затоплення, пошкодження скла, попадання на авто предметів, зрідка – подряпини кузова. У повноцінному полісі обов’язково йдеться про відшкодування збитків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як отримати виплату по ОСЦПВ

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як змінюється в 2019 році страхування ОСАЦВ

Розпорядження Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України про підвищення лімітів по ОСАГО на 30% вступило в силу 21 вересня. Тепер за шкоду, заподіяну майну потерпілих, максимальні виплати по ОСАГО підвищуються зі 100 тис.грн. до 130 тис.грн., а за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю потерпілих у ДТП, – з 200 тис. грн. до 260  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

СТРАХУВАННЯ ВСЬОГО

Страхування нерухомого майна в багатьох європейських країнах обов’язкове: від пожежі, потопу, крадіжки. При покупці майна його треба одразу застрахувати в обов’язковому порядку. Страхування бувають різних видів, наприклад, страхування юридичних ризиків, страхування похорону, страхування життя, страхування подорожей тощо.

Детальніше...
Всі новини цього дня

За програмою страхування «МетеоЗахист» аграрії отримали 44 млн.грн.

Індексне страхування є найпростішим і найпрозорішим видом страхування посівів сільгоспкультур. Відшкодування тут нараховується автоматично у випадку, якщо в критичний для розвитку конкретної культури період складаються несприятливі погодні умови. Останні вважаються несприятливими, якщо метеорологічні показники протягом обумовленого періоду більші або менші за заздалегідь визначені величини. При цьому виїзд на місце і оцінка збитків не потрібна.+ Цього  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Обов’язкова Автоцивілка без Добровільної Автоцивілки: ціна економії

Найчастіше водії з метою заощадити купують поліс автоцивілки з базовими послугами. Такий бюджетний варіант дозволить уникнути штрафу за відсутність страховки, але в разі ДТП фінансово допоможе не завжди. Якщо сума збитку перевищує обмежені автоцивілкою ліміти, різницю доведеться відшкодовувати з власної кишені. Саме тому страхові компанії рекомендують оформляти ДЦВ — опцію, яка дозволить збільшити ліміт виплат  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховка з добровільною цивільною відповідальністю: чому це потрібно?

В Україні автоцивілка відноситься до категорії обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Але можливості автоцивілки не безмежні. Навіть з урахуванням підвищення лімітів, яке відбулося у вересні 2019 року, не завжди сума виплати погашає витрати, пов’язані з відшкодуванням шкоди. А це не більше 10% страхових випадків. Нагадаємо, що сьогодні сума виплат по збитку майна  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Чи обов’язково клеїти спеціальний знак до полісу ОСЦПВ на лобове скло авто?

Згідно закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страхова компанія про оформленні поліса “автоцивілки” повинна видати страхувальнику стікер, є підтвердженням наявності поліса для дорожньої поліції. Однак перевірка наявності “автоцивілки” в даний час здійснюється в режимі онлайн за держномер авто. Тому клеїти спеціальний знак до страхового полісу ОСАЦВ на лобове скло авто  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Впровадження «електронного полісу» не скасовує можливості укладати договори страхування в паперовій формі

Право вибору форми договору обов’язкового страхування залишається за клієнтом. КМУ закріпив в правилах дорожнього руху право підтверджувати наявність страхового поліса ОСАЦВ на авто з екрану гаджета. Постанова КМУ прийнято 27 березня 2019 року. У зв’язку з цим пункт 2.1 ПДР доповнений тим, що при наявності електронного поліса ОСАЦВ водій може підтвердити його на електронному або  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Ціна страхування від нещасного випадку

Ціна страховки від нещасного випадку визначається індивідуально. При розрахунку тарифу страховик може використовувати понижуючі або підвищувальні коефіцієнти, розмір яких буде залежати від віку, сфери діяльності, захоплень, регіону проживання і ряду інших чинників. Поліс обійдеться дорожче, якщо страхувальник працює на небезпечному підприємстві, управляє автотранспортом або займається екстремальними видами спорту. Для зниження вартості можна виключити частину ризиків  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страховий захист від нещасного випадку не вбереже життя і здоров’я, але врятує сімейний бюджет

Страховка покриває фізичний збиток різного ступеня тяжкості, отриманий в результаті дорожньої аварії, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, ураження електричним струмом або іншого раптового події. Під збитком маються на увазі травми, каліцтва, опіки, обмороження, отруєння, рани та інше. Страхування від нещасного випадку спрацює, якщо потерпілий втратить працездатність або помре.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Причепи повинні бути застраховані

Автострахування цивільної відповідальності (ОСАЦВ) є обов’язковим для причепів і напівпричепів (як і для інших транспортних засобів). Але згідно з діючими правилами для причепів і напівпричепів страхування автомобіля надається тільки в тому випадку, якщо причепи не прикріплений до буксируються їх транспортним засобам. У більшості випадків власник транспортного засобу збігається з власником причепа, тому та сама людина  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Як застрахувати школяра

Батьки рідко використовують цей продукт. І дарма. Вартість річного поліса на порядок нижче, ніж витрати на усунення проблем. Бажання убезпечити своїх дітей – одне з найбільш пріоритетних для кожного з батьків. Статистика ДТП, дитячого травматизму або результатів несприятливого збігу обставин лякають. Заощадити сімейний бюджет і захистити дитину допоможе страховка від нещасного випадку. Страхування дітей від  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які ризики покриває КАСКО?

КАСКО передбачає повне і часткове включення можливих ризиків. Основні з них – це розкрадання і матеріального збитку. Останній включає досить великий список причин, які можуть спричинити за собою пошкодження автомобіля. Це і стихійні лиха, і протиправні дії третіх осіб. Дуже важливо перед підписанням договору чітко позначити перелік цих ризиків, щоб розуміти, за якими з них  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

У скільки обходиться купівля КАСКО?

Щоб говорити про вартість добровільної автостраховки, важливо враховувати велику кількість критеріїв. В першу чергу, ціна залежить від вибору програми. Також важлива характеристика автомобіля і водійський стаж його власника. А, крім того, є критерій, який може дозволити заощадити на придбанні поліса. Це франшиза. Залежно від її розміру, змінюється вартість КАСКО. Найбільш оптимальною вважає франшиза в розмірі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Які види страхування передбачені для підприємств

Наразі страхові компанії пропонують підприємствам застрахувати своє майно за такими умовами: ● добровільне страхування — стосується всього майна, яким користується підприємство під час діяльності; ● комплексне — яке разом з майном передбачає страхування відповідальності перед іншими (третіми особами); ● вимушена тимчасова перерва на виробництві. В цілому, наразі практика страхування юридичних осіб показує, що українські підприємства  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Яке майно можна застрахувати підприємствам

До полісу страхування майна підприємства страхувальник може включити будь-яке майно, що перебуває у його власності, оренді. А також те, що було взято в лізинг, під заставу, для зберігання, продажу тощо. Таким чином, можна застрахувати: ● будівлю, приміщення разом з інженерними комунікаціями та оздобленням; ● обладнання, техніку та інвентар виробництва; ● засоби для транспортування (контейнери); ●  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З 03 жовтня 2019 року зменшується вартість “Зеленої карти”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Від чого можна застрахувати майно

Страхові компанії пропонують підприємцям багато вигідних програм та привабливих умов. Як правило, звичайний пакет включає в себе перелік стандартних страхових ризиків: ● стихійне лихо; ● пожежа, вибух; ● повінь, наводнення; ● падіння сторонніх предметів та літаючої техніки; ● вплив електричного струму; ● зіткнення транспортних засобів; ● протиправні дії третіх осіб тощо. В індивідуальному порядку кожен  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

З сьогоднішнього дня водії повинні включати ближнє світло фар за містом

З сьогоднішнього дня, 1 жовтня, в Україні водії повинні включати ближнє світло фар під час руху поза населеними пунктами.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Яке майно може застрахувати підприємство

