Ринок страхових послуг розвивається активно, що відбивається на продуктах – більш зручних, цільових і вигідних для клієнта. Одним з нововведень можна назвати онлайн страхування, коли поліс оформити можна, не відходячи від комп’ютера.
Страхування подорожей по країні і за кордон.
Медичне страхування, в тому числі при онкології, лікуванні в іншій країні (поліс може покрити витрати не тільки на лікування, а й на медикаменти).
Страхування транспорту і цивільної відповідальності автовласників (ОСЦПВ, КАСКО, Зелена Карта).
Страхування майна ( «під ключ», тільки на час відпочинку і так далі) без огляду квартири.
Страхування здоров’я (для дітей, персональне, для всієї родини).
Страхування активного способу життя, спортсменів.
Страхування онлайн здійснюється повністю віддалено і займає не більше трьох хвилин.
Як купити поліс онлайн?
Щоб зробити покупку, досить зайти на наш сайт і вибрати, що ви хочете застрахувати. Потім, використовуючи калькулятор, прорахувати вартість послуги і відправити заявку, якщо вас все влаштовує. Калькулятор, як правило, інтегрований в форму заявки, тому ви одночасно виконуєте два дії – вносите необхідні дані, а система вважає цифри. Це суттєво економить час. Після оплати ваш поліс буде відправлений на вказану вами адресу електронної пошти.
Після реєстрації під час замовлення поліса, у вас автоматично з’явиться свій кабінет. Це дуже зручно, так як тут зберігатися всі куплені поліси. Ви зможете легко контролювати термін дії поліса, роздрукувати його повторно в разі втрати. А якщо ви оформляли страховку для родича, зможете відправити його поліс на електронну пошту.
Крім електронного файлу, можна замовити паперову копію поліса кур’єрською доставкою.