1506935039_kasko490Страхування транспортного засобу за полісом КАСКО є добровільним. Воно необхідне для відшкодування грошових коштів, втрати яких можливі при викраденні автомобіля, його пошкодження в ДТП або отримання збитку від зовнішніх впливів.
На що треба звернути увагу:
Величина франшизи
Ця та частина витрат, яка не відшкодовується страхувальнику. Встановлюється вона в залежності від величини страховки або у вигляді фіксованої суми. У різних компаніях на одні й ті ж послуги її величина може відрізнятися. Слід пам’ятати, що чим вищий цей показник, тим менше сума виплат буде зроблена страхувальнику.
Ціна договору
При складанні договору потрібно знати, які чинники впливають на формування його ціни. До них відносяться:
Вік водія, яка укладає договір.
Стаж водіння.
Дата випуску транспортного засобу.
Марка і модель автомобіля.
Поняття страхового випадку
Страховий випадок це події, які можуть статися з автомобілем, що ведуть до заподіяння йому шкоди. Можливі варіанти фіксуються в договорі. При їх настанні страховик зобов’язаний здійснити страхові виплати.
При складанні договору страхова компанія може виключити деякі ситуації. До них відносяться:
Обмежити коло осіб, що мають дозвіл на керування автомобілем. Якщо під час ДТП за кермом сидів чоловік, що не фігурує в страховому полюсі, то грошові виплати проведені не будуть.
Незначні пошкодження транспортного засобу.
Крадіжка або нанесення шкоди обладнанню та тих частин автомобіля, що не були занесені в страховий поліс.
Для того, щоб договір страхування був найбільш повним, необхідно намагатися врахувати всі можливі ситуації. Для цього в полісі повинен бути прописаний окремий пункт. У ньому обмовляється збиток, нанесений додаткового обладнання.