Електрокари класифікуються законом, як класичний наземний транспортний засіб. Тому їх власникам доведеться в обов’язковому порядку оформити страховий поліс ОСЦПВ.
Порядок оформлення автоцивілки для електрокарів ідентичний порядку оформлення для звичайного автомобіля. Ніяких відмінностей в отриманні поліса немає.
Власники електрокарів оформлюють страховку за такими ж правилами, як і водії бензинових або дизельних авто. Різниці немає. Автоцивілка дозволяє компенсувати всі фінансові витрати, пов’язані з ДТП. Страхова компанія відшкодує збиток, навіть якщо аварія сталася з вашої вини. Однак сума компенсації багато в чому залежить від розміру франшизи.
Автоцивілка не звільняє водіїв від сплати штрафів або позбавлення прав. Для оформлення страховки потрібен стандартний перелік документів: посвідчення особи власника транспортного засобу, водійські права, техпаспорт.
Розрахунок ціни поліса здійснюється також, як у випадку зі звичайними машинами. У вересні 2019 року в дію вступили зміни законодавства, результатом яких вартість автоцивілки на електроавто може варіюватися у діапазоні 700-1700 гривень. На підсумкову вартість страховки впливає:
У першу чергу, населений пункт, у якому зареєстрований власник транспортного засобу (громадяни, які прописані в обласних центрах отримують автоцивілку за вищими цінами, ніж особи прописані у передмістях);
А також наявність пільг.
Як і при оформленні автоцивілки на стандартну легкову машину, при оформленні автоцивілки для електромобіля можна вибрати розмір франшизи та додаткове покриття.