50000 грн. ≠ 50000 грн.

До чого ми це? А ось до чого!

Головне: “Цілковитий спокій!”

Купуючи страховку ОСЦПВ, Ви захищаєте себе від великих проблем у випадку, якщо в події з Вами ДТП винні саме Ви. В даному випадку за завдану Вами шкоду, замість Вас розплатиться страхова компанія, у якої Ви купили поліс. У разі прямо протилежній ситуації, якщо розбили Вашу машину, Вам оплатить ремонт страхова компанія тієї людини, хто в’їхав у Вас. Але ось тут і захована проблема. За законодавством України максимальна сума страхового відшкодування по ОСЦПВ становить 50000 грн. (2000 доларів), що унеможливлює оплатити дорогий ремонт Вашого автомобіля. А отримати компенсацію від винуватця ДТП довго, а часто неможливо.
Для того щоб уникнути таких моментів, ми пропонуємо Вам, програму страхування Вашого автомобіля «Цілковитий спокій».
Що таке програма «Цілковитий спокій»?
Це розроблена нами спеціальна програма страхування КАСКО, яка допоможе Вам уникнути фінансових втрат при ДТП, яке сталося не з Вашої вини.
img.bibo.kzЯк це працює?
Ми не застраховані від ДТП, а тим більше, коли воно відбувається не з нашої вини. І так, це сталося, Ви не винні. Добре коли у винуватця аварії є поліс ОСЦПВ. Тоді проблема вирішується таким чином. Ви звертаєтеся в страхову компанію винуватця, надаєте всі необхідні документи і отримуєте страхове відшкодування. Але є але! Максимальна сума виплати не перевищить 50000 грн. Що робити якщо сума ремонту, наприклад склала 150000 грн.?
Варіанти:
1. Подати до суду на винуватця ДТП. Після тривалих судових митарств, швидше за все суд стане на Вашу сторону і зобов’яже компенсувати Вам відсутню суму коштів на ремонт автомобіля. Але при цьому у винуватця може не виявитися даної суми грошей або він зможе компенсувати Вам зі своїх офіційних доходів в розстрочку, але не більше 25% від усіх офіційних доходів на місяць. Ситуація патова. Ваш автомобіль стоїть розбитий, з кожним днем ​​ремонт дорожчає і по закінченню дуже тривалого проміжку часу отриманих грошей може не вистачити. А Ви вже витратили гроші на адвокатів і кожен день несете фінансові втрати через те, що не можете користуватися своїм автомобілем.
2. У винуватця ДТП є поліс ОСЦПВ. Тоді Ви звертаєтеся в його страхову компанію і вже з цього моменту Вас можуть чекати різноманітні сюрпризи. Враховуючи нестабільну ситуацію на ринку страхування ОСЦПВ, щорічно ліквідуються або банкрутують до десятка страхових компаній. Але навіть якщо страхова компанія винуватця «жива», розмір Вашої компенсації не перевищить 50 000 грн. При цьому страхова компанія недоплатить Вам франшизу і величину зносу Вашого автомобіля. І тоді ми повертаємося з Вами до варіанту 1.
3. У Вас є поліс КАСКО. Тоді все просто. Ви збираєте всі необхідні документи, передаєте у свою страхову компанію і отримуєте страхове відшкодування. Але отриманих грошей не вистачає. Чому запитаєте Ви? Як правило в договорі страхування КАСКО є застереження і обмеження на які Ви свідомо чи несвідомо не звернули увагу. А саме: наявність франшизи, виплата страхового відшкодування з урахуванням зносу, страхування на неповну вартість автомобіля. При цьому саме оформлення договору займе у Вас багато часу і терпіння. Потрібно оформити заяву на страхування, показати автомобіль співробітникам страхової компанії. Ну і найголовніше, якісний договір страхування не може коштувати менше 6%. Порахуємо:
Ви власник автомобіля КІА. Ринкова вартість Вашого авто становить 15 000 доларів США або 375 000 грн. У такому випадку за договір страхування КАСКО Вам доведеться заплатити 22 500 грн. Сума на сьогоднішній день далеко немаленька.
4. Ви придбали наш страховий продукт «Цілковитий спокій».
Для оформлення документів достатньо нашої страхової компанії надати оформлений Вами поліс ОСЦПВ. І ось неминуче сталося! Ви стали жертвою неуважності або необережності водія іншого транспортного засобу. У винуватця є поліс ОСЦПВ. Ви звертаєтеся в його страхову компанію і Вам виплачують страхове відшкодування. Але отриманої суми Вам не вистачає. Тоді Ви звертаєтеся до нас, надаєте документи, на підставі яких Вам виплатили відшкодування по ОСЦПВ і різницю вартості ремонту ми Вам оплачуємо протягом 3 робочих днів.
А тепер головне. Вартість страхового продукту «Цілковитий спокій» становить 0,5%.
Просте оформлення договору страхування (онлайн).
Немає необхідності відвідувати офіс страхової компанії
Ви самі вибираєте страхову суму (вона може коливатися від 100 000 грн. До 1 000 000 млн.).
Ви нікого не шукаєте і нічого не вимагаєте, це більше не Ваші проблеми.
Наприклад:
Сталося ДТП. Вартість Вашого ремонту оцінили в 150 000 грн. Страхова компанія винуватця ДТП за договором ОСЦПВ, виплатила Вам 49 000 грн. У Вас є набутий поліс за програмою «Цілковитий спокій» зі страховою сумою 300 000 грн. (вартість поліса 2400 грн.). За цим полісом Вам доплачують за ремонт автомобіля 150 000 – 49 000 = 101 000 грн.

Погодьтеся, “ЦІЛКОВИТИЙ СПОКІЙ” коштує цих грошей :)