nedvizhimost_01-template=genericКожна людина, що має у власності майно, прагнути запобігти його псуванню і руйнування, які, як правило, тягнуть за собою серйозні втрати. В даний час, існує величезна кількість способів захисту майна, наприклад, відео спостереження, пожежна сигналізація та інші. Однак, жоден з них не здатний захистити майно від усіляких надзвичайних подій, урагану, повені та ін. Прекрасним виходом з ситуації, що склалася є страхування нерухомості. Саме ця процедура дозволяє власникам мінімізувати всілякі ризики і втрати.
Страхування житла захистить Ваш будинок і бюджет від можливих фінансових втрат, адже при настанні страхового випадку, власнику належить виплата компенсації.
У наші дні, застрахувати своє майно можна не встаючи з дивана. Відвідавши сайт страхової компанії, власники можуть вивчити інформацію про страхування майна, а також самостійно оформити страховий поліс на будинок, або квартиру. Страхуванню підлягає майно як перебуває у власності, так і в оренді.
Предметом страхування є:
Комунікації, наявні на території майна. До їх числа варто віднести – систему опалення, водопостачання, каналізації, електричні мережі, та ін .;
Внутрішнє оздоблення нерухомості, стелю, стіни, підлогу;
Рухоме майно – предмети інтер’єру та декору, меблі, техніка, інструмент і т.д.
Власник нерухомості, який оформив страховий поліс, отримає грошову компенсацію в разі:
пожежі;
потопу;
Стихійних лих;
Злочинних дій сторонніх осіб;
Заподіяння шкоди сусідам.
Оформлення страховки в режимі онлайн має цілий ряд переваг, наприклад, економія часу і коштів на особисті зустрічі зі страховим агентом; вигідні страхові тарифи, а також оперативність оформлення страховки.