i-5Страхова компанія “ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ” дозволяє вибрати поліс кожного клієнта в залежності від виду спорту, бажаного розміру страхового покриття і віку. Ми пропонуємо страхові програми як для дорослих і дітей, так і для всієї родини.
Страховими випадками за програмою спортивного страхування є заподіяння шкоди здоров’ю застрахованого, викликане нещасним випадком. Страхуються ризики, пов’язані з тимчасовою або постійною втратою працездатності, її зниженням і навіть смертю застрахованого. У разі настання страхового випадку, відшкодування виплачується страховою компанією в найкоротший термін.
Вартість поліса також можна розрахувати онлайн, заповнивши спеціальну форму калькулятора на сайті страхової компанії. Ціна страхової програми залежить від кількості і видів спорту, що включаються в неї, віку застрахованої особи, страхової суми, тривалості періоду страхування. Після заповнення цих даних можна побачити підсумкову вартість поліса. Після цього знадобиться тільки ввести паспортні та контактні дані і оплатити страховку. Електронний поліс буде відправлений на зазначену клієнтом електронну пошту.
Оформити страховку також можна, зателефонувавши по телефону, замовивши дзвінок у формі зворотного зв’язку, або особисто звернувшись в офіс страхової компанії «ДОБРОБУТ ТА ЗАХИСТ».