Perevod_strahovyh_dokumentovСтрахування є ефективним способом захистити себе та своїх близьких від великих фінансових втрат, пов’язаних із різними ризиками та небезпеками. Воно буває обов’язковим та добровільним. До першого типу відноситься, наприклад, ОСАЦВ, що оформляється для всіх автомобілів. Добровільне робиться за бажанням. Така страховка поширюється здоров’я людини, нерухомість, автомобіль, інше майно.
Оформлення полісу не захистить від нещасних випадків. Він не зможе запобігти хворобі, стихійним лихам, крадіжкам, банкрутству компанії. Але його наявність дозволить частково чи навіть повністю відшкодувати грошові збитки, пов’язані з такими ситуаціями. Наприклад, якщо авто потрапляє в аварію, то КАСКО власнику належить виплата — ці гроші він зможе витратити на ремонт і не оплачувати його весь зі своєї кишені.
Оформлення страховки в наш час — необхідність наступних цілей:
- поїздка за кордон. У вартість будь-якого пакетного туру, що купується у агента, входить страховка — загальна на групу чи одну особу. Вона покриває мінімум ризиків, але оформляється обов’язково. Добровільні припускають відшкодування у разі невильоту літака, втрати багажу та багато іншого;
- отримання медичних послуг. За кордоном людина не може просто звернутися до лікарні, якщо вона не має страховки. Наявність власного поліса дозволить уникнути високих витрат на консультацію лікаря, діагностику, аналізи, ліки.