Будь-яке підприємство має у власності майно, яке коштує чималі гроші. Тому й збитки компанії у разі нещасного випадку будуть значними. Для захисту власних активів від непередбачуваних ситуацій, котрі взагалі не залежать від людини й можуть статися з ким завгодно, підприємці вважають за краще оформити страховку.  Майно підприємства можуть застрахувати юридичні та фізичні особи, які за  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” актуалізувала інформацію про структуру власників компанії

Власники компанії

Детальніше...
Всі новини цього дня

Посольство Республіки Польща в Україні, підтвердило акредитацію страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт страхової компанії про результати своєї діяльності в другому кварталі

Звіт страховика за 2 квартал 2019 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Результати роботи компанії за 6 місяців 2019 року

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала результати роботи за 6 місяців 2019 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила статутний капітал

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила статутний капітал до 80,9 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Обов’язкове страхування нотаріуса всього за 999 гривень

Страхування відповідальності приватного нотаріуса від страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за 999 гривень. _ Заповніть заяву, напишіть або зателефонуйте. _ Ми підготуємо договір страхування і рахунок який ви отримаєте на електронну пошту, який ви оплачуєте (безготівковий розрахунок або готівковий). Договір страхування може бути, як в електронному вигляді так і в паперовому. Швидко, просто, надійно і вигідно.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Податківці інформують про податкову знижку за договорами страхування

Нагадуємо, що платники податку на доходи фізичних осіб можуть скористатися правом на податкову знижку шляхом зменшення оподатковуваного доходу за наслідками 2018 року на суму фактично здійснених ним витрат у вигляді суми коштів, сплачених при страхуванні. Так, відповідно до положень статті 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) сума витрат платника податку на сплату страхових платежів (страхових внесків,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала фінансову звітність за 1 квартал 2019 року

1 квартал 2019 року

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опубліковала ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА ЩОДО РІЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СТАНОМ НА 31.12.2018 р.

ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА ЩОДО РІЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СТАНОМ НА 31.12.2018 р.

Детальніше...
Всі новини цього дня
attention_PNG65

Спеціальна пропозиція для клієнтів страхової компанії “ЕТАЛОН-ПОЛІС”

Спеціальна пропозиція для клієнтів страхової компанії “ЕТАЛОН-ПОЛІС” Умови акції: 1. Пред’являєте копію чинного договору, зі страховою компанією “ЕТАЛОН-Поліс”. 2. Оформіть новий договір страхування з нашою компанією. 3. Отримайте знижку на страхування до 25%. 4. Отримайте безкоштовну юридичну підтримку при виникненні проблем зі страховою компанією “ЕТАЛОН-Поліс”. Наші контакти: +38 044 581-5-581 dtz@dtz.in.ua

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт про свою діяльність за 2018 рік

Звіт за 2018 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня
52416dd6d2cd9

Запрошуємо в нашу команду фахівця із супроводу клієнтів

  Обов’язки: Супровід договорів страхування; Підготовка типових форм договорів і додаткових угод до них; Контроль взаєморозрахунків; Удосконалення та впровадження нових програм страхування; Консультування клієнтів. Вимоги до кандидата: Вища освіта; Досвід роботи в страхуванні НЕОБХІДНИЙ від 3-х років; Знання основ страхування; Ми зі свого боку гарантуємо перед вами, виконання взятих на себе зобов’язань. При зацікавленості, надсилайте  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Конкурс з відбору суб’єкта аудиторської діяльності, Які можуть бути призначені для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес

Замовник – ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (скорочено ТДВ “СК “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”, код ЄДРПОУ 31571133) оголошує про конкурс з відбору аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту. Цілі та обсяг аудиту: Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах суб’єкту аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності ТДВ “СК “ДОБРОБУТ  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
snowflakes-on-green-background

З Новим Роком!

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Як введення воєнного стану в Україні позначиться на клієнтах страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”?

Указом Президента військовий стан вводиться на 30 діб з 9 годин 28 листопада 2018 року по 9 години 27 грудня 2018 року в 10 областях України: Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Одеській, Харківській, Чернігівській та Херсонською областями, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії. Укази “Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
small_business_investment

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала результати своєї діяльності за 9 місяців 2018 року

Фінансовий звіт за 9 місяців 2018 року

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала основні показники своєї діяльності за 9 місяців 2018 року

Основні показники

Детальніше...
Всі новини цього дня
0258

Начальник відділу супроводу клієнтів (вакансія)

Заробітна плата за результатами співбесіди Місто Київ Місце роботи: вулиця Михайлівська, 24 Вид зайнятості: повна зайнятість вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта Опис вакансії вимоги: закінчена вища освіта; досвід роботи в страхових компаніях обов’язковий; знання основ страхування, видів страхування; навички ведення переговорів, проведення презентацій; навички аналізу ситуації; ПК досвідчений користувач. Умови роботи: офіційне  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
42302512_2251013215168679_6993411427495051264_n

Поліси ТДВ “Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повністю відповідають вимогам національних та міжнародних законодавств, та рекомендовані для прийому у якості забезпечення для туристів що направляються у страни Шенгенської угоди та країн ЄС

Посольство Німеччини, як координатор з питань щодо туристичного медичного страхування між консульськими установами Шенгенських країн та представниками страхового ринку України, в рамках консульського співробітництва та обміну інформацією про страхові компанії, що надають адекватне туристичне страхування, включаючи типи покриття та франшизи відповідно до Ст. 48 пункт 3d Візового кодексу, підтверджує, що поліси ТДВ “Страхова компанія “ДОБРОБУТ  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала фінансову звітність за результатами роботи за 6 місяців 2018

Фінансова звітність за результатами роботи за 6 місяців 2018

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала перші результати роботи у першому півріччі 2018 року

http://dtz.in.ua/ua/about/finansovye-pokazateli/

Детальніше...
Всі новини цього дня

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” підтвердила реєстрацію торгової марки

Торгова_Марка_виписка

Детальніше...
Всі новини цього дня

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомляє про зміну структури власності

АКЦІОНЕРИ

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила розмір статутного капіталу

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” збільшила розмір статутного капіталу на 7 млн. 250 тис.грн. Після соотвествующего збільшення статутного капіталу страхової компанії становить 72,8 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХІСТ” опублікувала фінансову звітність по результатам роботи у першому кварталі 2018 року

Фінансова звітність по результатам роботи у першому кварталі 2018 року

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” повідомила перші результати роботи у 1 кварталі 2018 року

Фінансові показники

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Відкрита вакансія головного бухгалтера

Головний бухгалтер За результатами співбесіди компанія: Добробут та Захист, CК Місто: Київ Вид зайнятості: повна зайнятість вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта ОПИС ВАКАНСІЇ ТДВ «Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “запрошує взяти участь у відборі кандидатів на посаду головного бухгалтера. вимоги: • Вища освіта. • Обов’язковий досвід роботи головним бухгалтером в ризикових страхових  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала звіт про свою діяльність у 2017 році

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ЗА 2017 РІК

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

8 БЕРЕЗНЯ

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Нова лінійка тарифів по КАСКО

Нова лінійка тарифів по КАСКО Страхова компанія “ДОБРРОБУТ ТА ЗАХИСТ” з 01 березня 2018 року ввела нову лінійку тарифів по КАСКО. Базові тарифи: легкові автомобілі – 4,1%; позашляховики – 4,3%; мікроавтобуси – 2,7%; вантажні – 1,9%. http://dtz.in.ua/uslugi-dlya-yuridicheskix-lic/straxovanie-avtotransporta/straxovanie-avtomobilya-ot-ugona-i-povrezhdenij-kasko/ http://dtz.in.ua/uslugi-dlya-fizicheskix-lic/straxovanie-avtotransporta/straxovanie-avtomobilya-ot-ugona-i-povrezhdenij-kasko/

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Спеціаліст з перестрахування (вакансія)

