ОСОБЛИВОСТІ СТРАХОВОГО ПОЛІСУ ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ШЕНГЕНСЬКОЮ ЗОНОЮ

 Страхування не є обов’язковою умовою для українців, які вирішили подорожувати територією Шенгенської зони. Але цей інструмент виявиться надзвичайно корисним, якщо ви змушені звернутися за медичними послугами. У такому разі ви зможете розраховувати на відшкодування завданих збитків, якщо сталася ситуація, що відповідає страховому випадку.

Згідно з договором клієнт може розраховувати на відшкодування виплат при:

  • невідкладній медичній допомозі;
  • невідкладній госпіталізації;
  • невідкладному транспортуванні на батьківщину у випадку хвороби або смерті;
  • в іншій ситуації, яка була вказана у страховому полісі.

ПЕРЕВАГИ ТУРИСТИЧНОГО СТРАХОВОГО ПОЛІСУ ВІД “ПЗУ УКРАЇНА”

 Якщо ви вирішили оформити договір страхування, можете сміливо розраховувати на декілька основних переваг:

  1. Відшкодування збитків у разі інфікування Covid-19. Поліс передбачає відшкодування за діагностику, лікування або транспортування. Ліміт виплат складає 3 000 євро.
  2. Відшкодування витрат на візу. Якщо ви все ще не отримали документ, який дозволяє скористатися безвізовим режимом, договір страхування  від «ПЗУ Україна» відшкодовує вартість консульського збору, а також вартість послуг візового центру, якщо такі використовувалися і було відмовлено у видачі візи.
  3. Можливість оформлення електронного полісу. Ви можете оформити договір страхування у будь-якому офісі компанії «ПЗУ Україна». Якщо ж вам не хочеться витрачати свій час на відвідини відділення, просто зайдіть на сайт компанії. Підберіть доступну програму страхування, оплатіть поліс і замовте його доставку на зручне поштове відділення.