Для чоловіків автомобілі становлять більшу цінність, ніж для жінок. Чоловіки намагаються захистити свої вкладення, зокрема, страхуючи транспортні засоби за каско. Жінки роблять це рідше і воліють не страхувати машини від викрадення й ушкодження.
В 64% випадків договори автокаско з компанією укладають представники сильної статі. При цьому 70% клієнтів, які купують поліс автокаско з ризиками про пошкодження автомобіля і викрадення, — чоловіки.
При цьому жінки на 5-10% частіше, ніж чоловіки, потрапляють в аварії, але нанесена шкода автомобілям у них трохи менше.
Виплати для водіїв-чоловіків в середньому на 2-3% вищі, ніж водіям-жінкам через те, що аварії, в результаті яких автомобілі йдуть під списання, з чоловіками трапляються на 10-20% частіше. У групі ризику подібних ДТП знаходяться молоді люди зі стажем водіння до чотирьох років. Найчастіше вони володіють не новими, але досить потужними автомобілями. Тому ця категорія водіїв платить за страхування більше від інших.
Найбільш акуратними водіями є сімейні люди, чоловіки та жінки. Тому страховики при укладанні договорів з клієнтами враховують їх сімейний стан.