6000 грн. на випробувальний термін. місто: Київ Вид зайнятості: повна зайнятість. Вимоги: досвід роботи від 2 років (обов’язково), вища освіта, вік до 35 років. Умови роботи: У відповідності до чинного законодавства. Обов’язки: Факультативне і облігаторне (вихідне) перестрахування. Організація роботи документального оформлення врегулювання збитків; Ведення в базу «1С» вхідні та вихідні договори перестрахування; Аналіз і звітність вхідного і вихідного  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

41,2 млн. Страхових платежів отримано в 2017 році

У 2017 році страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” заробила 41,2 млн.грн. страхових платежів за надані страхові послуги своїм клієнтам.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

6,4 млн.грн. найбільше страхове відшкодування виплченное в 2017 році

Найбільше страхове відшкодування виплачене страховою компанією “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в 2017 році, склало 6,4 млн.грн. В результаті пожежі у клієнта згорів цех швейного виробництва.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

12,6 млн.грн. cплачено страхових відшкодувань у 2017 році

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виплатила в 2017 році, своїм клієнтам, страхових відшкодувань на суму 12,6 млн.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Акційні умови обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса

Пропозиція

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Фінансові показники страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” за 9 місяців 2017 року

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала основні показники своєї діяльності в першому півріччі 2017 року: http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Коротко про роботу страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Фінансові показники страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” в 1 півріччі 2017 року

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” опублікувала основні показники своєї діяльності в першому півріччі 2017 року: http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/  

Детальніше...
Всі новини цього дня
19260411_1963335303936473_1497976269721404505_n

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ”. 16 РОКІВ.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

На сайті компанії оновлена інформація про акціонерів компанії

http://dtz.in.ua/akcionery/

Детальніше...
Всі новини цього дня
insurance

Найкраща страхова компанія

Детальніше...
Всі новини цього дня
Сотрудники

Вакансія: Адміністратор, офіс-менеджер

Вид зайнятості: повна зайнятість Вимоги: Досвід роботи від 1 року, вищу освіту Ви: Має вищу освіту; Володіє грамотною мовою, комунікабельні; Знає діловий етикет; Має досвід роботи на позиції адміністратора, офіс-менеджера не менш 1 року; Знає первинний документообіг; Досвідчений користувач ПК. Основні завдання: Прийом телефонних дзвінків, з’ясування потреб клієнта, розподіл дзвінків між менеджерами; Зустріч відвідувачів; Життєзабезпечення  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

В Україні фермерам дозволили страхувати рибу

Верховна Рада України минулого тижня схвалила зміни до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» і тепер підприємці рибної галузі зможуть отримати підтримку держави при страхуванні своєї продукції. Як повідомили в Держрибагентстві, це спростить умови роботи і зменшить ризики в рибництві, а також допоможе фермерам планувати свою діяльність в довгостроковій перспективі. Закон  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Результати роботи компанії в першому кварталі 2017

Страхова компанія “Добробут та Захист” опублікувала результати роботи в першому кварталі 2017 року http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/

Детальніше...
Всі новини цього дня
1020972663

Страхова компанія “Добробут та Захист” забезпечувала страховий захист учасникам і глядачам пісенного конкурсу ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Страхова компанія “Добробут та Захист” забезпечувала страховий захист за ризиками життя, здоров’я та майнових інтересів учасників та глядачів пісенного конкурсу ЄВРОБАЧЕННЯ 2017 року, під час їх перебування на території концертного залу.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Чи варто страхуватися? Вирішувати Вам!

Страхова компанія “Добробут та Захист” виплатила 110 000 грн. за розбитий автомобіль КІА

Детальніше...
Всі новини цього дня
online-vacansy

Ми шукаємо члена команди (вакансія)

Страхова компанія «Добробут та Захист» (www.dtz.in.ua) запрошує в свою команду СПІВРОБІТНИК У ВІДДІЛ СТРАХУВАННЯ. Провідний спеціаліст зі страхування 5000 Грн. На випробувальному терміні + премії компанія: Добробут та Захист, КІ місто: Київ Вид зайнятості: повна зайнятість вимоги: Досвід роботи від 2 років, вища освіта Обов’язки: Обслуговування клієнтів, пошук клієнтів, проведення переговорів, укладання договорів; вимоги: ОБОВ’ЯЗКОВИЙ досвід роботи в страховій  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Без названия (1)

Страхова компанія “Добробут та Захист” застрахувала головну сцену ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Страхова компанія “Добробут та Захист” застрахувала концертний зал, де проходить конкурс ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова виплата 100 000 грн.

Страхова компанія “Добробут та Захист” виплатила за розбитий автомобіль Фольксваген 100 000 грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “Добробут та Захист” оновила свої показники

Страхова компанія “Добробут та Захист” на своїй сторінці http://dtz.in.ua/about/finansovye-pokazateli/ опублікувала основні показники своєї діяльності в 1 кварталі 2017 року.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Фактичний запас платоспроможності страхової компанії “Добробут та Захист” збільшується

Величина перевищення фактичного запасу платоспроможності страховика над розрахунковим нормативним запасом = фактичний запас платоспроможності – відповідна величина нормативного запасу платоспроможності, та складає 97942

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Все більше клієнтів довіряють страхової компанії “Добробут та Захист”

У першому кварталі 2017 року страхова компанія «Добробут та Захист” отримала 11,5 млн.грн. страхових платежів. Що більш ніж в три рази, перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Хто буде платити, якщо сталося ДТП з автомобілем на іноземній реєстрації?

Що робити, якщо винуватець ДТП – водій авто з іноземною реєстрацією? Якщо у нього немає поліса ОСЦПВ, то МТСБУ здійснює виплату страхового відшкодування потерпілому в ДТП (якщо останній мав поліс страхування на момент ДТП) на загальних підставах, відповідно до п. 41.1 ст. 41 Закону № 1961. Потерпілий в ДТП – водій авто з іноземною реєстрацією.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” виплатила за згорілий будинок

  У Київській області згорів застрахований в страховій компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” будинок. Вогонь перекинувся з сусіднього будинку, де він виник в результаті короткого замикання. Ось і виходить, що можна самому дотримуватися всіх правил безпеки, але хто відповість в такій ситуації за сусідів.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” увійшла до складу акціонерів страхової компанії “ЕВРОІНС УКРАЇНА”

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” увійшла до складу акціонерів страхової компанії “ЕВРОІНС УКРАЇНА”. Таким чином компанія зробив черговий крок по реалізації своєї інвестиційної стратегії і підтвердила свою впевненість в надійності і перспективі своїх вкладень. ЄВРОІНС ІНШУРИНС ГРУП АД (EUROINS INSURANCE GROUP AD) є дочірньою компанією ЄВРОХОЛД БОЛГАРІЯ АД(EUROHOLD BULGARIA AD) — провідної болгарської компанії, що  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
0907

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” відкрила доступ до своїх правил страхування

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” надала можливість ознайомитися клієнтам і партнерам з правилами страхування в режимі онлайн. Таким чином компанія реалізовує свою політику відкритості і чесності. Ознайомитися з правилами можете за посиланням: http://dtz.in.ua/pravila-straxovaniya/

Детальніше...
Всі новини цього дня
0258

ВАКАНСІЯ. Провідний спеціаліст з розвитку онлайн продажів

Обов’язки: Нарощування аудиторії і підвищення залученості в вітринах з продажу страхових продуктів, сервісів і послуг компанії. Повний аналіз трафіку всіх вітрин (сайт, моб / десктоп версії, мобільні додатки, Лендінзі, інтернет магазини, меркет-плейс), відстеження показників ефективності (CTR, CR, ROI). Створення, настройка, оптимізація рекламних кампаній в різних рекламних мережах; Управління вартістю кліка, відстеження конверсій, підготовка звітів по  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “Добробут та Захист” не має порушень на ринку страхування

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг підтвердила, що у страхової компанії “Добробут та Захист” відсутні порушення.

