Перш ніж приступати до вибору страхових випадків і складання договору страхування, необхідно уважно вивчити пропозиції кількох страхових компаній. При виборі орієнтуйтеся на такі параметри, як:
• “вік” страхової компанії – термін її присутності на ринку;
• наявність відгуків клієнтів.
Сьогодні знайти реальні відгуки про діяльність постачальників послуг не складно – приділіть цьому небагато часу. Віддайте перевагу тій СК, яка не занижує розмір страхових виплат і не затягує терміни компенсацій.
Другий важливий критерій вибору страховки КАСКО – вартість поліса.
Як дізнатися, скільки коштуватиме страховка КАСКО? Скористайтеся онлайн калькулятором для попереднього розрахунку вартості. На остаточну вартість впливає кількість і смислове навантаження страхових випадків, вказаних у полісі. Найдорожчою виявиться страховка, що включає крім стандартних випадків такі ризики, як викрадення, крадіжку, заподіяння шкоди третіми особами. Від них можна відмовитися, але робити це варто лише в тому випадку, якщо ви впевнені в збереженні автомобіля (наприклад, авто зберігається лише в гаражі або на стоянці, що охороняється).
Поліс коштуватиме дорожче, якщо в нього включені додаткові послуги компанії, наприклад, допомога фахівця на місці ДТП, надання евакуатора тощо. Така корисна допомога також позначиться на вартості поліса. Але якщо можливість купити страховку трохи дорожче є – відмовлятися від неї не варто.
Отже, основними критеріями вибору поліса КАСКО є надійність страхової компанії та вартість страховки. Будьте уважні при вивченні пропозицій – і Ваш вибір виявиться правильним.