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові безстрокові ліцензії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності. https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2017/2017-03-30/%D0%A0%D0%9A-804.pdf

Детальніше...
Всі новини цього дня
news

Офіційне повідомлення про припинення співпраці з Ковтуном Володимиром Ігоровичем (експерт)

Товариство з додатковою відповідальністю “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “повідомляє про припинення співпраці з фізичною особою – підприємцем, експертом з оцінки транспортних засобів, Ковтуном Володимиром Ігоровичем (свідоцтво ФДМУ, ТОВ  АНЕ  Егіда № 5570 від 15.12.07, реєстр ФДМУ 6186 від 24.01 .08). Дане рішення продиктоване неодноразовим порушенням паном Ковтуном фінансових умов співробітництва, спотворенням експертних висновків.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові безстрокові ліцензії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності. https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2017/2017-03-16/%D0%A0%D0%9A-564.pdf

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові безстрокові ліцензії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг видала нові безстрокові ліцензії на здійснення страхової діяльності. https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2016/R_12_22_2016/%D0%A0%D0%9A-3262.pdf

Детальніше...
Всі новини цього дня

(Русский) rth

Sorry, this entry is only available in Русский

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхові виплати в 2016 році

3.3. Млн.грн виплатила страхова компанія “Добробут та Захист” своїм клієнтам в 2016 році.

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Досягнення 2016 року

У 2016 році Страхова компанія “Добробут та Захист” надала послуг із страхування, на суму, що перевищує 17 млн.грн. Що перевищило показники 2015 року в 2,5 рази.

Детальніше...
Всі новини цього дня
happy-new-year-2017

З Новим Роком!

Детальніше...
Всі новини цього дня
dtz2

Страхова компанія “Добробут та Захист” отримала нові ліцензій на провадження страхової діяльності

Національна коміссія, що здійснює державне регулювання у сфері рінків фінансових послуг своїм рішенням №3262 від 22.12.2016 року видало ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” безстрокові ліцензії у формі обов’язкового страхування з таких видів: – страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів; – страхування цивільної  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
cats_life

15 000 грн. за укус кішки

Хто сказав, що відпочинок, це безпечно? Навіть турецькі готелі, які для наших туристів явлются зоною максимальний комфорту, можуть подавати неприємні “сюрпризи”. Клієнта страхової компанії “Добробут та Захист” на території турецького готелю покусала кішка. Клієнт і кішка живі. Страхова компанія сплатила вартисть комплексу профілактичних заходів у розмірі 15 000 грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Офіційне повідомлення

Приватне акціонерне товариство “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” перетворена в Товариство з додатковою відповідальністю “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” та стає її повним правонаступником.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Страхова компанія “Добробут та Захист” підвела підсумки роботи за 9 місяців 2016 року

Страхові премії – 11 316 200 грн; Страхові відшкодування – 3 203 000 грн. Повна версія

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Страхова компанія “Добробут та Захист” підготувала фінальний пакет документів на зміну форми власності

Страхова компанія “Добробут та Захист” підготувала остатній пакет документів на зміну форми власності ПрАТ І ТзДВ – В ЧОМУ РІЗНИЦЯ? Акціонерне товариство – це один з видів господарського товариства, статутний капітал якого, розділений на певну кількість акцій. Ці акції в свою чергу, є свідченням права власності учасників товариства. Товариства поділяються на Закриті (ЗАТ) і Відкриті  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомляємо про проведення позачергових загальних зборів акціонерів

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” (код ЄДРПОУ: 31571133, місцезнаходження: м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 24/11-13В) повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 14 вересня 2016 року об 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 24/11-13В (зала засідань АТ “СК “Добробут та Захист”). Реєстрація акціонерів та їх представників проводиться з  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Страхова компанія “Добробут та Захист” підвела підсумки роботи за 6 місяців 2016 року

Фінансовий звіт за 6 місяців 2016 року

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Вашій шубі необхідний страховий захист

Існує практика страхування шуб на час зберігання їх в період з весни до осені. Якщо ви здаєте ваше хутряний виріб в спеціальне сховище, де для нього створять оптимальні умови і забезпечать потрібний догляд, то вам можуть запропонувати застрахувати одяг на час надання послуг. Як правило, страхують шуби від пожеж, впливу води або дій третіх осіб  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Трохи про морське (річкове) страхування

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента І. Загальні відомості 1. Повне найменування емітента: Приватне акцiонерне товариство “СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” 2. Код за ЄДРПОУ: 31571133 3. Місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 4. Міжміський код, телефон та факс: (044) 5815581 5. Електронна поштова адреса: dtz@dtz.in.ua 6. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента І. Загальні відомості 1. Повне найменування емітента: Приватне акцiонерне товариство “СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” 2. Код за ЄДРПОУ: 31571133 3. Місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 4. Міжміський код, телефон та факс: (044) 5815581 5. Електронна поштова адреса: dtz@dtz.in.ua 6. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Річна інформація емітента цінних паперів за 2015 рік (ПрАТ “Страхова компанія “Добробут та Захист”

Річний звіт для розміщення на сайті

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Фактичний запас платоспроможності страхової компанії “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” перевищив нормативний на 76 млн.грн.

За результатами работи в 2015 році, фактичний запас платоспроможності (нетто-активи) Компанії станом на 31.12.2015 р. становить 81 954 тис.грн. Перевищення фактичного запасу платоспроможності страховика над розрахунковим нормативним запасом платоспроможності складає 75 997,49 тис.грн.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомляє про проведення чергових загальних зборів акціонерів

Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія “Добробут та Захист” (код ЄДРПОУ 31571133 місцезнаходження: м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 24/11-13В) повідомляє про проведення чергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 29 квітня 2016 року об 15:00 за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 24/11-13В (зала засідань АТ “СК “Добробут та Захист”). Реєстрація акціонерів та їх представників проводиться з  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
tourism_1

Електронний поліс реальність страхової компанії “Добробут та Захист”

Завдяки співпраці з ІТ компанією “Oserwin”, була впроваджена послуга випуску електронного поліса при страхуванні туристів для туристичних компаній і агентств. Тепер співробітники туристичних компаній, можуть легко і просто оформляти договори страхування для своїх клієнтів без участі страхової компанії, при цьому бути завжди впевненими, що вони все зробили правильно. Таким чином страхова компанія «Добробут та Захист”  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Результати роботи страхової компанії “Добробут та Захист” в 2015 році

Результати роботи страхової компанії “Добробут та Захист” в 2015 році

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Спростування

У засобах масової інформації публікується неперевірена інформація про пожежу, яка сталася вночі 20 січня 2016, на вулиці Михайлівська, 24 -в. Для припинення спекуляцій і домислів повідомляємо, що приміщення, яке постраждало від пожежі не є власністю страхової компанії “Добробут та Захист”, а також не знаходиться в оренді та користуванні. Страхова компанія “Добробут та Захист”

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Офіційне повідомлення

У Шевченківському районі Києва сталася пожежа в будинку на вул. Михайлівській, 24-в. Як повідомляє прес-служба ГСЧС, інформація про пожежу в офісі на першому поверсі будинку надійшла в 2.48 середи, 20 січня. Приблизно через годину під час гасіння пожежі стався вибух, через що обвалилося перекриття між 1 і 2 поверхами. Попередньо, пожежа сталася над офісом нашої  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
1391437504_tl6idjaxb5u

Шановні партнери та клієнти

У зв’язку з технічними перебоями в телекомунікаційного зв’язку, повідомляємо наші тимчасові контактні телефони: продаж і супровід договорів страхування: +380 (97) 647 09 34 +380 (50) 606 18 66 загальні питання: +380 (95) 743 01 46 Вибачте за тимчасові незручності. З повагою, Ваша страхова компанія “Добробут та Захист”

Детальніше...
Всі новини цього дня
47258_1

Поздоровлення та привітання З Різдвом Христовим!

Вітаємо вас, господарі, Із Різдвом Христовим! Щоб вам шастя квітло Вінком калиновим, Щоб над вашим домом Слава панувала, А під мирним дахом- Любов розквітала!

Детальніше...
Всі новини цього дня
reliable-web-design-web-development-company-sri-lanka

Найбільша страхова виплата в історії страхової компанії “Добробут та Захист”

Минулий 2015 був непростим. Але страхова компанія “Добробут та Захист” в черговий раз довела свою надійність і професіоналізм. Так в грудні 2015 роки нами було виплачено страхових відшкодувань на суму 25 млн.грн. Коли будете вирішувати де страхуватися, пам’ятайте, що найкраща страхова компанія, це надійна страхова компанія. Ще раз, з Новим Роком! Щиро Ваша, страхова компанія  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
noviy-god-1580

З НОВИМ РОКОМ!

Детальніше...
Всі новини цього дня
img.bibo.kz

50 000 грн. ≠ 50 000 грн.

50000 грн. ≠ 50000 грн. До чого ми це? А ось до чого! Головне: “Цілковитий спокій!” Купуючи страховку ОСЦПВ, Ви захищаєте себе від великих проблем у випадку, якщо в події з Вами ДТП винні саме Ви. В даному випадку за завдану Вами шкоду, замість Вас розплатиться страхова компанія, у якої Ви купили поліс. У разі  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Making a point emoticon

Навіщо страхуватися?

У нас часто запитують: “Навіщо страхуватися?” Відповідь у цьому відеоролику. Чекаємо Ваші заяви на страхування!

Детальніше...
Всі новини цього дня
b8471

Страхову виплату стало отримати ще легше!

Інформаційне повідомлення щодо скасування первинної довідки про пошкодження транспортних засобів у ДТП Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, в зв’язку із набранням чинності положень Закону України «Про Національну поліцію» звертає увагу на таке. Після набрання 07 листопада 2015 року чинності основних положень Закону України «Про Національну поліцію» почали роботу підрозділи  »

Детальніше...
Всі новини цього дня

Клієнти страхової компанії “Добробут та Захист” і їхні автомобілі готові до зими

А Ви підготувалися?

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Хто Вам допомагає ремонтувати автомобіль? Нашим клієнтам допомагаємо ми :)

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Наші клієнти страхують своє майно :)

Детальніше...
Всі новини цього дня
login-client

Ми шукаємо співробітника (вакансія)

Страхова компанія «Добробут та Захист» запрошує в свою команду працівників у відділі СТРАХУВАННЯ. Обов’язки: Обслуговування клієнтів; Пошук клієнтів; Проведення переговорів, укладення договорів; Вимоги: ОБОВ’ЯЗКОВИЙ досвід роботи в страховій компанії не менше 2-х років; Закінчена вища освіта Вік 23-35 років; Бажання працювати; Умови: Офіційне працевлаштування; Можливість розвиватись; Офіс в центрі міста; Повноцінне робоче місце; Повна зайнятість;  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
1391437504_tl6idjaxb5u

Бережіть себе, Ви для нас дуже дорогі!

Детальніше...
Всі новини цього дня
psih

Шановні партнери та клієнти! Повідомляємо Вам, що змінилися контактні телефони нашої компанії

Шановні партнери та клієнти! Повідомляємо Вам, що змінилися контактні телефони нашої компанії Наш новий контактний номер телефону: +380 (44) 5815581

Детальніше...
Всі новини цього дня
images-for-birthday-4

Сьогодні День Народження нашої компанії!

Сьогодні День Народження нашої компанії! Сьогодні страховій компанії “Добробут та Захист” виповнилося 14 років. Начебто і дата не велика, але як багато ми встигли зробити за цей час! Скільки великих, складних і цікавих проектів виконали! Як багато цікавих людей і компаній зустріли серед своїх клієнтів! Ми пишаємося нашими співробітниками, завдяки яким ми багато чого встигли  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
img19

Тепер ми з Вами на зв’язку 24 години і 7 днів на тижден

    Тепер ми з Вами на зв’язку 24 години і 7 днів на тиждень Друзі та партнери не можуть бути за розкладом. Тепер ми з Вами цілодобово. Завдяки співпраці з SiteHeart ми тепер доступні в режимі NON STOP. Заходьте до нас на сайт і задавайте питання, а ми на них із задоволенням відповімо

Детальніше...
Всі новини цього дня
Making a point emoticon

Страхування “фамільної коштовності”. Гумор

Страхування “фамільної коштовності”. Гумор

Детальніше...
Всі новини цього дня
LinkedIn_logo

Страхова компанія “Добробут та Захист” у професійній мережі Linkedin

Страхова компанія “Добробут та Захист” у професійній мережі Linkedin Ми продовжуємо працювати над поліпшень комунікацій з нашими клієнтами та партнерами. Тепер ми є у професійній мережі Linkedin.   https://www.linkedin.com/company/страховая-компания-добробут-та-захист-?report%2Esuccess=dmlMA1Q47aS8ToQIim5aWNBodLCdy9EDleA1Ef19dLAdNLyxHCuacnSaEIrOLlgJlR21E51Bdp8zLIgYl-uicbDaNX6ovLGxxCuncbwakpzzWI2_GkC2

Детальніше...
Всі новини цього дня
1391437504_tl6idjaxb5u

ЦІЛОДОБОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР. УВАГА! Є ЗМІНИ (інформація нижче)!

ЦІЛОДОБОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР. УВАГА! Є ЗМІНИ (інформація нижче)!   Наш партнер, компанія Smile Assistance інформує про оновлення списку контактних телефонів для клієнтів страхової компанії “Добробут та Захист”:   tur@smileassistance.com – електронна адреса для реєстрації звернення; www.smileassistance.com – реєстрація поводження з сайту; +38 050 418 11 Серпня – номер для SMS-реєстрації звернення, а також телефон /  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Річна інформація емітента цінних паперів (страхова компанія “Добробут та Захист”) за 2014 рік

Річна інформація емітента цінних паперів (страхова компанія “Добробут та Захист”) за 2014 рік Річний звіт_СК_2014

Детальніше...
Всі новини цього дня
Recycle-icon

Позитивний результату роботи страхової компанії “Добробут та Захист”

Позитивний результату роботи страхової компанії “Добробут та Захист” Незважаючи на непростий період, страхова компанія “Добробут та Захист” закінчила 1 квартал 2015 з прибутком 1 млн.грн. Отриманий прибуток буде використана для забезпечення якісних і своєчасних виплат страхових відшкодувань і агентських винагород.

Детальніше...
Всі новини цього дня
kilo-580x290

Розмір має значення

Розмір має значення Ніколи не думали, що страхові виплати можна вимірювати не тільки грошовими сумами, а й кілограмами? 340 кілограм страхових справ, за якими страхова компанія “Добробут та Захист” виплатила страхові відшкодування клієнтам за останніх три роки. А ще кажуть: Розмір не має значення!

Детальніше...
Всі новини цього дня
личное

Опубліковано інтерв’ю з головою Наглядової ради страхової компанії “Добробут та Захист” Костянтином Ксєніч

Опубліковано інтерв’ю з головою Наглядової ради страхової компанії “Добробут та Захист” Костянтином Ксєніч У квітневому номері журналу “Особистий рахунок” опубліковано інтерв’ю з головою Наглядової ради страхової компанії “Добробут та Захист” Костянтином Ксєніч. Темою обговорення стало положення справ на ринку страхування автотранспорту України.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Про скликання річних загальних зборів акціонерів

Про скликання річних загальних зборів акціонерів Шановні акціонери ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ»! ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» повідомляє про скликання річних загальних зборів акціонерів.  

Детальніше...
Всі новини цього дня
третьилица

Сьогодні Ваш день, дорогі наші Клієнти

Сьогодні Ваш день, дорогі наші Клієнти! Ми цінуємо Вас! У світі існує багато свят, які люди відзначають, виходячи зі своєї приналежності до тієї чи іншої соціальної групи – День пенсіонера, День боса, День закоханих, День підприємця … Нещодавно цей список поповнився ще одним святом – Міжнародним днем ​​клієнта. Мета цього свята для виробників товарів і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

8 БЕРЕЗНЯ

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Результати роботи страхової компанії “Добробут та Захист” за 2014 рік

Детальніше...
Всі новини цього дня
w512h5121347801471TravelBMV

Вартість «Зеленої карти» в Україні з 19 лютого зросте ще на 11,3%

Моторне (транспортне) страхове бюро України з 19 лютого 2015 вводить нові тарифи на поліси “Зелена карта” для виїжджаючих за кордон на автотранспорті, учеліченние на 11,3%. Остання зміна тарифів проводилася 12 лютого 2015 у бік збільшення на 43%. Вартість «Зеленої карти» на 15 днів для легкових автомобілів для поїздок по Європі з 19 лютого зросте до  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
serdcee

Для наших друзів з Фейсбуку знижка до дня Святого Валентина :)

Страхова компанія “Добробут та Захист” новачок на просторах Фейсбуку. І нам було дуже приємно, що упродовж 3 днів нашу сторінку відвідало 6146 чоловік. Це реально КРУТО! Тому ми вирішили всім нашим друзям до свята подарувати 15% знижки на всі види страхування! Ми Вас всіх ЛЮБИМ! Ваша, страхова компанія.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Шановний, КЛІЄНТ!

Шановний, КЛІЄНТ! Ми вдячні Вам за довіру до нашої Компанії та цінуємо відносини, які склалися між нами. Саме тому ми вважаємо за потрібне звернути Вашу увагу на ситуацію, що склалася на даний час, та застерегти Вас від можливих фінансових втрат у разі настання страхового випадку. У зв’язку зі зміною курсу валют та зростанням вартості товарів,  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента -  ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
kino-lenta

Працівникам страхових компаній не дивитися!

VIDEO

Детальніше...
Всі новини цього дня
specific information

Страхова компанія “Добробут та Захист” запровадила перший етап програмного комплексу для продавців

Страхова компанія “Добробут та Захист” в рамках автоматизації процесу продажів, запровадила перший етап фронт-офісного рішення з продажу полісів страхування виїжджаючих за кордон. Завдяки співпраці з ІТ компанією “Озервін”, співробітники страхової компанії, партнери (агенти, туристичні компанії, експедиторські компанії) можуть у режимі онлайну, швидко, точно і зручно оформити договори страхування, використовуючи всі напрацювання і переваги автоматизації. Клієнти  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
14

Страхова компанія “Добробут та Захист” проводить тендер на оцінку АЗС

Страхова компанія “Добробут та Захист” проводить тендер на оцінку 4 АЗС, які знаходиться в місті Києві. Оцінка проводиться для укладання договору страхування. Для участі в тендері нам необхідно від Вас отримати: 1. Документ підтверджує право проведення такої оцінки 2. Терміни проведення оцінки 3. Вартість оцінки 4. Перелік документів необхідних для оцінки Термін надання 28-08-14. Пропозицію  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
kino-lenta

Страхування виробників кінофільмів

Коли в прокат виходить новий фільм, часто говорять про бюджет картини. Чим більше бюджет, тим краще буде кіно, часто думаємо ми. На сьогодні, найдорожчий фільм в історії кіно це – «Пірати Карибського моря: На краю Світу». Бюджет цього фільму склав близько 300 000 000 $. Є компанії, які спеціалізуються на наданні страхових послуг виробникам кінофільмів.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента – (044) 581-55-81, (044) 596-02-27 1.6. Електронна  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
velosipedist

Страхування велосипедистів

З кожним роком стає все більше велосипедистів. Напевно у багатьох, хто їздив на велосипеді по автомобільних дорогах загального користування, був момент, коли він відчув себе не в безпеці. У світі є багато прикладів спеціалізованого страхування для велосипедистів, наприклад, компанія Velosurance, заснована в США двома велосипедистами-ентузіастами Дейвом Вільямсом і Денисом Войтенко.  Покриття в основному зосереджено на  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Sobaki-i-koshki

Медичне страхування для котів і собак

Багато хто пам’ятає серіал про собаку Лессі. Крім того, що ця собака була нагороджена зіркою на Алеї слави в Голлівуді, з неї почалося страхування домашніх тварин в США. Саме Лессі в 1982 році отримала перший страховий поліс від компанії Veterinary Pet Insurance. Страховка працює за принципом медичного страхування для людей і відшкодовує ветеринарні витрати внаслідок  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

День Народження Компанії

Сьогодні страхової компанії “Добробут та Захист” виповнюється 13 років.

Детальніше...
Всі новини цього дня
w256h2561339870371Personalinformation256

Будь обережний за кермом!

Урок засвоєний. Чітко і ясно. Бережіть себе. ВІДЕО

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Річна інформація емітента цінних паперів за 2013 рік

ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Аудиторський висновок за 2013 страхової компанії “Добробут та Захист”

The auditor’s report for 2013 of the insurance company “Dobrobut ta Zahist”

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

У 2013 році основним перестрахувальним партнером страхової компанії “Добробут та Захист” була компанія SCOR-Global P & C SE (Франція)

Вже протягом 8 років основним перестрахувальним партнером страхової компанії “Добробут та Захист” є перестрахувальна компанія SCOR-Global P & C SE (Франція). На сьогоднішній день на страховому ринку України компанія SCOR-Global P & C SE (Франція) має найвищий рейтинг фінансової стійкості, що є додатковим чинником гарантії взятих на себе зобов’язань для клієнтів страхової компанії “Добробут та  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

6,2 млн. грн. виплатила страхових відшкодувань у 2013 році страхова компанія “Добробут та Захист”

У 2013 році страховою компанією “Добробут та Захист” було виплачено 6,2 млн. грн. страхових відшкодувань. З них 40% було виплачено за договорами страхування КАСКО і 50% за договорами страхування майна.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про проведення загальних річних зборів акціонерів

Шановні акціонери ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ»! ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» (далі – Товариство) повідомляє про скликання річних загальних зборів акціонерів. Повне найменування Товариства: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ». Місцезнаходження Товариства: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В. Дата проведення річних загальних зборів: 11 квітня 2014  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Резервний капітал страхової компанії “Добробут та Захист” за результатами 2013 склав 11,8 млн. грн.

У 2013 році страховою компанією “Добробут та Захист” був сформований резервний капітал у розмірі 11,8 млн. грн. Це було зроблено для того, що б захистити клієнтів страхової компанії від можливих негативних впливів, які відбуваються в економіці України.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Чистий прибуток страхової компанії “Добробут та Захист” в 2013 році склав 19,3 млн. грн.

За результатами роботи страхової компанії “Добробут та Захист” в 2013 році, нерозподілений прибуток склав 19,3 млн. грн. Даний показник ще раз підтверджує надійність компанії і правильну роботу зі страховими резервами.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
d102eda0e89f9da748fbceb8d1cce7c9

Страхова компанія “Добробут та Захист” захистить своїх клієнтів від масових підпалів автомобілів у Києві

Незважаючи на масові підпали автомобілів у Києві , в страхову компанію «Добробут та Захист ” надійшло лише кілька заяв від потерпілих. За всіма випадками буде виплачено страхове відшкодування: ризик підпалу входить в стандартне страхове покриття КАСКО. Підпали тривають , причому не тільки в Києві , але і в регіонах , тому страхові випадки ще можуть  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DPP_0001

Порядку 1067 автомобілів спалили французи в ніч з 31 грудня на 1 січня

Порядку 1067 автомобілів спалили французи в ніч з 31 грудня на 1 січня. Відповідну заяву зробив глава МВС Франції Мануель Валлс , передає Газета з посиланням на NST . Міністр зазначив , що кількість спалених автомобілів знизилося на 10 %. Найбільше автомобілів було спалено в Сент -Етьєн , де зафіксували 80 злочинів подібного роду. ”  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
открытка 2014

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Sorry, this entry is only available in Русский

Детальніше...
Всі новини цього дня
Волейбол

Волейбольна команда страхової компанії “Добробут та Захист” стала чемпіоном

    Волейбольна команда страхової компанії “Добробут та Захист” стала переможцем 3 Турніру «Аматорської волейбольної ліги» Українських Корпоративних Ігор, що проводяться за підтримки Асоціації Розвитку Бізнесу.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

1. Загальні відомості 1.1. Повне найменування емітента – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ» 1.2. Організаційно-правова форма емітента – акціонерне товариство 1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента – 31571133 1.4. Місцезнаходження емітента – 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 24/11-13В 1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента – (044) 581-55-81, (044) 596-02-27 1.6. Електронна  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Полуприцеп

700 000 грн. виплатила страхова компанія ” Добробут та Захист ” за розбитий рефрежератор

  Отримані рефрежераторним напівпричепом DAF в результаті ДТП пошкодження , зробили його непридатним для подальшої експлуатації (конструктивна загибель) . Напівпричіп належить найбільшій компанії- перевізнику України . Страхова подія було врегульовано в стислі терміни. Страхова компанія ” Добробут та Захист ” чітко розуміє , що час , це гроші наших клієнтів. А виплачені 700000 грн. підтвердили  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
DAF

1 000 000 грн. виплатила страхова компанія “Добробут та Захист” за розбитий автомобіль

Отримані автомобілем DAF в результаті ДТП пошкодження, зробили його непридатним для подальшої експлуатації (конструктивна загибель). Автомобіль належить найбільшої компанії-перевізнику України. Страхова подія було врегульовано в стислі терміни. Страхова компанія “Добробут та Захист” чітко розуміє, що час, це гроші наших клієнтів. А виплачені 1 000 000 грн. підтвердили, що страхова компанія є надійним партнером для своїх  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Волейбол

Волейбольна команда страхової компанії “Добробут та Захист” бере участь в турнірі

Вже третій рік поспіль, волейбольна команда страхової компанії “Добробут та Захист” бере участь в турнірі “Українські Корпоративні Ігри”, які проходять за підтримки Асоціації Розвитку Бізнесу. Суперниками волейболістів страхової компанії є команди: Сбербанк Росії, Делойтт, Київенерго, Райфайзен банк АВАЛЬ, Епіцентр, Данон.

Детальніше...
Всі новини цього дня
STOP

Як лікують туристів в різних країнах світу

Питання надання медичної допомоги ” понаїхали ” вирішується з урахуванням місцевої специфіки. Найкраще йдуть справи у наших сусідів по СНД – ті уклали з нашою країною двосторонні угоди на цей рахунок . Звичайно , оперувати задавнену виразку шлунка або дробити камінь у нирках в плановому порядку українцям у Росії чи Білорусі задарма ніхто не буде  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
НС

Як не вмерти на закордонному курорті

Якщо немає бажання у разі раптової хвороби за кордоном розлучатися з дуже кругленькою сумою власних грошей – краще подбати про медичну страховку . По суті , про її наявність і так дбають самі різні установи . Наприклад , до країн ” Шенгенської зони” без поліса з лімітом на 30 тисяч євро отримати візу просто неможливо.  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
медицина

Поради туристам від фахівців страхової компанії ” Добробут та Захист”

Как избавиться от воды в ухе? Як позбутися від води в вусі ? Якщо після купання залишилося неприємне відчуття закладеності у вусі , значить , швидше за все , там залишилася вода . Як можна її позбутися , а краще , запобігти попаданню ? Проблема попадання води у вуха знайома дуже багатьом. Для позначення цього  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
НС

Туристичне страхування

Відпочинок за кордоном далеко не завжди закінчується яскравими враженнями та фото . За неофіційною статистикою , кожен третій український турист заявляє про страховий випадок за кордону. Як правило , подібні ситуації обмежуються дрібницями , але бувають і випадки , коли відпочиваючі не отримують виплати , адже вони банально не розібралися у всіх аспектах туристичного страхування  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Турция

Небезпечний відпочинок на курорті в Туреччині

Більше 100 туристів з Великобританії отримали серйозне отруєння, перебуваючи на відпочинку в готелі Sentido Perissia в турецькому місті Сіде. Частина постраждалих була госпіталізована, серед них п’ятимісячна дитина. На даний момент співробітники готелю закрили для відвідування басейни комплексу і рекомендують гостям залишатися у своїх номерах. Імовірно, отруєння, що супроводжується блювотою і діареєю, має вірусне походження. Британська  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
НС

Дитячий травматизм на дорогах України

За сім місяців 2013 року на дорогах України сталося 2102 ДТП за участю дітей, в яких загинула 141 дитина та травмовано 2276 неповнолітніх.

Детальніше...
Всі новини цього дня
STOP

Туроператорів просять не організовувати тури в Єгипет

Державне агентство з туризму та курортів України звернулося до туристичних операторів з пропозицією тимчасово утриматися від організації туристичних поїздок до Єгипту. Про це повідомляється на офіційному сайті Держтуризмкурортів. У відомстві подвчерківают необхідність безумовного виконання туристичними операторами вимог статті 13 Закону України «Про туризм» щодо обов’язкового інформування туристів про можливі небезпеки під час подорожі. Держтуризмкурорт також  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Курорт

Їдеш в Туніс, не забудь застрахуватися

Фахівці комапнії дали рекомендації українським туристам на предмет того, як необхідно діяти в Тунісі при виникненні страхового випадку, щоб отримати максимально оперативну та кваліфіковану допомогу. Особливості туризму в країні. Завдяки середземноморському клімату уздовж узбережжя і того, що влітку в країні немає виснажливої ​​”африканської” спеки, в Тунісі особливо розвинений літній туризм (з червня по вересень). Найбільш  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Курорт

Специфіка організації медичної допомоги в Ізраїлі

Фахівці дали рекомендації українським туристам на предмет того, як необхідно діяти в Ізраїлі при виникненні страхового випадку, щоб отримати максимально оперативну та кваліфіковану допомогу. Особливості туризму в країні Завдяки субтропічному середземноморському клімату в Ізраїлі розвинений як літній, так і зимовий туризм, а завдяки визначним пам’яткам – паломницький туризм. Також, завдяки досить високому рівню розвитку різних  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Страхование

Якщо Ви все ще думаєте, що страхування – це нудно, то ми не втомлюємося переконувати Вас у зворотному! – 3

Страхова галузь генерує прибуток більш ніж в 1 трильйон доларів. Страхування майна та відповідальності – індустрія з оборотом більше 420 мільйонів доларів. Більше 160 мільйонів доларів становить оборот приватного автострахування. Страхування здоров’я і життя – це сегмент страхування з оборотом більше 500 мільйонів доларів. У США щороку з’являється 3 000 000 нових автомобілістів.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Страхование

Якщо Ви все ще думаєте, що страхування – це нудно, то ми не втомлюємося переконувати Вас у зворотному! – 6

Автовласники старше 65 років часто змушені платити за вищими тарифами. Нерідко після катастроф страхові компанії підвищують тарифи для всіх клієнтів. Якщо ви не подали позов, то, на жаль, ваша підвищена ставка окупить чужий збиток. Багато держав забороняють страховим компаніям відмовляти у прийнятті позовів за випадками, що виникли в результаті екстремальних погодних явищ.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Страхование

Якщо Ви все ще думаєте, що страхування – це нудно, то ми не втомлюємося переконувати Вас у зворотному! – 5

 У США 15% чоловіків і 28% дружин не користуються страхуванням життя. Згідно зі статистикою, одружені автовласники в середньому рідше потрапляють в аварії, ніж всі інші. Тому для одружених страхові тарифи вигідніші, ніж для не перебувають у шлюбі. Деякі компанії знижують тарифи тим, хто їздить мало і надає дані по пробігу авто. Багато страхових компаній роблять  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Страхование

Якщо Ви все ще думаєте, що страхування – це нудно, то ми не втомлюємося переконувати Вас у зворотному! – 4

Якщо платити за страховку не щомісяця, а раз на півроку або рік, то можна непогано заощадити. Ви заплатите менше за страховку, якщо укладіть договір з франшизою. Чим вище франшиза, тим менше вартість поліса. Франшиза – це встановлена ​​договором страхування грошова сума, в межах якої страховик не компенсує страхувальникові наступив шкоду.

Детальніше...
Всі новини цього дня
specific information

Особлива інформація приватного акціонерного общеста “Страхова компанія” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ “

Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” згідно вимог законодавства України публікує особливу інформацію акціонерного товариства:  Special Info

Детальніше...
Всі новини цього дня
145edef630d5f97d617d73cdb11d8cd8

Річний звіт емітента (2012) страхової компанії “Добробут та Захист”

Згідно вимог законів України, страхова компанія «Добробут та Захист” публікує “Річний звіт емітента” за 2012 рік. The annual report of the Issuer (2012)

Детальніше...
Всі новини цього дня
Страхование

Якщо ви все ще думаєте, що страхування – це нудно, то ми не втомлюємося переконувати Вас у зворотному! – 2

Перший поліс автоцивільної відповідальності (ОСЦПВВТЗ) був оформлений в 1897 році. Перша автомобільна страховка була оформлена у Великобританії в 1895 році. До 1997 року автомобільне страхування було дорожче, ніж зараз: Інтернету тоді не було, люди не могли порівнювати ставки страхових компаній на сайтах і покладалися тільки на місцевих брокерів. Спочатку все платили за автостраховку однаково, і  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Финансы и кредит

Страхова компанія “Добробут та Захист” стала партнером банку “Фінанси та кредит”

З 29 липня 2013 страхова компанія “Добробут та Захист” отримала право надавати послуги страхування клієнтам та партнерам банку “Фінанси та кредит”.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Страхование

Якщо ви все ще думаєте, що страхування – це нудно, то ми не втомлюємося переконувати Вас у зворотному!

Перший поліс автоцивільної відповідальності (ОСЦПВВТЗ) був оформлений в 1897 році. Перша автомобільна страховка була оформлена у Великобританії в 1895 році.

Детальніше...
Всі новини цього дня
DTZ

Запас платоспроможності страхової компанії “Добробут та Захист”

За результатами роботи за 6 місяців 2013 фактичний запас платоспроможності страхової компанії склав 95,3 млн. грн. При цьому нормативний запас платоспроможності, який розраховується згідно з рекомендаціями Міністерства фінансів України повинен бути не менше 0,9 млн.грн. На сьогоднішній день страхова компанія “Добробут та Захист” може без проблем виконати всі свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами маючи  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Люди

Проблемне страхування

З кожним днем ​​все більше і більше надходить скарг на страховиків. Велика частина з них на компанії, які практично припинили своє існування або доживають останні дні. Частина з них вже де-факто банкрути, а частина ще бореться за життя. Але проблема залишається проблемою. Сотні тисяч автомобілів їздять зі страховкою ОСАЦВ, яка не дає ніякого захисту. Тобто  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Курорт

Специфіка організації медичної допомоги в Іспанії (страхування туристів)

Фахівці дали рекомендації українським туристам на предмет того, як необхідно діяти в Іспанії при виникненні страхового випадку, щоб отримати максимально оперативну та кваліфіковану допомогу. Найбільш поширені випадки в країні. Основний контингент відпочиваючих в Іспанії – сім’ї з дітьми, які знімають будинку або квартири поблизу узбережжя на цілий сезон. Серед найбільш часто зустрічаються захворювань у застрахованих  »

Детальніше...
Всі новини цього дня
Курорт

Не забудь захистити свою відпустку!

У четвер, 4 липня, трагічний випадок з російськими туристами стався на болгарському курорті Сонячний берег.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Курорт

ЇДЕШ ВІДПОЧИВАТИ? НЕ ЗАБУВАЙ ПРО СТРАХУВАННЯ!

З початком літа багато громадян починають замислюватися – де їм відпочити під час відпустки? І далеко не всі з них вирішують провести цей благословенний час в Україні.

Детальніше...
Всі новини цього дня
День Рождения

День Народження страхової компанії “Добробут та Захист”

  Сьогодні страховій компанії “Добробут та Захист” виповнюється 12 років.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Курорт

Увага Ви їдете відпочивати!

АРАБСЬКІ ЗІРКИ
- Нещодавно з подругою полетіли в Арабські Емірати і «відпочили» так, що ворогові не побажаєш, – скаржиться Ольга.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Сотрудники

Конкурс “Приведи співробітника в компанію”

ПРАВИЛА
проведення конкурсу «Приведи співробітника в Компанію»

1.1. Назва конкурсу: «Приведи співробітника в Компанію» (далі «Конкурс»).
1.2. Організатор Конкурсу: ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ” ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ »(Україна). Адреса: Україна, м. Київ, вулиця Михайлівська, д.24/11В; тел. +38 (044) 581-55-81.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Греция

Специфіка організації медичної допомоги в Греції

Особливості туризму в країні.
У Греції найбільш розвинений літній туризм, причому частка пляжного туризму на берегах Егейського, Критського, Іонічного і Середземного морів значно зросла саме в останні роки, хоча країна заохочує також розвиток зимового, лікувального, паломницького та інших видів туризму.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Отельный врач

Медичну допомогу для відпускників: Не клич зопалу при готелі лікаря!

«СОНЦЕ АБО ГАМАНЕЦЬ»
- На травневі свята я полетіла відпочити в Арабські Емірати, і на другий день злягла з сонячним ударом, – розповідає читачка «КП» Олена.

Детальніше...
Всі новини цього дня
Медицина

Київ займається самолікуванням

Київська влада фактично відмовилася від ідеї покупки страхової компанії для створення муніципального страховика, який займеться впровадженням добровільного медичного страхування.

Детальніше...
Всі новини цього дня

Початок роботи сайту страхової компанії “Добробут та Захист”

27 травня 2013 в тестовому режимі почав працювати сайт страхової компанії “Добробут та Захист”

Детальніше...
Всі новини цього дня
-rublya-v-2012-godu-300x201

Украинцы переживут еще одну девальвацию

Эксперты уверены в том, что девальвация украинской валюты неизбежна, причем произойдет она до уровня 8,8 грн /дол.

Детальніше...
Всі новини цього дня
lrc_203x152_33_3gw

Главный одесский налоговик получил новый высокий пост

Начальник Одесской налоговой службы Александр Чернобай назначен руководителем Главного управления Миндоходов в Одесской области.

Детальніше...
Всі новини цього дня
145edef630d5f97d617d73cdb11d8cd8

УТВЕРЖДЕНЫ РАЗМЕРЫ ПОСОБИЯ ПО БЕЗРАБОТИЦЕ

ФСС на случай безработицы постановлением от 29.03.2013 г. № 361 продлил до 30.11.2013 г. действие минимальных размеров пособия по безработице

Детальніше...
Всі новини цього дня
-rublya-v-2012-godu-300x201

Украинцы переживут еще одну девальвацию

Эксперты уверены в том, что девальвация украинской валюты неизбежна, причем произойдет она до уровня 8,8 грн /дол. Гривне не поможет даже кредит от Международного валютного фонда

Детальніше...
Всі новини цього дня
kredi-agrikol-bank-zarabotal

Квартальная прибыль “Креди Агриколь Банк” выросла в 47,1 раза

Прибыль ПАО “Креди Агриколь Банк” (Киев) в январе-марте 2013 года составила 55,632 млн грн, что в 47,1 раза выше

Детальніше...
Всі новини цього дня